Śledztwo dot. Pawła Kukiza umorzone, PiS rusza na Pomorze [WIADOMOŚCI DNIA]

Tuleya przed KRS, Rada ma zdecydować o przyszłości

Krajowa Rada Sądownictwa w piątek zdecyduje, czy wystąpi z Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa (ENCJ). Wniosek o głosowanie w tej sprawie złożył jej członek, sędzia Jarosław Dudzicz.

Także w piątek przed obliczem Krajowej Rady Sądownictwa stanie sędzia Igor Tuleya. Tuleya ma wytłumaczyć się ze swoich występów w mediach, podczas których krytykował właśnie KRS.

Śledztwo dot. Pawła Kukiza umorzone

Prokuratura umorzyła śledztwo ws., w której Paweł Kukiz miał się rzekomo powoływać na wiedzę od służb specjalnych. Śledczy sprawdzali, czy policjant, który mieszka niedaleko Kukiza, nie przekazał mu danych auta Piotra Liroy-Marca.

"Prokuratura doszła do wniosku, że nic nie jest w stanie ustalić, a Pawła Kukiza nie przesłuchała" - pisze dziennikarz Gazeta.pl Jacek Gądek.

Nowe sankcje USA na Rosję

Amerykanie nałożyli nowe sankcje na Rosję. Do dotychczasowej listy objętych restrykcjami dopisano kolejne 33 osoby i firmy.

Równolegle na podstawie tych samych przepisów Amerykanie ukarali jedną z chińskich agencji wojskowych i jej dyrektora za kupowanie sprzętu wojskowego z Rosji. Dzisiaj można spodziewać się ewentualnej reakcji Kremla na te działania.

Wybory samorządowe. Konwencja PiS w Gdańsku

Dziś o godz. 18 w Gdańsku odbędzie się wojewódzka konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Głos zabiorą między innymi prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i kandydat partii na prezydenta Gdańska Kacper Płażyński.

Poruszone mają być kwestie związane z przemysłem stoczniowym czy z inwestycjami drogowymi i kolejowymi.

 

Pogoda w piątek. Wręcz upalnie, choć na zachodzie zagrzmi

Pogoda w piątek 21 września zapowiada się na wręcz upalną, typowo letnią. Najcieplej będzie na zachodzie i północy kraju: do 30 stopni Celsjusza będzie w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze, a 29 st. C w okolicach Szczecina czy Leszna.

Tam też najprawdopodobniej zagrzmi i popada, ale dopiero w piątkowe popołudnie.

Więcej o:
Komentarze (5)
Śledztwo dot. Pawła Kukiza umorzone, konwencja PiS na Pomorzu [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 7 razy 3

  Oj będzie koalicja , Kukiz musi podziękować preziowi

 • senior2244

  Oceniono 4 razy 2

  Oczywiście że dupowłazowi PiSowskiemu nic nie może się stać.

 • chi-neng

  Oceniono 10 razy 2

  Powtorze sie spod innego artykul:

  • VIVA DLA N0WEJ, (PO ’DOBREJ ZMIANIE’), PIS - DZIELCZEJ PROKURATURY GANGSTERA PG - SPRAWIEDLIWEGO - ZBYCHA!

  • VIVA I GRATULACJE DLA CHAŁTURZYSTY POLITYCZNEGO – ĆPUNA, ALKOHOLIKA, HANDLUJACEGO POLSKA Z WSZYSTKIMI, KTÓRZY ULATWIĄ MU FORMOWANIE KARIERY POLITYCZNEJ, SPRZEDJACEGO POLSKĘ OD PIERWSZEGO MOMENTU WKROCZENIA NA DROGĘ ROBIENIA KARIERY POLITYCZNEJ (KORWIN. LEROY, ONR, NAZIOLE, PIS, MORAWIECKI) , JAKO ŻE TĘ ESTRADOWĄ WYPALI Ł ĆPUNAMI I PRZELA Ł WÓDĄ DO CNA.

  • VIVA DLA „MORDY ZDRADZIECKIEJ I KANALII ”, (cytując tego, o którym mowa w tej chwili), najwiekszego zdrajcy Polski, jakiego ta ziemia nosiła do tej pory, niejakiego JAROSŁAWA, WYWODZCĄGEGO SIĘ Z SITWY KACZYŃSKICH, za talent dobierania do swojej służby, parobosów, dupolizów i przydupasów, z cechami charakteru podobnymi do jego własnych cech, dlatego służących mu wiernie, żarliwie i dozgonnie.
  Chętnie mających korzenie (rodowody) w komunizmie, bolszewii.

 • Oceniono 3 razy 1

  Ty gościu Kukizie laptop zwróciłeś? Jak UOP poważny to jeszcze wyjdzie na jaw ,że gitarę zajumałeś

 • krynolinka

  Oceniono 8 razy 0

  Pan prezes osobiście?
  Żadnych listów?

  Stępkę odrdzewi, pokwęka, mlaśnie.
  Pomorzanie trzymajcie się:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX