Wybory samorządowe 2018 - kandydaci Wrocław

Wybory samorządowe 2018 odbędą się już w najbliższą niedzielę. Na kogo zagłosują mieszkańcy Wrocławia? Chętnych do tego, aby pracować w samorządzie jest wielu. Poniżej publikujemy listę wszystkich kandydatów z Wrocławia.

Wybory samorządowe Wrocław. Przypominamy, że w niedzielę 21 października wybieramy: prezydentów miast, burmistrzów i wójtów, a także radnych rad miast, gmin, powiatów oraz sejmików wojewódzkich. Jak oddać ważny głos? W najbliższą niedzielę stawiamy znak “X” tylko i wyłącznie przy jednym z nazwisk na każdej z kart do głosowania.

Kandydaci na prezydenta Wrocławia

  • BOGUSŁAWSKI Robert Jarosław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA BOGUSŁAWSKIEGO
  • JARZĄBEK Zbigniew Antoni - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  • LEMPART Marta Mirosława - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAW DLA WSZYSTKICH
  • MAJ Mieczysław Jan - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
  • MICHALAK Jerzy Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY RUCH OBYWATELSKI JERZEGO MICHALAKA
  • OBARA-KOWALSKA Katarzyna Anna - KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNY WROCŁAW
  • STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • SUTRYK Jacek Zbigniew - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  • TRACZ Małgorzata Elżbieta - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
  • ZBOROWSKI Artur Robert - KOMITET WYBORCZY JESTEŚMY STĄD

Kandydaci do Rady Miejskiej Wrocławia


Okręg 1: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków


Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


POMIAN Paweł Marek
FEDYK Katarzyna Beata
SOBUŃKO Andrzej
CIECHOWICZ Agnieszka Bożena
TABISZ Jacek
MAZURKIEWICZ Aleksandra Agnieszka
REISIGOVÁ-KIELAWSKA Hana


Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


SUTRYK Jacek Zbigniew
GWADERA-URLEP Agata Izabela
PUZIO Andrzej
JĘDRACHOWICZ Mateusz Paweł
WÓJCIK Igor Marcin
WYSZKOWSKI Łukasz
MAZUR Agata Genowefa
NIEZGODZKA Jolanta Magdalena

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15


JARZĄBEK Zbigniew Antoni
MITŁASZEWSKA Joanna Krystyna
STATKIEWICZ Mikołaj Kazimierz
BOGUCKI Marcin
BYLICA Jacek Krzysztof
BIELECKA Halina Maria
DUMNICKA Jolanta Dorota
ZAJST Andrzej Mirosław

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


CHUDZIK Janusz
KELLNER Małgorzata Stanisława
MROZOWSKA Urszula Beata
DOBRZAŃSKA-BUCZEK Barbara Maria
MIKOŁAJCZYK Justyna
KLUBIŃSKA Elżbieta Maria
SKOCZYLAS Jerzy Józef
PAŁYSA Edward

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka

MICHALAK Jerzy Andrzej
DUCHNOWSKA Izabela Maria
SEMENIUK-PRZYMĘCKA Sylwia Agnieszka
SZYMCZYSZYN Tomasz
KAMECKA Joanna Emilia
WAWRYNIUK Agata
LORKOWSKI Paweł Jerzy
SUBZDA Małgorzata

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Bezpartyjny Wrocław


MATOLICZ Krzysztof Klemens
KUŚ Anna Małgorzata
JUNGIEWICZ Bartosz Leszek
BANOT Elżbieta Iwona
ANDREJEWICZ Władysław
PANCEWICZ Teresa Maria
NOCULA-RYDZ Patrycja Anna
LUPOMESKÝ Jan Rafael

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Jesteśmy Stąd


BIENIAS Anna Agnieszka
KONDRACKA Karolina Marta
MERTA Małgorzata Lidia
SOMPOLIŃSKI Andrzej Sebastian
SOMPOLIŃSKA Marta Elżbieta
LASKOWSKI Michał Mieszko
KLAKOCAR Agata Ludwika
JACHIMOWICZ Adam Stanisław

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Jarka Bogusławskiego


DROGOSZ Bartłomiej
SZURMAK Anna
CHODOR Piotr Tadeusz
PADEREWSKI Stanisław Jan
KWAPISZ Renata Lucyna
PIECHOTA Janusz Andrzej
ORZECHOWSKA Krystyna
DROGOSZ Edyta Agnieszka

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


CHWAŚCIK Arkadiusz
BUKAŁA Urszula Ewa
KULA Henryk
SZYCHOWIAK Justyna Agnieszka
BOŻYCKA Irena


Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia


KŁOSOWSKI Dominik
SKOCZYLAS Jerzy Władysław
NOWAK Magdalena Agata
DALESZYŃSKA Anna Krystyna
KRASIŃSKA Agna Magdalena
WÓJCIK Małgorzata
WŁODARCZYK Iwona Elżbieta
CHMIELEWSKI Jan Roman

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich


BROWARNY Wojciech Jan
BIELECKA-GOŁKA Halina
SZNAJDER Michał
BORATYN Katarzyna Elżbieta
STĘPIEŃ Artur
SZUMIELEWICZ Marta
NIEMIEC Jan Mateusz
TUŁA Magdalena


Okręg 2: Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie-Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie-Bartoszowice

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


TRACZ Małgorzata Elżbieta
REISIGOVÁ-KIELAWSKI Robert Paweł
POZLEWICZ Danuta Joanna
PALUSZEK Przemysław Andrzej
KALICZAK Małgorzata Ewa
KOŚNICKI Zbigniew Jerzy
KOZAKIEWICZ Patrick

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


UHLE Piotr Michał
KOCZAN Henryk
KOZŁOWSKA Marta Magdalena
SZCZYGŁOWSKA-HOŁUBOWICZ Malwina Natalia
ZALEWSKI Marek Krzysztof
BONIECKI Jacek Dariusz
SUPERSON-WINKOWSKA Agnieszka Zofia

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15


BIELECKA Halszka Beata
JURNECZKO Rafał Krzysztof
JARZĄBEK Bogusława Hanna
KILIŃSKI Tadeusz
BROŻEK Łukasz
ZAJST Zdzisława
KOLEŚNIK Andrzej Tadeusz Jan

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


MARYŃSKI Piotr Tomasz
MOTYKA Tomasz Marek
CEBRYŃ Ryszard Stanisław
SZYROCKA Iwona Marzenna
CHLEWICKA Grażyna
BUTYTER Daniel
PŁOŃSKA Marta

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka


FILAR Przemysław Maciej
TOMCZAK Mariusz Jan
WOLSKA Agnieszka Monika
POŹNIAK Ewa Karolina
PIĄTEK Stanisław Roman
MAJCHRZAK Elżbieta Krystyna
TOKARZ Mariusz


Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Bezpartyjny Wrocław


PRZYWARA Karol
JANUSIK Magdalena Katarzyna
KOZŁOWSKI Tomasz Grzegorz
MURASZKOWSKA Marta Małgorzata
DRELICH Kamila Teresa
KIERAKOWICZ Paweł
KLAKOCAR Marzena Krystyna

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Jesteśmy Stąd


GIBASIEWICZ Joanna Agata
NAWARA Marek Michał
ELŻBIECIAK Wojciech Bartosz
BOCZEK Leszek Henryk
KRAJEWSKA Katarzyna Iwona

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Jarka Bogusławskiego


ŁABĘDZKA Małgorzata Maria
STYRCZULA Szymon Kazimierz
STĘPIŃSKI Dariusz Dominik
CZECH Marta Anna
OCHMANN Mariola
PAŁAC Ewa Urszula
WARZECHA Dominik Patryk

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


PORĘBSKA Małgorzata
WIDERA Damian Oktawiusz
WIŚNIEWSKI Paweł Tomasz
CYRNEK Krzysztof
KUCZYŃSKA-KULA Elżbieta Wiesława

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia


ANISZCZYK Bohdan Józef
SUSMANEK Leon Daniel
ZIEMBICKA-HAS Wanda Wiesława
ŚNIEŻEK Beata Elżbieta
WITKOWSKA Anna Kazimiera
BAMWENDA Bożena
WAGNER Robert Alfred

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich


SZEPTYCKA Alina Barbara
POKRZYWA Maciej
ROZWADOWSKA Magdalena Patrycja
CHAŁUPNIAK Andrzej
DANIELEWSKA-DRZAZGA Katarzyna Barbara
SKÓRSKI Jarosław
POWAGA Bożena Urszula


Okręg 3: Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj


Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


WILK Martyna Anita
TYCZYŃSKI Krzysztof Andrzej
BANACH Magdalena Maria
MIKLASZEWSKI Witold Józef
ŚPIEWAK Ewa Małgorzata
KOMARNICKI Adam Andrzej
LUBA-LEWICKA Beata Ewa

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


CHARŁAMPOWICZ Jarosław
RYBCZAK Agnieszka
WIŚNIEWSKI Maciej Mateusz
LIPIŃSKI Piotr Krzysztof
PIEŃCZYKOWSKA Aleksandra Justyna
STAWICKA Maria
ZALEWSKI Krzysztof

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15


MOJZESOWICZ Krzysztof
WABIK Aleksandra
SKOTIS Stefan
GLIŃSKI Andrzej Grzegorz
JASIŃSKA Marta Eliza
BOGDANOWICZ Zofia Anna
DUDZIŃSKI Gerard Jakub

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


LACH Mirosław Mieczysław
GRZECHNIK Robert Sebastian
ŁAPOT Robert Grzegorz
KRYSZCZUK Bogusław Marian
TORZEWSKA Agnieszka Maria
POKUSIŃSKA-MARTOWICZ Ewa Krystyna
DIMMICH-SZAŁKOWSKA Anna

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka


LEMAŃSKA Aleksandra Lilia
PALACZ Piotr Zbigniew
BARON Katarzyna Elżbieta
BIELAŃSKA Jolanta Gizela
PIĄTEK Iwona Agata
HAMERLIK Marek Lech
RYCHLEWSKI Konrad Krzysztof

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Bezpartyjny Wrocław


BIELAŃSKI Krzysztof Andrzej
ROSIŃCZUK Joanna Stanisława
TURALSKI Tomasz Krzysztof
KOCIK Katarzyna
PRAWDZIK Martyna Michalina
AKSAK Michał Andrzej
PRZYBYSZEWSKI Adam Romuald

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Jesteśmy Stąd


SAWICKI Michał
WILK Andrzej Zbigniew
CAŁUS Katarzyna Izabela
DZIEWULSKI Paweł Marek
KACZMAREK Marlena Małgorzata

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Jarka Bogusławskiego


WALCZYK Katarzyna Natalia
ŻŁOBIŃSKI Jerzy
SOCHAŃSKA Anna Weronika
TOPOREK Małgorzata Ewa
NYSLER Zbigniew Wojciech
SZCZEPUŁA Anna Ewa
BRANDT Mateusz

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


MAŁEK Tomasz
WOSINEK Tadeusz Antoni
BOERNER Ewa Bogumiła
WIDERA Norbert Konrad
JAŚKIEWICZ Martyna Alicja

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia


KRAUZE Jarosław Piotr
ROSIŃSKA Bronisława
PIONTEK Jan Feliks
SZURANT Sylwia Anna
ROGALA Stanisław
PISKORSKA Agnieszka Joanna
MALITOWSKI Łukasz Władysław

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich


PANCEWICZ Natalia Zofia
CZERWIŃSKI Marcin
GAJDZIŃSKA Anna
KARCZ Grzegorz
KWAŚNICKA Natalia Claudia
SZCZEŚNIAK Maciej Adam
KOWALCZYK-DERLĘGA Anna Danuta


Okręg 4: Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki-Partynice, Klecina, Oporów


Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


ROKICKA Julia Agata
LUTY Jerzy
TERPIŁOWSKA Irena Róża
OŚMIAŁOWSKI Wojciech Marcin
URYN Jacek Józef
KRZYŻAK Edward Jerzy
FURTAK-POBROTYN Joanna Marta


Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


LORENC Sebastian Łukasz
GALANT Dorota Magdalena
MŁYŃCZAK Michał Mateusz
SKUŁA Edyta
PRZYJEMSKA-ŚPIEWAK Anna Maria
GRUCA Przemysław Witold
DZIERNIEJKO Stanisław Franciszek

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15


STUDNIARCZYK Witold Jan
ZGLIŃSKA Magdalena Aldona
GONCIARZ Sebastian Jan
KUCIAPIŃSKI Jarosław
PIOTROWSKA Iwona
WIŚLICKI Przemysław Grzegorz
STUDNIARCZYK Irena Zuzanna

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


KILIJANEK Andrzej
WOJTASIK Anita Maria
ŚWIDERSKI Wojciech Zbigniew
KROWIŃSKI Waldemar Sławomir
STOPA Urszula Maria
SEMANISZYN Wilhelm
DUTKA Aleksandra


Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka


KUBIT Agnieszka
SYSŁO Tomasz Jakub
NEHRING Agnieszka
WERSOCKA Magdalena Joanna
CEDRO Mateusz Jacek
CYMBOR Paweł Janusz
BOBOWIEC Wiktoria Jadwiga

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Bezpartyjny Wrocław


OBARA-KOWALSKA Katarzyna Anna
BOCHEN Paweł
NIŹNIK Ewelina Anna
CIECHANOWSKI-MIREK Patryk
HAŁACZKIEWICZ Katarzyna Iwona
GRANOWICZ Marek Wojciech
BURNECKA Małgorzata Dominika

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Jesteśmy Stąd


PACHOLSKA Agata Jadwiga
SOKOLIK Mateusz Kamil
OLEARCZUK Maciej Radosław
PIETRUSZCZAK-GRZESIEK Anna Maria
CINGLEWICZ Aneta Bożena
GODNIEWICZ Adrian Damian


Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Jarka Bogusławskiego


LISZKA Regina Maria
KRAWCZYK Mirosław Piotr
KURIATA Joanna Teresa
KRUCIŃSKI Adam Jakub
LESZCZYŃSKA Klaudia Małgorzata
ZYBAŁA Iwona Małgorzata
SIECZKA Kuba Tomasz

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


RZĄDKOWSKI Marek Rajmund
TERKIEWICZ Marta Maria
ILNICKA Jadwiga Stanisława
BARAŃSKI Tomasz
SZIR Arkadiusz Janusz

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia


CIĄŻYŃSKI Bartłomiej Zygmunt
OSSOWSKI Jacek Antoni
SZOCIŃSKA-KLEIN Marzena
LEWANDOWSKA Alicja Mariola
BINKOWSKA Dobrosława Olga
SZŁAPKA Krzysztof Zbigniew
SZCZERBA Krzysztof Paweł

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich


STOŻEK Marta Magdalena
OLSZEWSKI Łukasz Jerzy
KŁODNICKA Dorota Anna
DĄBROWSKI Robert Mikołaj
MOSINGIEWICZ Aleksander Tymoteusz
KOLUS Emilia Cecylia

Okręg 5:Szczepin, Gądów – Popowice Pd. , Pilczyce – Kozanów-Popowice Pn.

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


HERTMAN Mateusz
KURANDA-LASKOWSKA Sylwestra Paulina
NOWICKI Arkadiusz
OSŁOWSKA-SPYCHALSKA Barbara Krystyna
POLUCH Krzysztof
RUSINEK Wioletta Katarzyna
MROCZKO Krzysztof Dominik


Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


GRABAREK Tadeusz Paweł
GRANOWSKA Renata Małgorzata
ŚLUSAREK Dariusz Robert
KOSMECKI Adam
KRUPOWICZ Anna Maria
PADIASEK Aleksandra
KULIG Krzysztof Piotr


Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15


WALCZAK Grażyna
TADEUSZYK Teresa
GARCZAREK Krzysztof Ryszard
SZCZEPANIAK Kamila Anna
MARAS Marcin
ŻYGADŁO Mirosław
WIETRZYKOWSKI Waldemar Zbigniew

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


PIWOŃSKI Dariusz Dominik
PIECHEL Michał
KONDZIELA Ewelina Barbara
SZCZYRBAK Tadeusz
GOUMISSI Ewa
GUMKOWSKA Aleksandra Maria
NOWAKOWSKI Leszek Zygmunt

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka


OWCZAREK Tomasz
TARAS Aleksandra
KOWALSKI Rafał Paweł
KARPOWICZ Daniel Jonatan
SOKÓŁ Anna Urszula
TRZECIAK-CYMBOR Ewa Barbara
RINK Krzysztof Jerzy

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Bezpartyjny Wrocław


MĄCARZ Dariusz
TYBOR Karolina
MATURA Bartłomiej Grzegorz
CHMURA Emilia
WALASZCZYK Łukasz
MARAS Eleonora
HAMKAŁO Jacek


Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Jarka Bogusławskiego


KOSTRZEWA Ewa Magdalena
FIEDOROWICZ Ewa Teresa
SZEWCZUK Aleks Artur
GALA Zbigniew Marian
PAŹDZIOR Magdalena
NIŻAŁOWSKA Zuzanna
ADAMCZYK Sylwester

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


MAJ Mieczysław Jan
TALAGA Sabina Władysława
GOSTYŃSKI Aleksander Bogusz
MAŁEK Agnieszka Katarzyna
ŻAKOWSKA Maria

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia


CYRUL Czesław
ZAWADA Małgorzata Ewa
FURDYNA Jolanta Stanisława
SZOPA Władysław
BRYX Kaja Maria
WITKOWSKA Renata Monika
OWCZAREK Jacek Tomasz

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich


WYWROT Agnieszka Karolina
WARULIK Tomasz Piotr
SUDOŁ Daria Anna
ZIĘBA Paweł Dariusz
SKÓRSKA Dorota Elżbieta
ŁAZARCZUK Krzysztof
STANIOROWSKA Anna Maria

Okręg 6: Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo-Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie


Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


TEGNEROWICZ Piotr Jan
DUKSZTO Aneta Ewa
SZCZYGIEŁ Aleksandra Karolina
PIŁAT Krzysztof Emil
ZAMARIA-KŁYK Joanna Edyta
KOZŁOWSKA Dorota
SULIGOWSKI Robert Ziemowit
SŁODKOWSKA Olga

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


GÓRSKI Michał Jakub
KARPIŃSKI Paweł
PIETROŃSKA Anna Maria
STASIAK Joanna
KĘSOŃ Arkadiusz Tomasz
STYSIAK Ewelina
KUCHARSKI Tomasz Paweł
ZIELIŃSKI Maciej Jerzy

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

MATECKI Iwo Karol
KOŻUCH Agnieszka
MICHALAK Bartosz Mateusz
KŁODNICKI Dariusz
GROSS Aleksandra Anna
MARTYNIAK Krzysztof Piotr
MACAŁA Łukasz Michał
KRASSOWSKA Agnieszka Julita

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


KMIECIK Sergiusz
OLBERT Łukasz
GÓRAL Jarosław
PRZYGODA Krystyna Teresa
WRONA Andrzej
PEŁECH-PYRSZ Agnieszka
SKUPIEŃ Mirosław Jerzy
HAJEWSKA Jolanta Elżbieta

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka


CZERWIŃSKI Sławomir Antoni
PACYNA Katarzyna Monika
GARSTKA Michał Paweł
KRZAK Elżbieta Jadwiga
BISKUP Wojciech Bogdan
ORŁOŚ Magdalena Agnieszka
SKURCZYŃSKA Grażyna Mirosława
MICHALAK Andrzej Józef

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Bezpartyjny Wrocław

HAŁACZKIEWICZ Patryk Damian
PARTYKA Wojciech Andrzej
SZRAJBER Jakub
DZIOBA Dorota Helena
MARCINÓW Teresa Anna
TEKLIŃSKI Michał Paweł
WYSZOMIRSKA-PIÓRO Bożena
SERAFIN Karolina Ewa


Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Jarka Bogusławskiego


GÓRAK Iwona Agnieszka
LUBECKI Ryszard Jan
JĘDRZEJCZAK Anna
PAŁAC Krzysztof
ŻECHAŁKO Marcin Antoni
LISZKA Stanisława

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


BARAŃSKI Zbigniew Jan
WOJTUŚ Elżbieta Anna
CHARUCKI Henryk Stanisław
MĄCZYŃSKA-BOBEK Maria Anna
SZIR Sylwia Maria

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia


HANCZAREK Tomasz
JOKS Marlena Ewa
WANAT Urszula Maria
CHŁADZIŃSKI Maciej Andrzej
SMOLIŃSKI Bartosz
KOCUR Łukasz Bolesław
GLIŃSKA Ewa Wanda
WYDROWSKI Krzysztof Marcin

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich


LEMPART Marta Mirosława
BRZOZOWSKI Artur Kazimierz
KUŁAGA Lidia
STEREŃCZAK Tomasz Michał
KRESKA Agata Maria
KUŁAGA Wiesław Leszek
HOŁYŃSKA Justyna Alicja
WOJCIECHOWSKI Robert Ryszard

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Mateusza Adamczyka


ADAMCZYK Mateusz Tadeusz
ŚWIĄTEK Marta Izabela
GÓRECKI Mateusz Ariel
ORACZYŃSKA Ewa Małgorzata
STEGLIŃSKI Adrian Marek
ADAMCZYK Maria Zdzisława


Okręg 7:  Karłowice – Różanka, Kowale, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice-Rędzin

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


WĄSOWSKI Marek Maciej
NAWROT Joanna Izabela
GABARA-PIĘTKA Piotr
SALAMON Anna Grażyna
PASIKOWSKA Anna Magdalena
MAZURKIEWICZ Maria Anna
WYBORSKI Piotr Krzysztof


Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


WOLAK Ewa Wanda
RAZIK-TRZISZKA Magdalena
ŻAK Mateusz Damian
BRACHMAŃSKI Mikołaj Marek
KRZAK Grzegorz
GILAR Daria
KONIK Mieczysław Jerzy


Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15


ŚWIĘCICKI Grzegorz Artur
NAPIERAŁA Bogdan Adam
WRÓBEL Joanna Krystyna
BOBER Danuta
GAJDA Mariusz Czesław
TROJANOWSKA Magdalena Anna

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


PIEŃKOWSKI Robert
KURCZEWSKI Michał Tymoteusz
SKOWRON Mariola
OCHMAN Beata Maria
BAMBERSKI Paweł Henryk
WYSOCZAŃSKA Alicja Monika
ZAPOROWSKI Michał Karol

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka


OBŁĄK Aleksander Marek
ZANKOWSKI Przemysław Kamil
LORENZ Daria Apolonia
KOZŁOWSKI Henryk
OLCZAK Jagoda Paulina
SMOLARCZYK Izabela Katarzyna
SKAWSKI Radosław Andrzej

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Bezpartyjny Wrocław


MAŚLANKA Grzegorz Sebastian
FIGASZEWSKA Katarzyna Agnieszka
WŁODARSKI Rafał Grzegorz
ZIARKOWSKI Łukasz Grzegorz
KLIMKOWSKA Katarzyna Helena
WÓJTA-KEMPA Monika Sylwia
ORZECHOWSKI Jacek Paweł


Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Jarka Bogusławskiego


ARNAWSKI Krzysztof Roland
OLSZEWSKI Wojciech Zbigniew
KRAJEWSKA Magdalena Eliza
JUSZCZAK Janina Aniela
JASIUKIEWICZ Ewa
OLENDEREK Jerzy Krzysztof
SZYMANEK Wojciech

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


MARCZAK Agnieszka Wiesława
ZAMBRZYCKA Izabella Beata
SZCZERBA Tadeusz Jerzy
GODOWSKI Przemysław Jan
ŁOBODA Halina

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza - Sojusz dla Wrocławia


KĘDZIERSKA Agnieszka Kornelia
RAŃDA Paweł Rafał
ZARĘBA Kasper Jerzy
MICKIEWICZ Marzena Ewa
SZŁAPKA Hanna Maria
NOWAKOWSKI Marcin Adam
NIKOLCZUK Maciej Bartłomiej

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich


MINCER Tadeusz Albert
LEBIEDZIŃSKA Joanna Maria
STACHOWIAK Grzegorz
GABRYK Marzena Anna
FOLUSZ Jarosław
ŁUKASIEWICZ Ewa Franciszka
BEŁKOWSKI Krzysztof Henryk

Kandydaci do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego


Okręg 1: miasto Wrocław


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy


BOBOWIEC Michał Andrzej
ZDROJEWSKA Ewa Anna
WRÓBLEWSKI Paweł Leszek
MACAŁA Henryk Jan
KACZMARZYK-JANCZAK Elżbieta Zofia
CZAPIEWSKI Edward
RYLOKOWSKA-MACIĄŻEK Marta
RUSINOWSKA-KOLLEK Barbara Daniela
NOWAKOWSKI Michał Krzysztof
RZEWUSKA Ewa Maria

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


SOCHA Jan
BARTOSZEWICZ Urszula Agnieszka
CHUDY Stanisław Grzegorz
JAWORSKA Teresa Łucja
LECH Dominika Maria
RÓŻYCKI Dariusz Andrzej
MAJKUT-POLAŃSKA Anna
JĘCZMIEŃ Jacek
KOŚCIUKIEWICZ Adam Zenon
KŁYS Zbigniew Marian

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni


RUSINEK Mariusz Jerzy
GAŁĘCKA Jadwiga
HAŁUSZCZAK Wojciech
PIOTROWSKA-MARCHEWA Monika Natalia
TRYCZYK Mirosław Andrzej
CZEKALSKA Katarzyna Agnieszka
SŁOBODZIAN Maciej Piotr
SZCZODROWSKA Sandra Anna
GAŁUSZEWSKA Małgorzata Izabela
KUBICKI Krzysztof Andrzej

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska


ŁAPIŃSKI Marek
PIASECKA Magdalena
ROMAN Grzegorz Czesław
WŁODARCZYK Monika
STASZEWSKI Waldemar Zbigniew
BALICKA Barbara Zofia
STANIÓW Katarzyna
RUSIN Anna Zofia
CYBULSKI Leszek
WOJTERA Marcin

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem


SIKORA Arkadiusz
MIZA Agnieszka Joanna
PERTEK Piotr Paweł
KLĄSKAŁA Andrzej
LANGE Grażyna Krystyna
UFNALSKA Wanda
TRELA Helena
SEREDYŃSKA-TARGOSZ Janina Wanda
KLARECKI Krzysztof Bronisław
MIROWSKI Dawid Jan

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Partii Razem


DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa
AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr
LIS Zuzanna Elżbieta
CHUDY Filip
DĄBROWSKA Katarzyna
SIECZKOWSKI Filip Krzysztof
KRAJEWSKA Katarzyna Monika
LA FONTAINE Matthew Aaron
KRÓL Agnieszka
BROKOS Michał Stanisław


Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP


ZAPOTOCZNY Stanisław Józef
TUDUJ Krzysztof
PREIS Adrian
MAJ Natalia Monika
LUDKOWSKI Piotr
WOŹNICA Emilia Bianka
BRZEZIŃSKA Katarzyna Maria
SZNAJDER-TROSKA Grażyna Teresa
GWIS Marcin

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15


CHARYTONIUK Gracjan
LITWIN Ewa Grażyna
OLSZEWSKA Małgorzata
BOGDAŁ Konrad Bogdan
ZWIERZ Krystyna Wanda
TOMASZEWICZ Adriana Beata
CALIŃSKI Tadeusz
SIDERI Aleksandra Panajota
KLOCH Alicja
GWARDYŃSKI Michał Sebastian

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Sandomierzu


PRZYSTAWA Paweł Marian
MARKOWSKI Marcin Łukasz
PASZKOWSKI Aleks Patryk
RYNKOWSKI Adam Roman
KACPERSKI Jacek
NOWAKOWSKA Dorota Barbara
KURZĘPA Adrianna Julita
GRZELAK Danuta Zofia
MIKUŁA Jolanta
MALICKI Jakub Edward

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


JAROCH Andrzej Stanisław
KRZYŻANOWSKI Marcin Rafał
JÓŹWIAK Ireneusz Józef
GŁOWACZ Władysława Barbara
CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria
BURZYŃSKA Łucja Barbara
DULSKA Irena
MICHALSKI Łukasz Jan
SCHILDHOFF Damian
MOLENDA Małgorzata

Lista nr 11 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni


BEDNARSKA-CHABOWSKA Dorota Iwona
RYBAK Mirosław Eugeniusz
MĄCZYŃSKA-ŻALIK Anna Maria
PALCEWICZ Mariola Beata
BRZEŹNY Jan
KOWALSKA-PANEK Ewa Maria
LEBIEDZIŃSKI Aleksander Edmund
SUKIENNIK Piotr
OLSZEWSKI Waldemar Piotr


Lista nr 12 - Komitet Wyborczy Wyborców z Dutkiewiczem dla Dolnego Śląska


HUSKOWSKI Stanisław Tadeusz
ZAWADA Adam Władysław
ZAWARTKO Maria Dorota
GAWROŃSKI Jacek Bolesław
ZEGAN Maciej Adam
LISIEWICZ-JAKUBASZKO Justyna Bogumiła
MŁODZIŃSKA Marcelina
KWIATKOWSKA-KORCZAK Janina
DROŻDŻYŃSKI Janusz
ŁOPATKA Mirosław Mieczysław

Jak oddać ważny głos w wyborach?

Więcej o: