Wyniki wyborów. Poranek wyborczy w Gazeta.pl. Komentują Leszczyna, Struzik i Cymański

O 8:30 zapraszamy na poranek wyborczy Gazeta.pl, który poprowadzi Łukasz Kijek. Gośćmi będą Izabela Leszczyna, Katarzyna Piekarska, Adam Struzik, Tadeusz Cymański.

Piotr Maślak/Łukasz KijekPiotr Maślak/Łukasz Kijek Fot. Gazeta.pl

Zobacz rozmowę Gazeta.pl:

Więcej o:
Komentarze (28)
Wyniki wyborów 2018. Poranek wyborczy w Gazeta.pl. Komentują Leszczyna, Struzik i Cymański
Zaloguj się
 • medor214

  Oceniono 3 razy 3

  Moze Trzaskowski nie jest tym najlepszym , do rzadzenia Warszawa. Ale na pewno jest lepszy ,odByleJakiego i pisu. I to raduje serca nasze. Na pochybel z pisem w stolicy.

 • fleshless

  0

  ta
  najlepiej ustawą i policją

  sami kreujcie sobie wizerunek, nie bedziecie musieli martwić się o wymysły sondażowni

 • medor214

  Oceniono 1 raz 1

  Cymanski to taki chlop/ nie obrazajac rolnikow / ze wsi, idzie w zaparte choc wie ze jego slowa to tak jak by na wiatr plul. Dziad nafaszerowany frazesami pisowskimi. I nie dajacy sie w zaden sposob przekonac o swojej niewiedzy i tępoty politycznej.
  Gu...o wiesz Cymanski i jestes gnojem.

 • kist22

  Oceniono 2 razy 0

  PSL wróci do pozycji klęczącej po wyborach do sejmu

 • herr7

  Oceniono 1 raz 1

  A może już czas na emeryturę panie Struzik?

 • hen-live

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki przegrał wyraźnie co raczej nie zaskakuje.Ale zaskoczył mnie Jaki pozytywnie że stac go było gratulacje dla Trzaskowskiego i życzenie mu sukcesów.Ciekawe jak to przyjmą Kaczyński czy Ziobro bo gratulowac "zdradzieckim mordom" i tym których Ziobro Zero chce pozamykac może zaszkodzic Jakiemu.

 • medor214

  Oceniono 3 razy 1

  A gdzie mądrala pryszcz Sasim, tak to u Piaseckiego, zaklinal sie ze bedzie druga Tura, i w niej wygra byleJaki. Za te przepowiednie powinien ci wielki pryszcz na mordzie wyrosnac.

 • marywil2012

  Oceniono 5 razy 5

  taaak panie Cymański. Jaki owszem wyszedł walczyć z potęgą ale inną: ze zdrowym rozsądkiem Warszawiaków, która się kieruje przeciwko amatorszczyźnie i karierowiczostwie oraz propagandzie za pińcset plust. Trzaskowski nie był kandydatem wszystkich, był logicznym wyborem wobec arogancji i manipulacji władzy. W tym mieście, jak i w każdym innym, gdzie ludzie nie boją się wyrażać swoich opinii szansę na wygranie miałby z jakimkolwiek kandydatem PiS, każdy inny kandydat, który przedstawiłby choć trochę rozsądku i dawał rękojmie kultury osobistej. Trzaskowski ma okazję teraz pokazać czy potrafi rządzić zwłaszcza z władzą PiS, która sepcjalizuje się w sianiu chaosu prawnego i niszczeniu dorobku innych, tylko dlatego że jest "innych".

 • norton2

  Oceniono 2 razy 0

  Tow. Cymański waszym błędem było to ,że jakieś pijane plemniki znalazły sobie ujście tam gdzie nie powinny -a powinny być w np. w RYNSZTOKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX