Sławomir Świerzyński lider Bayer Full w rozmowie o LGBT: "Byłem molestowany przez dwie osoby z kręgu PO"

Sławomir Świerzyński odchodzi z PSL. Podjął taką decyzję po tym, jak jego ugrupowanie przystąpiło do Koalicji Obywatelskiej. Podczas jednego z wywiadów wyznał, że jako dziecko był molestowany przez "dwie osoby z kręgu PO".

Lider zespołu Bayer Full i członek PSL Sławomir Świerzyński poinformował, że w czwartek złoży rezygnację z członkostwa w partii. W PSL działał przez 25 lat, był szefem lokalnych struktur w województwie mazowieckim. Zdecydował się na odejście z partii, z którą związany był przez lata, gdy ta zdecydowała się na przystąpienie do Koalicji Obywatelskiej. 

Sławomir Świerzyński odchodzi z PSL. Nie chce iść "razem z lewakami"

O tym, że zastanawia się nad odejściem z PSL, Sławomir Świerzyński poinformował na Facebooku. 

Nowe PSL zapomniało że w opozycji niema koalicji. W tym tygodniu podejmę decyzję czy zostaję w PSL. Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców. Zapowiada się ciekawy rok

- napisał działacz PSL. 

Sławomir Świerzyński lider zespołu Bayer Full: Byłem molestowany przez dwie osoby, byli to bliźniacy z PO

Lider grupy Bayer Full mówił o odejściu z PSL także w rozmowie w Polsat News. Podkreślił, że jego decyzja to znak protestu przeciwko obecnej linii politycznej Polskiego Stronnictwa Ludowego, nawiązując w swojej wypowiedzi do "Deklaracji LGBT+", przyjętej w Warszawie przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego. 

- Prezydent Warszawy zaczyna wprowadzać genderową zabawę do przedszkoli i szkół i uważa, że będzie pięknie. No nie będzie pięknie, bo jak się ojcowie obudzą, to taka mowa nienawiści, jaką mieliśmy w Gdańsku, może się powtórzyć - powiedział w "Polityce na Ostro".

Wokalista disco polo wyznał, że jako dziecko był molestowany, dlatego też jest przeciwnikiem homoseksualizmu. W ostatnim wydaniu programu "Polityka na Ostro" zdradził, że był molestowany przez "dwie osoby z kręgu Platformy Obywatelskiej". Nie wyjawił jednak ich nazwisk. Dopytywany o to, czy są to politycy PO, odparł, że "obecnie nie" i że chyba nigdy nimi nie byli, ale przez lata byli blisko tego ugrupowania. W Porannej rozmowie w RMF FM Świerzyński dodał, że osoby, które go molestowały, to bliźnięta. 

Więcej o:
Komentarze (805)
Sławomir Świerzyński lider Bayer Full w rozmowie o LGBT: "Byłem molestowany przez dwie osoby z kręgu PO"
Zaloguj się
 • grzegorz-g1953

  Oceniono 289 razy 243

  Człowieku! Jak byłeś dzieckiem nie było żadnego PO. Pomyśl trochę nim chlapniesz.

 • krynolinka

  Oceniono 213 razy 201

  Sławomir Świerzyński poślubił żonę w Gostyninie. Gdy para brała ślub przed ołtarzem, pani Renata miała zaledwie 16 lat i była w ciąży. Muzyk disco polo poznał ukochaną w harcerstwie, gdzie jako 22-letni starszy druh miał opiekować się grupką młodych harcerek.

 • antypiss

  Oceniono 159 razy 131

  Molestowany za to, że nie lubi homoseksualistów? Nie usłyszałem w życiu nic głupszego.

 • markowski222

  Oceniono 135 razy 117

  Przecież gdy ten stary byk był dzieckiem nikomu o PO się jeszcze nie śniło!

 • andree111111

  Oceniono 119 razy 101

  Nazwiska proszę panie Świerzyński. No chyba, że to taka sama narracja jak członków pis.: wiem ale nie powiem. Jeśli nie zgłosisz sprawy do prokuratura, ja składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez ciebie.

 • 123waz

  Oceniono 83 razy 79

  najpierw powiedział, że byli z PO, potem, że w kręgu PO, a potem, ze widział ich na jednym z rautów PO .....żenujący grajek podpisujący akurat akces do pisu i do kasy kurskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX