Powrót Jarosława Kaczyńskiego, awaria samolotu premiera i spór rezydentów z ministrem [WIADOMOŚCI DNIA]

Najnowszy sondaż CBOS. PiS nadal zdecydowanym liderem

Prawo i Sprawiedliwość ma 24 punkty procentowe nad drugą Platformą Obywatelską - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Według badania poza tymi partiami w Sejmie znalazłyby się jeszcze Kukiz'15, SLD i Nowoczesna.

Wybory samorządowe 2018. Jarosław Kaczyński ogłosił nowy wymóg

Jarosław Kaczyński ogłosił, że osoby pracujące w spółkach skarbu państwa nie będą mogły kandydować w wyborach samorządowych z list PiS. Taką decyzję podjęto na Komitecie Politycznym partii.

Rezydenci zapowiadają protest, minister twierdzi, że realizuje porozumienie

Rezydenci stwierdzili, że minister zdrowia i rząd PiS zerwali porozumienie, ostrzegli też przed falą protestów i strajków. Łukasz Szumowski, minister zdrowia, twierdzi, że strona rządowa realizuje zapisy porozumień.

Awaria rządowego samolotu z premierem Mateuszem Morawieckim na pokładzie

Samolot, którym polska delegacja z premierem Mateuszem Morawieckim miała wrócić z Czech, uległ awarii podczas startu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a pasażerowie mogli powrócić na pokład.

Rząd Izraela protestuje przeciwko polskiej kampanii w żydowskich mediach

Władze Izraela oficjalnie protestują przeciwko kampanii prowadzonej przez polski rząd  - podaje stacja informacyjna Chanel 10. Chodzi o tekst wspólnej deklaracji obu premierów publikowany na zlecenie polskiego rządu w izraelskich gazetach

Więcej o:
Komentarze (38)
Kaczyński o wyborach, awaria samolotu premiera [WIADOMOŚCI DNIA]
Zaloguj się
 • damtek

  Oceniono 12 razy 8

  Szef klubu @Platforma_org pyta premiera @MorawieckiM o negocjacje ws. ustawy o IPN. - Jeżeli rządowi Morawieckiego ustawy piszą obce służby specjalne, to mamy potężny problem, jeżeli chodzi o proces legislacyjny i praworządność - mówi @SlawekNeumann.

 • damtek

  Oceniono 12 razy 6

  Chciałbym Państwa pozbawić złudzeń. Skoro PiS na posiedzeniu komisji powtarza głosowanie, by wynik był korzystny dla władzy; skoro Piotrowicz potrafi zarządzić reasumpcję; skoro bezprawnie skracają kadencje i usuwają sędziów - to wybory będą podlegały tym samym „regułom” PiS.
  P.Szubartowicz/twitter

 • sil.m

  Oceniono 11 razy 5

  Jak się kasiorę robi pokazuje przykład fundacji J.Pietrzaka :
  Jan Pietrzak – idol komuny upadła gwiazda kabaretu i aktualny wieszcz IV erpe– to były ideowy zetempowiec i członek partii, absolwent Szkoły Kadetów im. K. Świerczewskiego, słuchacz w Ofic. Szkole Radiotechn. w Jeleniej Górze, absolwent [1968r] WSNS przy KC PZPR, czł. ZMP a później PZPR odznaczony Złotem Krzyżem Zasługi oraz Odznaczeniem im. Janka Krasickiego. Żył w PRL-u w przyjaźni z komuną i cenzurą. Można wywnioskować , że był tzw. ślizgaczem a jego satyry kontrolowane, uzgadniane z cenzorami partyjnymi i puszczane w eter tak by rozładowywać napięcia społeczne. Kiedy chciał bywał na występach w świecie – przede wszystkim wrogich USA. Był sowicie opłacany bo w tym okresie mógł pozwolić sobie na kupno domu na Wilanowie. Lata 81 – 89 to czarna dziura w jego życiorysie. Po 1989r gdy „Solidarność” miała zwycięstwo w ręku to pojawił się jej piewca. JP do dzisiaj w marnym stylu odgrzewa swoje „dzieła?” z okresu PRL-u a używany język pochodzi prosto z szamba bądź nie spłukiwanego pisuaru pełny jadu, zawiści i obłudy. To taki propagandowy klaun dla kasy i kaczyzmu w doborowym towarzystwie Wolskiego, Targalskiego, Rymkiewicza i młodego zaczadzonego Wenzla.

 • damtek

  Oceniono 11 razy 5

  Oczekuję od opozycji, przed wyborami, BIAŁEJ KSIĘGI bandytyzmu prawnego PIS w całej kadencji.
  Punkt po punkcie: wałki PAD-a, patologie w Sejmie, cyrki na komisjach. Nazwiska odpowiedzialnych i waszą deklaracja, że będziecie dążyć do ukarania. #SN
  M.Kwaśniewski/twitter

 • 333a3

  Oceniono 15 razy 5

  Prezio Kaczyński w erekcji (stolca) CBOS podaje wyniki?

 • czechy11

  Oceniono 6 razy 4

  CBIS czyli PiS 15% mniej opozycja -5% więcej. Jest dobrze w wyborach Czirliderki Putina czyli Targoeica PiS spłynie do szamba

 • rr-ss

  Oceniono 8 razy 4

  taki sondaż jaka opozycja, np. Nowoczesna, która balansuje na progu 5%, zamiast głosić jakiś program to uczepiła się filtrów cząstek stałych i chce wprowadzać drakońskie kary za ich brak kiedy ze 70% użytkowników diesli je wycięło, to na pewno przysporzy im głosów inspektorów ITD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX