Wybory parlamentarne 2019. Był posłem SLD, miał być kandydatem KO. Teraz Tadeusz Ferenc poparł kandydata PiS

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, jeszcze niedawno miał być kandydatem Koalicji Obywatelskiej z Rzeszowa w wyborach parlamentarnych. Teraz niespodziewanie poparł kandydata PiS z tego okręgu - wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła.

Słowa poparcia dla Marcina Warchoła Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, wyraził na konferencji przed gmachem siedziby Sądu Okręgowego w Rzeszowie, podczas której poinformował też wraz ze Zbigniewem Ziobrą i wspomnianym wiceministrem o planach dotyczących budowy nowej siedziby sądu okręgowego.

- Serdeczne dziękuję ministrowi Warchołowi, który startuje w wyborach z naszego terenu. Dodam, że pan minister Warchoł jest z Podkarpacia, a więc będzie dobrze reprezentował ziemię rzeszowską i całe Podkarpacie - powiedział Tadeusz Ferenc, cytowany przez portal czytajrzeszow.pl. Marcin Warchoł wystartuje z ostatniego, 30 miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim.

Wybory parlamentarne 2019. Tadeusz Ferenc miał startować z list KO

Warto przypomnieć, że Tadeusz Ferenc jeszcze niedawno był członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a w latach 2001-2002 był posłem tej partii. Zrezygnował z członkostwa w partii w lipcu tego roku. Jego decyzja miała się wiązać z krytyką, która spadła na niego po zakazaniu Marszu Równości w Rzeszowie. 

Niedługo potem pojawiła się informacja, że Tadeusz Ferenc będzie startował w wyborach parlamentarnych z pierwszego miejsca w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim z list Koalicji Obywatelskiej. W sierpniu tego roku zrezygnował z udziału w wyborach. Tłumaczył to prośbami mieszkańców, aby nie odchodził z ratusza.

Więcej o:
Komentarze (166)
Wybory parlamentarne 2019. Był posłem SLD, miał być kandydatem KO. Teraz Tadeusz Ferenc poparł kandydata PiS
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 71 razy 51

  Nie udało się przylepić do KO, to przystąpił do intensywnego lizania pisowskiej du*y.

 • jxl82

  Oceniono 43 razy 31

  Zaczekaj Tadeusz ! Banaś obiecuje wybudować wam w Rzeszowie sieć hoteli sejmowych na godziny. Zobowiązuję się też zatrudnić wszystkie panie z rodziny pana prezydenta .Głosuj na "Żelaznego Alfonsa Banasia!"

 • stef0909

  Oceniono 37 razy 27

  Krótko mówiąc warchlak ze stajni 00 ma kwity amen!

 • zdrowy.rozsadek.krk

  Oceniono 38 razy 26

  Podkarpacie...
  Czyżby znalazły się taśmy z przybytków rozkoszy ??

 • zamani

  Oceniono 28 razy 20

  Na Podkarpaciu szerzy się pisloza. To schorzenie słabych głów i wątłych charakterów, najczęściej z powikłaniami dewocjozą i klerykalozą.

 • incipit

  Oceniono 16 razy 14

  Przetarg - kto da więcej - i posiadacze kasy państwowej oraz mennicy dali więcej. Proste.
  A Ferenc to sprzedajna...

 • lina555

  Oceniono 16 razy 14

  Naprawdę niektórzy powinni dać sobie spokój z polityką, bo się ośmieszają!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX