Orędzie prezydenta RP przed wyborami: Postarajmy się, aby i tym razem padł rekord

- Postarajmy się, aby i tym razem padł rekord udziału Polaków w wyborach. Raz jeszcze udowodnijmy, jak bardzo cenimy sobie demokrację. Jak bardzo zależy nam na dobrej przyszłości naszej Ojczyzny - zaapelował do Polaków Andrzej Duda w orędziu. Zachęcał do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

W czwartkowym orędziu Prezydent RP Andrzej Duda poruszył temat zbliżających się wyborów do Sejmu i Senatu. Podkreślił, że "wybory są bardzo ważne", ponieważ dotykają "kluczowych dziedzin naszego życia" i decydują "o sprawach dla nas najważniejszych"

- Podczas moich licznych spotkań z Polakami często słyszę, że politycy powinni odnosić się do obywateli z szacunkiem, powinni dotrzymywać słowa i złożonych obietnic. Właśnie to buduje zaufanie. Zaufanie, które jest niezbędne, aby zachować harmonijny rozwój naszej Ojczyzny, by budować jej pomyślną przyszłość - powiedział Andrzej Duda.

Prezydent przypomniał, że to głosy Polaków zadecydują "o tym, w jakim kraju będą dorastały nasze dzieci", "jak ma być podtrzymany wzrost gospodarczy, według jakich reguł dzielić środki publiczne" oraz jak ochronić podstawowe wartości.

Andrzej Duda: Polska jest jedna. Nasza. Wspólna

- W maju prosiłem Państwa o możliwie liczny udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Frekwencja okazała się rekordowa. Bardzo dziękuję za tak mocną odpowiedź na mój apel - powiedział Andrzej Duda.

Na koniec zachęcił do Polaków, aby skorzystali ze swojego najważniejszego prawa, jakie im przysługuje - prawa wyborczego. Zaapelował, aby i tym razem padł rekord udziału obywateli Polski w wyborach.

- Raz jeszcze udowodnijmy, jak bardzo cenimy sobie demokrację. Jak bardzo zależy nam na dobrej przyszłości naszej Ojczyzny. Raz jeszcze udowodnijmy, jak bardzo cenimy sobie demokrację. Jak bardzo zależy nam na dobrej przyszłości naszej Ojczyzny. Zarówno podczas wyborów, jak i po ich zakończeniu pamiętajmy: Polska jest jedna. Nasza. Wspólna - zakończył Andrzej Duda.

Więcej o:
Komentarze (58)
Orędzie prezydenta RP przed wyborami: Postarajmy się, aby i tym razem padł rekord
Zaloguj się
 • apoloniusz211

  Oceniono 27 razy 21

  bedziesz siedział szmondaku za łamanie konstytucji. Co za nędzna kreatura...

 • justas32

  Oceniono 16 razy 16

  Panie Prezydencie - zrobimy wszystko żeby po tych wyborach trafił Pan do pierdla - Rodacy ...

 • Kris P

  Oceniono 17 razy 15

  Ten durny uśmieszek zniknie ci twarzy jak widmo stalowych firanek się zmaterializuje.

 • jpy1

  Oceniono 13 razy 13

  Postaramy się budyń! I wywalimy najpierw twoich kumpli z pissu a potem ciebie, imitacjo prezydenta.

 • def11

  Oceniono 13 razy 13

  Duda łamiący na zamówienie Nowogrodzkiej konstytucję, o demokracji i zaufaniu, paradne.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 12 razy 12

  Klepka mu się odkleiła.
  Temu dudu.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 12 razy 12

  Pan nie zechciał być moim prezydentem. Sam pan to oświadczył, więc pana orędzia mam gdzieś. Mam własne poglądy i nie potrzebuje doradcy takiego jak pan, który przysięgał na Konstytucję RP a potem ją łamał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX