Polka uratowała Niemkę przed gwałtem. Wracała z klubu, gdy usłyszała szamotaninę w krzakach

Karolina Smaga, 21-letnia Polka, oraz jej 20-letnia przyjaciółka Linda Cariglia uratowały Niemkę przed gwałtem. Pomogły też ująć napastnika.

Jak informują niemieckie media, do zdarzenia doszło w niedzielę, 14 września w Bielefeld w Niemczech. Polka wraz z przyjaciółką Włoszką wracała nocą z klubu, kiedy usłyszały szamotaninę dochodzącą z krzaków. Kiedy podeszły bliżej, zorientowały się, że jest to próba gwałtu, a kobieta woła o pomoc. 

Karolina Smaga podbiegła i zrzuciła mężczyznę z kobiety. W tym czasie Linda Cariglia próbowała wezwać policję, jednak była zbyt roztrzęsiona i oddała telefon Polce, które przekazała informację o miejscu zdarzenia. Napastnik miał podbiec do dziewczyn, wyrwać telefon, uderzyć Lindę i zacząć uciekać. Wtedy jednak Karolina pobiegła za nim. Gdy go dogoniła, mężczyzna miał ją zaatakować nożem i uciec. Kiedy jednak Polka wróciła do Lindy i napadniętej kobiety, na miejscu była już policja, która od razu przystąpiła do działania i bardzo szybko ujęła napastnika.

Do tej pory nie mogę uwierzyć, co tam się wydarzyło - powiedziała Karolina Smaga w rozmowie z portalem nw.de. - Byłam tak skoncentrowana na powstrzymywaniu tego faceta, że nie myślałam o niebezpieczeństwie - dodała.

Sprawcą okazał się 25-letni Marokańczyk.

Więcej o:
Komentarze (11)
Polka uratowała Niemkę przed gwałtem. "Nie myślałam o niebezpieczeństwie"
Zaloguj się
 • facio60

  Oceniono 8 razy 8

  Pomyślcie, co by pisano na łamach GW, gdyby na interwencję policji w Polsce wobec włamywacza do bankomatu, zleciałoby się 50 kolesi i groziło policy linczem? A tymczasem w Hamburgu, w ostatnią sobotę tak się działo. Na pomoc przyjechały 42 radiowozy! I to niejedyny taki przypadek w ostatnich 3 latach. A teraz, zgadnijcie dlaczego.

 • dust-in-the-wind

  Oceniono 14 razy 8

  dziewczyna SAMOTNIE gnała za bandyta a Niemcy - ze skutecznie sformatowanymi czerepami gapili się tępo. Wyraźni widać, że przez wiele dziesięcioleci pranie mózgów zrobiło swoje. Ciekawe, czy ta dzielna dziewczyna, przez poprawnościowych durni nie zostanie oskarzona o napaść na "biednego uchodźcę z traumą". Chciał sobie wszakże - tylko pogwałcić, jak to mają jemu podobni w zwyczaju. I nikt im nie przeszkadza.

 • jaceq

  Oceniono 11 razy 7

  Marokańczyk jeszcze nie awansował na Niemca?
  Zgaduję: "uchodźca" z Maroka? To w Maroku jest jakaś wojna?

  Każdego Marokańczyka, który pojawił się w Europie za wsiarz i do domu. I nie tylko Marokańczyka.

 • true_lysander

  Oceniono 5 razy 5

  Ale w Maroku nie ma i nie było wojny. Co robi 25 letni Marokański uchodźca w Niemczech?

 • laborantkolaborant

  Oceniono 7 razy 5

  a to rasistowska katolicka Polnische Schweine!
  Wsytd!

 • tempo7777

  Oceniono 2 razy 2

  co z gwaltem na kucyku w Berline zoo w srodku dnia przez nachodzce wsrod kobiet i dzieci ? jaki wyrok , zapewnie POUCZENIE . skoro za gwalt na dziecku potrafia dostac w Szwecji 7 msc. PRAC SPOLECZNYCH . I oczywiscie nie sa deportowani .

 • Cezary Kamiński

  Oceniono 2 razy 2

  A sąd niemiecki nie deportuje gnoja, bo w Maroku.... za próbę gwałtu grozi mu kara śmierci :-P Ot, durne, poprawne politycznie europejskie prawo, które nie pozwala deportować morderców i degeneratów, bo w ich rodzimych krajach prawo logicznie ich wiesza.

 • deuz

  Oceniono 4 razy 2

  Widac nachodzcy ogladaja Kuchenne Rewolucje w TVN z Geslerka, przeciez nigdy nie wiesz kiedy najdzie cie ochota na surówké i dobrze miec przy sobie nóz do warzyw!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX