Pogoda w sobotę. Oto prawdziwa jesień: będzie chłodno, można spodziewać się deszczu

Pogoda w sobotę zapowiada się jesiennie - w przeważającej części kraju temperatura wyniesie ok. 10-12 stopni. Będzie również padać deszcz, ale nie powinny być to silne opady.

Pogoda w sobotę nie będzie rozpieszczać wysoką temperaturą - jak wynika z prognoz portalu Ventusky.com. w przeważającej części kraju termometry wskazywać będą ok. 10-12 stopni Celsjusza.

Najcieplej będzie na południowym wschodzie kraju - tam można spodziewać się nawet ok. 14-15 stopni. O takich wartościach będą mogli pomarzyć jednak mieszkańcy innych regionów.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed mgłą, która może pojawić się lokalnie na północnym wschodzie i ograniczać widzialność do 200 metrów.

Pogoda w sobotęPogoda w sobotę Ventusky.com

Nad ranem niewielkie opady deszczu mogą wystąpić na Kujawach i Pomorzu, w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku. W ciągu dnia popadać może w Łódzkiem, na Mazowszu i na Śląsku.

Wieczorem słabe opady pojawią się również nie tylko na Mazowszu, Kujawach i Pomorzu i Wielkopolsce, ale także w Świętokrzyskiem, w Małopolsce, w Zachodniopomorskiem.

Sztuczny księżyc zastąpi latarnie w Chinach. Będzie 8 razy jaśniejszy od prawdziwego

Więcej o: