Kacper Płażyński po przegranej w wyborach samorządowych: Nie traktuję tego jako porażki

Wybory samorządowe 2018. Kacper Płażyński przegrał w drugiej turze z Pawłem Adamowiczem. Ale kandydat PiS na prezydenta Gdańska nie był zasmucony porażką. Wynik wyborów traktuje jako "fundament" do budowy konstruktywnej opozycji.

Kacper Płażyński po przegranej drugiej turze wyborów samorządowych w Gdańsku nie był rozczarowany. - Nie traktuję tego jako porażki, tylko jako pewien fundament, na którym będziemy mogli w ciągu tych najbliższych pięciu lat budować bardzo dobrą opozycję konstruktywną - powiedział TVP Info.

Wyniki wyborów 2018 Gdańsk. Exit poll: Kacper Płażyński przegrywa w II turze

W drugiej turze wyborów samorządowych w Gdańsku kandydata PiS pokonał ubiegający się o piątą reelekcję Paweł Adamowicz. Według sondażu exit poll polityk zdobył w niedzielę 64,7 proc. głosów, jego rywal, a Płażyński - 35,3 proc.

Jeśli rezultaty sondażu potwierdzą oficjalne wyniki - te ma przedstawić Państwowa Komisja Wyborcza w poniedziałek w okolicach południa - Adamowicz zostanie prezydentem miasta po raz szósty.

Kluzik-Rostkowska: PiS flirtował ze środowiskami skrajnymi i dostał w dziób

Więcej o:
Komentarze (120)
Kacper Płażyński po przegranej w wyborach samorządowych: Nie traktuję tego jako porażki
Zaloguj się
 • 6nine9

  Oceniono 50 razy 38

  Oczywiście że to nie porażka, pisia mendo. Dostaniesz teraz lepszą posadę w państwowej społce, misiewiczu beznadziejny, będziesz więcej żarł z państwowego koryta. To twoje zwycięstwo. Albo wystawią cię do Brukseli. Tam zarobisz prawie tyle ile dostaleś za Smoleńsk.

 • signum_t

  Oceniono 35 razy 33

  Ale za wyproszenie dziennikarzy GW, to Panie Płażyński, ojciec się ze wstydu przewraca w grobie! Nie o taką demokrację walczył Pana ojciec!

 • gesia_skorka

  Oceniono 31 razy 29

  jasne, kur... wygrałeś. skąd oni biorą tych debili

 • kastoripollux

  Oceniono 29 razy 25

  Nie powinieneś tego traktować jako porażki. Prezes na to mówi: odniosłeś moralne zwycięstwo. Po naszemu SPADAJ. PiS to zaraza.

 • antropoid

  Oceniono 23 razy 21

  Partia samych "sukcesów" w rodzaju 1:27, stadniny, albo dewastacja Puszczy Białowieskiej.

 • niko8472

  Oceniono 21 razy 19

  Nastepny uwaza ze przegrana to zwyciestwo. PiS i konstruktywna opozycja? Nawet kon juz sie nie usmieje.

 • pokon

  Oceniono 22 razy 18

  Łachudra jedzie na nazwisku swego ojca, a jego, równie ,,inteligentna" małżonka , kazała wyprosić dziennikarzy ze spotkania a Płażyńskim.

 • Tworzywa 500

  Oceniono 25 razy 17

  Kacper brawo znów wygrałeś 1:27. Rasowy psisiur z ciebie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX