Wybory parlamentarne 2019. W sztabie Lewicy nie zapomniano o Kurdach. "To cholernie ważne!"

W politycznej wrzawie takie małe gesty mogą umykać. Ktoś w sztabie wyborczym Lewicy nie zapomniał o dramacie Kurdów w Syrii i w trakcie konwencji trzymał planszę z hasłem "Ratujmy Kurdów".

W trakcie konwencji Lewicy tuż po ogłoszeniu wyników exit poll na wybory parlamentarne można było zauważyć planszę z kurdyjską flagą i hasłem "Ratujmy Kurdów". Choć konferencja była czysto wyborcza, to gest - niewielki - został zauważony.

Zwłaszcza że gdy oczy Polaków zwrócone są właśnie na bieżącą politykę, to na Bliskim Wschodzie sytuacja cały czas się zaognia, giną cywile.

Sytuacja w Syrii: Terroryści uciekają z więzień, alianci Turcji wykonują egzekucje. "Świat nie reaguje na zbliżające się piekło"

Jeden z użytkowników Twittera napisał zresztą, nie kryjąc radości z tej planszy:

Nie wiem, kto miał na scenie Lewicy tablicę z kurdyjską flagą, ale chciałem ci bardzo podziękować za ten gest! To cholernie ważne!
Więcej o:
Komentarze (6)
Wybory parlamentarne 2019. Na konwencji Lewicy nie zapomniano o Kurdach. W sztabie była plansza z kurdyjską flagą i napisem "Ratujmy Kurdów"
Zaloguj się
 • oloros11

  Oceniono 11 razy 7

  Polacy są narodem który najbardziej rozumia i współczują Kurdom ale niestety to dotyczy tylko garstki jeszcze żyjących Polaków którzy pamiętają jak czuje się człowiek zdradzony po wielokroć przez zachód i wszystkich

 • krunghtep01

  Oceniono 11 razy 3

  Wielkie brawo!!

 • polski1500

  Oceniono 1 raz 1

  Ratujmy dziki!

 • nino.rota

  Oceniono 2 razy 0

  W ustach Lewaków "ratujmy" oznacza de facto "refugees welcome"...
  Niech pomagają na miejscu, a nie ściągają tabuny do Europy, która już ledwo dyszy...

 • proteusz33

  Oceniono 16 razy -8

  Teraz Czarzasty walczy o poparcie u Kurdów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX