Wybory parlamentarne 2019. Liderzy na tournée. Grzegorz Schetyna wystąpi dziś na sześciu konferencjach

Wybory parlamentarne 2019 odbędą się już w najbliższą niedzielę. Politycy ze wszystkich stron sceny politycznej walczą zaciekle, aby zmobilizować swój elektorat do udziału w wyborach. Jednym z nich jest lider PO Grzegorz Schetyna, który odwiedzi dziś sześć miast.

W poniedziałek 7 października odbędzie się sześć konferencji, podczas których wystąpi lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. O godzinie 10 odwiedzi Szczecin, o 11:30 Gorzów Wielkopolski, a o 13 Zieloną Górę. O 14:45 wystąpi w Bolesławcu, a o 15:30 w Zgorzelcu. Dzień wystąpień zakończy wizytą w Legnicy o godzinie 16:45 - informuje portal 300polityka.pl

Wybory parlamentarne 2019. PSL rozdaje sadzonki, Lewica organizuje konferencje

W ostatnim tygodniu przed wyborami parlamentarnymi 2019 mobilizuje się nie tylko Koalicja Obywatelska, ale także inne ugrupowania opozycyjne. O godzinie 9 przed Halą Mirowską w Warszawie kandydaci PSL-Koalicji Polskiej będą rozdawać sadzonki. Spotkania z wyborcami organizuje także Lewica. O 12:45 w Łodzi odbędzie się konferencja prasowa, w której weźmie udział m.in. lider wiosny Robert Biedroń oraz  Małgorzata Niewiadomska-Cudak. Z kolei o 15:30 w Kielcach na konferencji prasowej Lewicy wystąpią Robert Biedroń, Paulina Piechna-Więckiewicz i Andrzej Szejna. O godzinie 20 odbędzie się premiera spotu Konfederacji w Warszawie.

Wybory parlamentarne 2019. Mateusz Morawiecki z wizytą w Zachodniopomorskiem 

Po pogrzebie Kornela Morawieckiego do kampanii wyborczej powraca premier Mateusz Morawiecki, który odwiedzi dziś województwo zachodniopomorskie. O 13:30 weźmie on udział w konferencji dotyczącej rozbudowy Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów, a o 15:30 wystąpi na briefingu na temat budowy odcinków dróg ekspresowych S6 i S11.

Więcej o:
Komentarze (33)
Wybory parlamentarne 2019. Liderzy na tournée. Grzegorz Schetyna wystąpi dziś na sześciu konferencjach
Zaloguj się
 • darius112

  Oceniono 22 razy 8

  Chciałbym serdecznie podziękować:
  - Bolkowi,
  - Grześkowi,
  - Neumanowi,
  - Stuhrowi,
  - Jahirze,
  - tradycyjnie całej redakcji GW i TVN
  za wyniki wyborów, które odbędą się za tydzień. Przelewy wyślę po wyborach
  Jarek
  -

 • makary_firsztukk

  Oceniono 16 razy 8

  Z nagrań Neumana jasno wynika, że priorytetem PO nie jest dobro społeczne - priorytetem PO jest utrzymanie się za wszelką cenę, nawet ze szkodą dla państwa, przy tak zwanym korycie.

 • saves

  Oceniono 13 razy 7

  Po co się sili i bełkocze godzinami, skoro i tak głosować będą ludzie, którzy g... się znają na polityce. Trzeba tylko powiedzieć, że są oni atakowani przez pis. Pięć minut i po konwencji.

 • punter

  Oceniono 11 razy 5

  Grzegorz będzie rozdawał wizytówki do swojego protetyka czy raczej opowiadał jakim Neumann jest propaństwowcem ?

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 8 razy 4

  "Wybory samorządowe 2019. Liderzy na tourne."
  UZ, ogranicz się do niedziel (nie)handlowych, bo poważniejsze rzeczy są poza Twoim zasięgiem.
  Jeśli nie odróżniasz wyborów parlamentarnych od samorządowych, to zapytaj mądrzejszych. I poszukaj słownika języka polskiego, albo wyrazów obcych, ewentualnie zajrzyj do Wikipedii, to dowiesz się jaka jest pisownia tego "tourne".

 • maciejwscieklica

  Oceniono 3 razy 3

  czyli na każdej będzie sie korzył przed jarkiem i za Lecha Wałese przepraszał
  żałosny facio

 • profnzw

  Oceniono 9 razy 3

  Panie Schetyna! Proszę odpowiedzieć na pytanie, czy Sławek Neuman jest OSZCZERCĄ, który pomawiał P. Adamowicza o złodziejstwo (są mega dowody na niego), czy też jest PRZESTEPCĄ, który krył złodzieja? I taki człowiek jest jeszcze wśród was? Czy pan wiedział wcześniej o tych nagraniach i co pan z tym zrobił? Co on o was wie, że nie pozbędziecie się go? Jeśli publicznie nie odpowie pan na te pytania, to oznacza, że pana partia jest zbieraniną ,,,, i ,,,,.

 • saves

  Oceniono 9 razy 3

  Dlaczego Grzegorz ukrył Jachirę? Wstydzi się jej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX