Komentarze (214)
Beczek: Trójka pyta, czy "przeszkadzają nam homoseksualiści". A czy kobieta to człowiek?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • piotr.zyznowski

  Oceniono 2 razy 2

  Czy sąsiedzi homoseksualni mi przeszkadzają? Tak, jeżeli nie mówią "dzień dobry", jeżeli nie sprzątają po swoim psie, jeżeli blokują samochodem wyjazd z parkingu, jeżeli co noc głośno imprezują, itp. Oczywiście to samo tyczy się sąsiadów heteroseksualnych.

 • momajuk

  Oceniono 1 raz 1

  Czy przeszkadza mi sasiad homoseksualista? :D
  A czy przeszkadza mi sasiad katolik, muzulmanin, lewicowiec, prawicowiec, Niemiec, Japonczyk, kolorowy, metalowiec, punki czy fan disco polo? NIE - tak dlugo jak kazdy z nas szanuje siebie nawzajem i nie przeszkadza drugiemu. Przeszkadzaja mi ludzie klotliwi, agresywni, ignoranci i ludzie nietolerancyjni. I zwykle brudasy mi przeszkadzaja.
  Mysle ze prowadzacy audycje nie moze odpowiadac za glosy osob dzwoniacych podczas audycji na zywo. Owszem, ktos ich dopuszcza do glosu, ale jak przewidziec czy z ust sluchacza poplynie sciek czy logiczna wypowiedz?
  A czym sie kieruje red Strzyczkowski pracujac w radio pod sterami PiS? Nikt z Was nie ma pojecia. Czy sa to pubudki ideologiczne czy sposob zarabiania na zycie - nie wiem. Cokolwiek robi, karma is a bit*h!
  Polacy maja wiele do nauki w kwesti tolerancji, daleka droga.

 • Paul S

  Oceniono 1 raz 1

  Osobiście jestem ostrożny z cenzurą. Przecież po to są matoły, by je wyśmiać, jeśli je chować, psuje to zabawę. Problemem są nie głośni durnie, lecz cisi mądrzy. Cenzura głupoty nie przegoni, bo sama jest głupia z natury. Głupota musi chować się ze wstydu, dlatego, że ją publicznie obnażono, że nie potrafi wygrać w uczciwej walce. Czemu nie wprowadzić reguły: Paplać możesz, co chcesz (jak ja tutaj), ale jeśli ktoś ma brać cię na poważnie, staw się retorycznej bitwie z prawdziwymi przeciwnikami. Jeśli uciekniesz, przegrałeś, i nie masz prawa o niczym decydować. Jeśli tylko powtarzasz w kółko to samo, nie reagując na argumenty, też przegrałeś.
  Nie jestem gejem, ale dziwakiem. Parafrazując to ichnie „We're here, we're queer, get used to it“: Tu jestem, inny jestem, przyzwyczajcie się. Motto równie dobre jak to polskie: „Nic o nas bez nas.” A matoły to nawet taki cymbał jak ja zjada na śniadanie.

 • Oceniono 1 raz 1

  Dobrze ,że nie ządali pytania ' czy homoseksualiści mogą korzystać z środków transportu publicznego- MZK ? "

 • Adam Traczyk

  Oceniono 7 razy -1

  Pani Beczek, czy Pan Kuba powinien cenzurowac wypowiedzi czy pominąć ten temat? A poza tym - to byla trójka, której słucha elita. Niech Pani zapyta o gejów przeciętnego suwerena, to się Pani zasmuci. I proszę nie pisać takich głupstw, bo to nie trójka i nie Strzyczkowski są winni tego, że kołtuństwo i ciemnota w Polsce uznawane są za tradycję i przywiązanie do wartości.

 • kuranieptak

  Oceniono 10 razy -2

  Autorka, pani Beczek jest lesbijką i moim zdaniem aktywnie wspiera lobby homoseksualne. Ten artykuł jest tego kolejnym przykładem.

  W dodatku te perełki: "pozwalając na swobodny przepływ ścieku z ust sfrustrowanych wydzwaniaczy do uszu tysięcy osób przed odbiornikami" - Beczek jest zwolenniczką cenzury prewencyjnej?

  "Większą część programu z głośnika leciał spektakularny ściek" - gdzie ta sławna ponoć tolerancja homoseksualistów? Tak poza tym niech autorka zajrzy sobie czasami a forum GW czy gazeta.pl i poczyta wpisy, których nikt z redakcji nie usuwa. Nazwanie tego ściekiem to eufemizm.

  "... Kto chciał, mógł napluć na mitycznego homoseksualistę" - normalnie szok, Żakowski z Lisem nie oceniali kto może się wypowiedzieć! Rzeczywiście skandal.

  "...Prowadzący, niczym wodzirej na weselu, wzywał, by dzwonić, pisać i głosować w sondzie." patrz Pan normalnie jak w radiu.

  "... A ty się, homoseksualisto, nie odzywaj, bo to nie jest pytanie do ciebie" - ktoś blokował dostęp osobom homoseksualnym, przerywano takie wypowiedzi? Czy to fantazje pani Beczek?

  Osobiście boleję nad osobistym dramatami wielu osób w Polsce o orientacji homoseksualnej. Polska nie jet wyjątkowo tolerancyjnym krajem. Jednak autorka takim artykułami, w mojej ocenie, raczej nie pomoże tym osobom.

 • jojne.klajnszwanc

  Oceniono 18 razy -2

  Wikcia się wkurzyła, że ludzie nie chcą jej pozwolić żeby się ożeniła. No cóż, skoro tak nachalnie propagujesz wszędzie swoje upodobania, że wolisz czochrać dywaniki to licz się z tym, że normalnych ludzi to wkurza takie usilne lansowanie.

 • krzepki.harry

  Oceniono 17 razy -3

  Ale o zzo pani Beee-e-e-czek chozi?
  Że ktoś mógł się wypowiedzieć na temat "czy przeszkadzają nam homoseksualni sąsiedzi"? A czy to jest temat zakazany? Czy pani Beee-e-e-czek nie mogła zadzwonić i powiedzieć: nie, sama jestem lesbijką i mi homoseksualni sąsiedzi nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie.
  Marzy się dyktatura, gdzie pewnych tematów nie można podejmować? To ciekawe, bo gdy inne środowiska protestują że czegoś tam w przestrzeni publicznej nie można podejmować, to jest wrzask, że cenzura. Typowa moralność Kalego.

 • butlun1

  Oceniono 14 razy -4

  O homoseksualistach tylko dobrze albo morda w kubeł. A jak nie, to przywalimy wam tolerancyjną demokracją. A co...

 • fabus

  Oceniono 10 razy -4

  Słuchałem i głosy wcale nie były jednoznaczne, a prowadzący starał się, żeby wszyscy mogli się wypowiedzieć. Temperował też zdecydowanie zbyt ostre wypowiedzi. To nie wina autora, ze część osób plecie głupoty. Sorry, takie mamy społeczeństwo.

 • yan57

  Oceniono 18 razy -4

  nie przeszkadza mi kto z kim śpi najważniejsze żeby się wyspał ...ps. a tak naprawdę to za dużo jest szumu z osobami homoseksualnymi to oni nam narzucaj swoją idologie i ma się wrażenie że to my im przeszkadzamy .......nawet zabrali nam tęcze.

 • arooo1515

  Oceniono 16 razy -4

  Nie homoseksualiści mi ni przeszkadzają ale mam wrażenie że ja im przeszkadzam

 • adam3407

  Oceniono 12 razy -4

  Mi przeszkadza skrajne lewactwo (podobnie jak skrajne prawactwo) i nie chcialbym by mieszkalo w sasiedztwie

 • zgryz3

  Oceniono 15 razy -5

  Akceptuję lub nie akceptuję ludzi jako ludzi, a nie jako homo, hetero czy jak tam jeszcze. Nie akceptuję ostentacyjnego pokazu uczuć w miejscach publicznych bez względu na to, kto je okazuje. Ludzi, którzy nie potrafią chronić swojej intymności i mieć ją tylko dla siebie, mam za bardzo niedojrzałych.

 • Maciek Medyj

  Oceniono 31 razy -5

  Mnie nie przeszkadzają, tak samo jak ludzie z depresją itp, trzeba im pomagać, żeby żyło im się łatwiej, ale ideologi nie dopisywać.

 • Szymon Pl

  Oceniono 12 razy -6

  Ten artykuł to próba jakiejś lewackiej nagonki, w której dmaga się tolerancji dla LGBT a z drugiej strony ma na celu pokazanie braku tolerancji dla kogokolwiek kto myśli inaczej albo chociaż stara się w sposób satyryczny poruszyć jakieś tabu. Tzn ze o kimś kto jest gejem i jest sasiadem nie mozna mówić? Toż to jakieś wykluczenie tej grupy społecznej. Redaktorzyku idz po rozum do głowy!

 • marcin_rz

  Oceniono 12 razy -6

  Nie widzę w Audycji w Trojce niczego zlego. Jest to jedna z najbardziej demokratycznych dyskusji w mediach.
  To samo robi Gazeta kiedy pozwala komentować swoje materiały.
  A i jeszcze jedno - mi Homosie też przeszkadzają kiedy biegają po ulicy z różowym piórkiem w d.. pie i publicznie machają flagami. I jest to ten sam typ obrzydzenia jaki odczywam na widok brzuchatego Janusza w sandałach i w żóltym od przepocenia podkoszulku.

 • ziomekp.1

  Oceniono 14 razy -6

  Miast pisać o wydumanych problemach waginosceptycznych facetów i prąciowątpiących bab redakcja mogłaby by napisać o ostatecznej zgodzie Szwecji na Nord Stream 2.
  Z uwagi na zgodę Szwecji chciałbym wszelkim rusofobom piszącym na tymże portalu złożyć szczere wyrazy współczucia -- trzymajcie się pisiory, platfusy i upadlińcy, to co was łączy (rusofobia) jeszcze dycha!!!!!!!

 • okrutnykibol

  Oceniono 16 razy -6

  Wypociny sfrustrowanej homoseksualistki. Beczek, ja Cię proszę, daj już spokój!

 • usera

  Oceniono 16 razy -6

  Temat niewygodny, ale zaczepianie przez gejów jest dla chłopaków prawdziwą traumą. Zawsze zostaje ślad na psychice - warto o tym mówić!

 • mppmpp

  Oceniono 34 razy -6

  Przepraszam, ale o czym jest ten artykuł? Chce pani cenzurować wypowiedzi ludzi? A według jakie klucza? Najgorszym, co spotyka ostatnio naszą cywilizację to "polityczna poprawność". Nie myślę tutaj, o hejcie, ale o blokowaniu dyskusji na pewne tematy. Hejt NIE, wyrażanie własnych opinii TAK.
  Pozdrawiam.

 • 45rtg

  Oceniono 13 razy -7

  Zaraz, zaraz. To znaczy pani Beczek ma pretensje do radia o to, jacy zadzwonili do niego słuchacze? No to to jest głupie. A może pani Beczek ma pretensje, że jej koledzy-dziennikarze nie zmanipulowali wypowiedzi dzwoniących, żeby wyszło "lepiej"? No to to jest... no chyba jeszcze głupsze.

 • wuetend

  Oceniono 15 razy -7

  A gdyby tak wyraźnie obrażona na społeczeństwo agencja z Czerskiej w ramach protestu zaprzestala wydawać w tym ultrakatolickim, homofobicznym i wściekle antysemickim kraju swoje media?

 • wuetend

  Oceniono 19 razy -7

  Spektakularny ściek?

  "Większości słuchaczy wprawdzie homoseksualiści nie przeszkadzają, ale (słowo klucz) - przeszkadza, gdy się "nachalnie obnoszą", "nazywa się ich związki małżeństwem", "wychodzą z tym na zewnątrz", "całują się publicznie" czy "domagają się uznania ich upodobań przez państwo".

  Ten przykład pokazuje, jak postmedia próbują przesuwać granicę, bo przecież "norma w Europie", bo przecież "nowoczesne społeczeństwo"

 • Oceniono 12 razy -8

  Tromtadrackie przeczulenie. Jak u Źydow, którzy na każdy dźwięk słowa żyd biją w dzwony alarmujac o antysemityzmie.
  Ludzie w Polsce są mało w dziedzinie homoseksualizmu wyedukowani i taka dyskusja to bardzo dobry pomysl. A sciek i tak się musi przelać. Wyleje się i spłynie.
  Efekt rozmowy był bardzo dobry: sąsiad homo jest OK! A ze paru frustratow boi się, że się tym homoseksualizmem zarazi? No cóż - takie poglądy mogą mieć tylko kryptogeje, ale to temat na kolejną dyskusje, która mam nadzieje pojawi wkrotce. Np. w trójce.

 • kalowiec

  Oceniono 16 razy -8

  Czy przeszkadza mi beczek? Nie, właściwie to mam niezłą polewkę z pseudointelektualnych wypocin, niech pisze dalej i doi szechtera za wierszówkę...

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 16 razy -10

  Ja tam jestem kołtuńskim ciemnogrodzkim heteroseksualistą, ale też pewnie bym doprowadzał ludzi do szału, gdybym w każdej rozmowie nadmieniał, że lubię uprawiać seks z żoną, ale tylko gdy założy czarne pończochy i szpilki 10 cm i żądał bym nie za to podziwiano i afirmowano.

 • oczy_argusa

  Oceniono 17 razy -11

  Nie, droga pani Beczek, homoseksualizm w świecie zwierzęcym nie występuje.

 • Maciek Medyj

  Oceniono 30 razy -12

  "zapewniali, że homoseksualizm nie istnieje w świecie zwierząt (istnieje, drogi słuchaczu) ", nie pani człowieku Wiktorio, nie istnieje w tym sensie, jak u ludzi. To, że np. młode delfiny szukają dziurki u swoich kolegów nie oznacza, że chcą z nimi wziąć ślub i adoptować małe delfinki. To tylko taki trening przed normalnym współżyciem, forma zabawy, odkrywanie ciała. W późniejszym życiu osobniczym wszystko wraca do NORMY.

 • afrokomentator

  Oceniono 22 razy -14

  Jak czytam te wypociny to mi się niedobrze robi!
  Nie było by tego typu pytań gdybyście wy, geje i lesby nie narzucali się wszystkim i wszędzie! Gdybyście nie robili swoich homo parad, gdzie na ciężarówkach przebrani za (tfu!!) różnego rodzaju dziwadła pokazujecie jacy to jesteście super bo jesteście homo!! Jakoś nie macie problemów i nie krytykujecie tego rodzaju nachalnego sposobu pokazywania się!! Bezczelnie dopominacie się zgody na małżeństwa i adopcję dzieci!! Pal licho te małżeństwa, nie przeszkadza mi to, pobierajcie się jak chcecie. Ale jak słyszę, że wam mało i jeszcze chcecie dzieci móc adoptować to rzygam wami!!! Rzygam perspektywą, że jakieś biedne dziecko może mieć dwie mamusie czy tatuiów!!! Tfu tfu tfu!!! Obeśne to jest i to mi przeszkadza!! Przeszkadzają mi homo parady przebranych w lateksowy szajs ciepłych braciszków, przeszkadza mi wasze bezczelne domaganie się wszystkiego od wszystkich!!!!
  Ale wy, homoseksualiści mi jako tako nie przeszkadzacie!! Nie mam nic do tego kto z kim sypia i żyje. Mógłbym mieć nawet homo kolegów, nie przeszkadza mi to.
  Ciekawe czy potrafisz redaktorzyno odróżnić to co komu może przeszkadzać a co niekoniecznie. Pewnie nie bo masz klapki na oczach i stękasz tylko jacy wszyscy są źli bo nie są tacy jak ty i nie myślą tak samo.
  pozdrawiam wszystkich serdecznie, homoseksualistów też (tych normalnych oczywiście)

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 19 razy -15

  Beczek!??

  Zostanie przemielona i wypluta jak Wielgo..

 • Oceniono 24 razy -18

  Są takie malutkie państwa jak Księstwo Monako, Lichtenstein, wyspa Man, Watykan i jeszcze parę innych niech ci odmieńce kupią sobie z 50-60 km kwadratowych ziemi czy w Europie czy gdzieś na wyspie nazwą do państwo tęczowe i żyją sobie w spokoju nie za wracając z czterech liter innym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX