Wybory samorządowe 2018 - kandydaci Łódź

Wybory samorządowe Łódź. Już w najbliższą niedzielę wybierzemy prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz radnych rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich. Na kogo będą mogli zagłosować mieszkańcy Łodzi? Poniżej prezentujemy wszystkich kandydatów startujących w wyborach w tym mieście.

Wybory samorządowe 2018 w Łodzi. Pamiętajmy, że w najbliższych wyborach otrzymamy 3 lub 4 karty do głosowania. Jak oddać ważny głos? Najważniejsza zasada mówi, że stawiamy znak “X” tylko i wyłącznie przy nazwisku jednego kandydata na każdej z kart do głosowania. Przypominamy także, że lokale wyborcze będą otwarte od 7:00 do 21:00.

Kandydaci na prezydenta Łodzi:

  1. BUDA Waldemar Grzegorz - KW Prawo i Sprawiedliwość
  2. GÓRSKI Rafał Witold - KWW Kukiz'15
  3. LIPCZYK Krzysztof Gniewomir - KWW Wolność #MuremZaŁodzią
  4. MAURER Zbigniew Sławomir - KWW Akcja Narodowa
  5. MISZTAL Piotr Wiktor - KWW BEzpartyjni - Piotr Misztal
  6. NIZIOŁEK-JANIAK Urszula Edyta - KWW Tak!
  7. RUTKOWSKI Janusz Antoni - KWW Prawo i Moc
  8. WOJCIECHOWSKA-VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna - KWW Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni
  9. ZDANOWSKA Hanna Elżbieta - KWW Hanny Zdanowskiej

Kandydaci do Rady Miejskiej w Łodzi


Okręg 1: Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Teofilów-Wielkopolska

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • CIESIELSKA Katarzyna Ewa
  • GŁOWACKI Tomasz Bogdan
  • SAŁATA Adamina Justyna
  • KRAWIEC Piotr Maciej
  • JANISZEWSKA Maria Małgorzata
  • BRYKALSKA-LUDWIKIEWICZ Wiesława
  • WIĘCKOWSKI Marcin Michał

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • BULAK Sebastian Dominik
  • OLCZAK Przemysław
  • CZECH Wiesław Janusz
  • PROCHOWSKA Małgorzata Helena
  • KORASIEWICZ Andrzej
  • SZYSZKOWSKA-BRUZIEK Dorota Anna
  • FOSSA-SZCZEPANIAK Katarzyna Agata

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • PIASECKI Mateusz Marek
  • KNAPIK Aleksandra Alicja
  • SZCZEPANIAK Tomasz
  • WILCZYŃSKA Krystyna
  • PRZYBYLSKI Michał Krzysztof
  • NOWICKA Anna Maria
  • HAJNCEL Paweł Wojciech

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Łódź

  • FRĄTCZAK Michał Dariusz
  • WITKOWSKA Ewa Maria
  • NOWAK Jerzy Jan
  • KUBIK Krzysztof Jacek
  • KONCIAK Teresa Jadwiga

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • KRAUZE Ryszard Henryk
  • MUDZO Krystyna Maria
  • BARTOSZEWSKA Krystyna Maria
  • SZYMAŃSKI Sławomir Witold
  • TOMCZYK Wiesława
  • MIKOŁAJCZYK Adrian Kamil

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • GRABARCZYK Tomasz Michał
  • ZAWADA Ewa Krystyna
  • NIEWIADOMSKI Michał Jerzy
  • KAMIŃSKI Michał Antoni
  • ORZECHOWSKA Iwona Elżbieta
  • BATAROWICZ Janina Kazimiera

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • POTAPCZYK Andrzej Stefan
  • ROKITA Jarosław
  • ANYSZ Iwona Maria
  • MAŁUS Grzegorz Michał
  • STRUSZCZYK Katarzyna Justyna

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • WALASEK Mateusz Jan
  • DOMASZEWICZ Bartosz Łukasz
  • SUSNIŁO-GRUSZKA Emilia Gabriela
  • PASTUSZKA Dariusz Michał
  • ZGIERSKI Tomasz
  • WIETESKA Agnieszka Maria
  • SKONIECZKA Katarzyna

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • TIETIANIEC Emilia Julia
  • PIECZYŃSKA Wiktoria Barbara
  • KORCZAK Anna
  • STĘPNIAK Adrianna Maria
  • WOŹNIAK Bartłomiej Jacek
  • BOROWICZ Wadim
  • PIECZYŃSKI Patryk Mikołaj

 
 
Okręg 2: Osiedle Bałuty Centrum, Osiedle Stare Polesie


Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • SIWIŃSKI Mikołaj Jakub
  • DYKTYŃSKI Jakub Krzysztof
  • ZABŁOCKA Daniela
  • RYMER Łukasz Grzegorz
  • MATYSIAK Anna Lucyna
  • JANECZKO Łukasz
  • WIOSNA-LENART Dorota Mariola

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • TOMASZEWSKI Włodzimierz
  • ANIELAK Tomasz Lucjan
  • PIETRZAK Sławomir
  • WIERNICKA Kinga Małgorzata
  • LIPIŃSKI Jacek Władysław
  • SŁOWIAŃSKA Monika Agnieszka
  • MASŁOCHA Dorota

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • NIZIOŁEK-JANIAK Urszula Edyta
  • GABUNIA Merab
  • BAJUR Małgorzata Teresa
  • SZELESZCZYK Dominika Karolina
  • CHRZANOWSKI Artur Wojciech
  • PŁOSZKA-KABZA Aleksandra Katarzyna

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Łódź

  • BARSZCZ Witold Waldemar
  • FRYD Krzysztof Stanisław
  • PLEWIŃSKA-GŁODEK Wiesława Anna
  • NAJBERT Grażyna Mirosława
  • MACIEJEWSKA Urszula

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Moc

  • ZIELIŃSKI Jerzy Kazimierz
  • MRÓZ Mateusz Piotr
  • KARPIERZ Beata Jolanta
  • SMUŻNA Aneta Bogumiła
  • JĘDRZEJAK Piotr

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • MIKOŁAJCZYK Dorota Maria
  • WIELGUS Damian Mirosław
  • SZCZAWIŃSKA Izabela Ewa
  • JAKÓBOWSKA Krystyna
  • LEWANDOWSKI Adam

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • SOBAŃSKI Karol Wojciech
  • SOLECKI Jacek Hubert
  • SANDELEWSKA Agata Anna
  • CHOCHULSKA Zuzanna Anna
  • DOMAGAŁA Klaudia Ewa
  • GUZEK Patryk Dariusz
  • CHMIELARSKI Bartłomiej Krzysztof

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • RADZIKOWSKI Michał
  • MADEJ Krzysztof Maciej
  • PAWŁOWSKA Jolanta Maria
  • KIEŁEK Paulina Agnieszka
  • STRUSZCZYK Adrian Waldemar

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • BOHUSZEWICZ Sebastian
  • BUDZIŃSKA Joanna
  • JARECKI Adam Janusz
  • RAKOWSKI Maciej Bogusław
  • CHOJNACKA-DURAJ Justyna Maria
  • PANCER Agnieszka Janina
  • MILEWSKI Michał Paweł

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • WÓJCIK Jakub Sławomir
  • MRÓWCZYŃSKA Paulina
  • GRZESIK Adam Tadeusz
  • SOBCZAK Marika Kamila
  • BILIŃSKA Jolanta Ewa

 
Okręg 3: Osiedle im. Józefa Montwiłła-Mireckiego, Osiedle Karolew-Retkinia Wschód, Osiedle Retkinia Zachód-Smulsko, Osiedle Koziny, Osiedle Zdrowie-Mania, Osiedle Złotno


Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • JĘDRASIK Krzysztof Piotr
  • KULESZKA Agata
  • FEDEROWICZ Mariusz Jacek
  • KASZUBSKA Sylwia
  • ODZIEMEK Łukasz Andrzej
  • KURZAWSKA Małgorzata Agata
  • URBANIEC Kamil Igor

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • GRZESZCZYK Marta Katarzyna
  • JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz
  • WIŚNIEWSKI Paweł
  • SZYDŁOWSKI Adam Marian
  • PRZYBYŁ Anna
  • ZALEGA Monika Ewa
  • MARGIEWICZ Tomasz Arkadiusz

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • MAMULSKA Monika Joanna
  • SOBUTKA Paweł Krzysztof
  • MARZEC Waldemar
  • GILL Martyn Sebastian
  • KARP Kinga Dorota
  • KACZOROWSKA Leokadia Wiesława
  • TRZEBIŃSKI Piotr Michał

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Łódź

  • BARTOSIK Karol Tomasz
  • ZGIT Janusz Bolesław
  • MACIEJEWSKA-FRĄTCZAK Sylwia Agnieszka
  • KWIATKOWSKA Aneta Monika
  • BORS Sławomir Janusz

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • SKWAREK-GAŁĘSKA Małgorzata Tatiana
  • MICHALAK Adam Andrzej
  • DERECKA Ewa Urszula
  • KAROLEWSKI Maciej Karol
  • WOJCIECHOWSKA Krystyna Zofia

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • MAZUR Joanna Sylwia
  • RENGERT Łukasz Adam
  • MODRZEJEWSKI Sebastian
  • GOSŁAWSKI Robert Kacper
  • STEFANIAK-PIASEK Ewa Wacława
  • WOJCIECHOWSKA-WACŁAWIAK Katarzyna Barbara
  • LIPCZYK Piotr Zbyszko

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • MAKOWSKI Marcin Mariusz
  • TABACHOWICZ Piotr Sergiusz
  • PIOTROWSKA Barbara
  • MIERZEJEWSKA Wiesława
  • GASIŃSKI Piotr Rafał

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz
  • KĘPKA Karolina Izabela
  • PRZYBYŁA Mariusz
  • DUDEK Jakub
  • OSTOJSKA Grażyna
  • STROJNA Aleksandra Ewa
  • SKWARKA Władysław

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • SZUMOWSKI Sarian Patryk
  • CIECIOROWSKI Adrian
  • BOJANOWSKA Wiktoria Weronika
  • KĘPKA Natalia Patrycja
  • KOMPA Renata Mirosława

 
Okręg 4: Osiedle Chojny, Osiedle Lublinek-Pienista, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Piastów-Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • PIEKIELNY Piotr Witold
  • HOJEŃSKA Wioletta Maria
  • WALICKI Tomasz Zdzisław
  • KORYCKA Paulina Justyna
  • GOLAŃSKA Natalia Agnieszka
  • SULEJ Radosław Jacek
  • JOŃCZYK Marcin Tomasz

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • MARZEC Radosław
  • WĘCŁAW Halina
  • CHRUŚCIK Marcin Sebastian
  • BEDA Jadwiga Bogumiła
  • DONATOWICZ Andrzej Franciszek
  • PECZYŃSKA Monika Joanna
  • SZYMAŃSKI Krzysztof Zbigniew

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • ARTOMSKI Dominik Evan
  • WALCZAK Daniel
  • DZIURDA Beata Katarzyna
  • MAJEWSKI Tomasz Wojciech
  • KOŁODZIK Anna Katarzyna
  • SZCZEPANIAK Mirosław Marek
  • ZAJFERT Gabriela Anna

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Łódź

  • FRYD Małgorzata Barbara
  • WOJCIECHOWSKA-GÓRSKA Anna Ewa
  • MACIEJEWSKI Zdzisław
  • TUMASZ Sławek Stefan
  • TUREK Mirosław Zygmunt

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Moc

  • GLOC Martyna Anna
  • LEWANDOWSKA-GLOC Monika Maria
  • TOMCZAK Arkadiusz Henryk
  • POPCZYK Maciej Adam
  • STRZELECKA Daria Anna

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • GIZGIER Joanna Janina
  • RYSZ Jacek Szymon
  • GAJEWSKI Janusz Wojciech
  • PABICH Elżbieta Janina
  • MAJKOWSKA-SIEKIERA Danuta Zofia
  • STEFANOWSKI Tadeusz Mieczysław

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • SŁOTA Tomasz Andrzej
  • FLORCZAK Mateusz Piotr
  • TUREK Małgorzata Agnieszka
  • MROZEK Karolina
  • PRUSIK Jakub
  • MAJEWSKA Justyna Anna

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • KUCHARSKI Witold
  • JĘDRZEJCZAK Tadeusz Wacław
  • KOWALSKA Halina
  • BARAŃSKI Michał Jan
  • WODZINOWSKA Irena Elżbieta

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • TRELA Tomasz Dominik
  • SETNIK Paulina
  • WACHOWSKA Katarzyna Marianna
  • HENCZ Marcin Krzysztof
  • LECHOWSKA Ismena
  • CZTERNASTKIEWICZ Katarzyna Anna
  • STEFANOWSKI Mikołaj Mirosław

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • WDOWIAK Agnieszka Beata
  • RORBACH Ewa
  • WDOWIAK Jacek Robert
  • SKIBIŃSKA Anna Laura
  • NOWAK Wojciech


Okręg 5: Osiedle Górniak, Osiedle Katedralna, Osiedle Stary Widzew


Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • KUKLIS Piotr Patryk
  • ADAMIAK Paweł Henryk
  • JĘDRZEJEWSKA-WYSOCKA Barbara
  • STARZYŃSKA Małgorzata Zofia
  • SŁAWIŃSKA Magdalena Monika
  • BOBEK Andrzej Paweł
  • BOGDAŃSKI Tomasz Włodzimierz

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • JEZIORSKI Kamil Przemysław
  • ZAKRZEWSKI Wojciech
  • PAWLICKI Eugeniusz Jan
  • ZIENTALAK Ewelina Anna
  • ZAWALSKI Sebastian Karol
  • KLISZEWSKA Małgorzata Jolanta
  • URBANIAK Agnieszka Joanna

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • GILL-PIĄTEK Hanna Beata
  • MAZIARZ Marcin Filip
  • DREWNOWICZ Ewa Maria
  • MAKOWSKI Wojciech
  • CHĘTKO Andrzej Edward
  • GINALSKA Anna Katarzyna
  • PĘDZIWIATR Elżbieta Bogumiła

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Łódź

  • MACIEJEWSKI Andrzej Paweł
  • GOWARZEWSKI Daniel Emil
  • MALINOWSKI Wiesław Zbigniew
  • WALCZYŃSKA Grażyna Zofia
  • MAJEWSKA Agnieszka

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Moc

  • RUTKOWSKI Janusz Antoni
  • BARTOSIEWICZ Aleksandra Karolina
  • WÓJCIK Hanna
  • SZOR Marek Wojciech
  • PISKOREK Józef Adam

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • WOJCIECHOWSKA-VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna
  • ŚMIELEWSKA Magdalena Dorota
  • ZARAŚ Anna Maria
  • POTASIAK Piotr4
  • MIKOŁAJCZYK Marcin Piotr
  • MAJEWSKA-WOŹNIAK Elżbieta Iwona
  • ŁAPCZYŃSKI Wojciech Adam

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • CHOJNACKI Filip Tomasz
  • NOWIŃSKI Jarosław Jacek
  • ŁUGOWSKI Tomasz Szczepan
  • WIERZBICKA Maria Jolanta
  • MODRZEJEWSKA Krystyna Maria
  • PODGÓRSKI Jakub Dawid
  • CIEŚLAK Anna Paulina

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • STRUSZCZYK Józef Mieczysław
  • STRZAŁKOWSKA Anna Maria
  • MUSIEROWICZ Robert
  • NASTAROWICZ Aleksandra Maria
  • OLEKSIK Stanisław

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • MOSKWA-WODNICKA Małgorzata
  • RACZKOWSKI Damian Łukasz
  • RESZPONDEK Rafał Kamil
  • BARTOSIAK Małgorzata
  • SOBCZYK Aneta Renata
  • KACPRZYCKI Adam Tomasz
  • MAKOWSKI Krzysztof Michał

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • WORKOWSKI Michał Dawid
  • MATYSIAK Agnieszka Anna
  • ZONENBERG Szymon Łukasz
  • PAWLIKOWSKI Jarosław Antoni
  • OLSZYCA Jolanta Katarzyna

Okręg 6 : Osiedle Bałuty-Doły, Osiedle Julianów-Marysin-Rogi, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Śródmieście-Wschód, Osiedle Wzniesień Łódzkich

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • GÓRSKI Rafał Witold
  • SKROBISZEWSKA Marianna Michalina
  • BARTCZAK Piotr Jarosław
  • KIETLA Grażyna
  • CHONOROWICZ Bartosz Mikołaj
  • LEŚNIEWSKA Izabela Henryka
  • KAMIŃSKI Łukasz Jan

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • DYBA-BOJARSKI Bartłomiej Waldemar
  • GRUSZKA Marek Bogumił
  • GÓRSKI Paweł
  • SIBIŃSKA Barbara Teresa
  • BUJNOWSKI Andrzej Stanisław
  • KOŁECKA Magdalena Katarzyna
  • DZIUBA Monika Anna

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • GAUZA Michał Adam
  • SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł
  • SKRZEKOTOWSKA-SOBCZAK Grażyna Alicja
  • ŁAWICKA Iwona Agata
  • KLOC Maciej Sławomir
  • LINEK Ewa Małgorzata
  • ŁUGOWSKI Kasper Cezary

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Moc

  • KOBOSA Sławomir Stanisław
  • MARKOWIAK Natalia Jadwiga
  • TARGALSKA Kamila Estera
  • SZCZEPAŃSKI Robert Piotr
  • RUDZIŃSKA Małgorzata Aniela

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • DERECKA Dorota Bogumiła
  • FIDELUS-KOSIELSKA Elżbieta Ewa
  • MIKOŁAJCZYK Dariusz Andrzej
  • TOKARZ Roger Sebastian
  • SIEKIERA Marek Franciszek

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • GÓRSKI Wojciech Antoni
  • KOZAKIEWICZ Aleksander Kacper
  • KOSIŃSKI Mateusz Jan
  • SPANOPULOS Halina Małgorzata
  • PACZYŃSKA Katarzyna
  • DZIKOWSKA Karolina Bogumiła
  • BRYLIKOWSKI Artur Jan

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • WALISZEWSKI Jan Nikodem
  • SOBCZAK Tomasz Stanisław
  • SMOLIŃSKA Anna
  • LEKS Anna
  • STĘPIEŃ Józef

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • MALINOWSKA-OLSZOWY Monika Sylwia
  • BARTCZAK Elżbieta Barbara
  • DEPTUŁA Kamil Łukasz
  • JĘDRACHOWICZ Paweł
  • STACEWICZ Agata Patrycja
  • OLEJNICZAK Michał Andrzej
  • PADUSZYŃSKI Piotr Przemysław

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • SKIBIŃSKA Angelika Anna
  • SKIBIŃSKA Beata Józefa
  • DŁUTKIEWICZ Małgorzata Katarzyna
  • DŁUTKIEWICZ-WORKOWSKA Patrycja
  • DUDA Daniel Krzysztof
  • TOMCZYK Łukasz Pawe
  • CHMIELEWSKI Michał


Okręg 7: Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny-Dąbrowa, Osiedle Nr 33, Osiedle Wiskitno, Osiedle Zarzew


Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • JANKOWSKI Piotr Robert
  • SZAŁOWSKI Jan
  • RITTER Iwona Debora
  • MICIELSKI Marek Tomasz
  • SIELSKA Jolanta Bogumiła
  • MOKWIŃSKI Marek Adam
  • KARPICKA-JADCZAK Emilia Marta

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • STASIAK Krzysztof Maciej
  • TYLMAN Sebastian Brunon
  • RASAŁA Iwona Maja
  • BUCZEK Mirosław Henryk
  • WAGNER Damian Patryk
  • GONDOREK Krystyna
  • WARSZAKOWSKA Aleksandra Anna

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • URBAŃCZYK Martyna Natalia
  • SZMITKA Ewa Magdalena
  • BUDECKA Anna Maria
  • RZEŃCA Piotr Krzysztof
  • MAJAK Iwona Alicja
  • ZAŁUSKI Tomasz
  • JANKOWSKI Bogdan Jerzy

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Łódź

  • DZIUBEK Sławomir Dariusz
  • BIELASIK Ryszard
  • BIŃCZYK Marek Piotr
  • WALCZYŃSKA Magdalena Teodozja
  • URBAŃSKA Żaneta Mariola

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • WRÓBLEWSKA Elżbieta Jadwiga
  • STANISZEWSKI Adam Stanisław
  • LICHOTA Teresa
  • HAHN Jakub
  • CZERWIŃSKA Julia Magda
  • PIORUN Maciej Piotr
  • NOWOCIEŃ Jerzy Maciej

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • LIPCZYK Krzysztof Gniewomir
  • MIARA Mateusz Patryk
  • NOWAKOWSKA Katarzyna Elżbieta
  • KAŹMIERCZAK Milena Natalia
  • BISKUPSKI Mikołaj Jan
  • WOLAK Elżbieta Jadwiga
  •  MACHERZYŃSKI Krzysztof Marcin

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • KRAKOWIAK Oktawian Jerzy
  • PYTKA Marcin Krzysztof
  • ZARĘBSKA Joanna Katarzyna
  • SKALSKI Adam Wiesław
  • BIERNACKA Jolanta Barbara

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • WIECZOREK Adam Piotr
  • NIEWIADOMSKA-CUDAK Małgorzata Krystyna
  • HUBERT Bogusław
  • URBAŃCZYK Janusz
  • BUJNOWICZ-ZELT Ewa Agnieszka
  • DALACH Agnieszka
  • PAWLAK Robert Ryszard

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • MACIĄG Kamil Krzysztof
  • MACIĄG Violetta Agnieszka
  • MOKRZYCKA Anna
  • SKIBIŃSKI Mateusz Oskar
  • RUDNICKA Grażyna Janina
  • STAŃCZYK Lech Włodzimierz

Okręg 8: Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Olechów-Janów, Osiedle Stoki-Sikawa-Podgórze, Osiedle Widzew-Wschód


Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • SIEMIŃSKI Piotr
  • TROPISZ Janina Genowefa
  • ANDERS Tomasz Ryszard
  • KOŁACZYK Kornel Norbert
  • JEDLIŃSKI Kamil Ireneusz
  • KOŁACZYK Beata Elżbieta
  • ADAMSKA Teresa Maria

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • MARKWANT Rafał Artur
  • KOTLESKA Ilona Adrianna
  • KLUSKA Kazimierz Antoni
  • KARMELA Zbigniew Henryk
  • MACIASZCZYK Maria Joanna
  • RZADKOWOLSKA Magdalena Teresa
  • CIRKOT Paweł

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców TAK!

  • KWIATKOWSKI Michał Wojciech
  • ŚWIDZIŃSKA Ewa Łucja
  • BERDZIŃSKI Sławomir Antoni
  • BAŁCZEWSKI Marcin Grzegorz
  • GRACZYK Damian Włodzimierz
  • ŻUK Dominika Karolina
  • ZIMMER Joanna Katarzyna

 
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Wojciechowskiej - Bezpartyjni

  • ZIELIŃSKI Mariusz
  • FRĄTCZAK Mateusz Piotr
  • CIEŚLIŃSKA Jadwiga Bożena
  • PAZDYKIEWICZ Damian Radosław
  • SABELA Barbara Jolanta

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność #MuremZaŁodzią

  • KIRYSZEWSKI Krzysztof Maria
  • MAJEWSKI Damian Filip
  • MIŚ Maria Jolanta
  • KOMOROWSKA Aleksandra
  • ZAWADA Agnieszka Joanna
  • ROSS Daniel Teodor
  • KOCIŃSKI Michał Ksawery

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • MAURER Zbigniew Sławomir
  • PIERZCHALSKA Marta Justyna
  • SKATULSKI Zbigniew Józef
  • ŹRÓDELNA Joanna
  • SZCZERBA Krzysztof

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Hanny Zdanowskiej

  • ZDANOWSKA Hanna Elżbieta
  • KACPRZAK Tomasz Piotr
  • PAWŁOWSKI Sylwester Stefan
  • SZYMANOWICZ Jakub Bogdan
  • PRZYWARA Marta Paulina
  • KOWALSKI Piotr Grzegorz
  • MAJCHRZAK Antonina

Lista nr 21 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni - Piotr Misztal

  • MISZTAL Piotr Wiktor
  • MISZTAL Zygmunt Jan
  • ZARZYCKA Danuta
  • SKIBIŃSKA Monika Izabella
  • NOWAK Renata Emilia
  • SZYMOWSKI Andrzej

Kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego

Okręg 1: miasto Łódź


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • HIBNER Elżbieta
  • STRZELECKI Jacek Stanisław
  • KOŁECKA Izabella Barbara
  • JACKOWSKA Anna Maria
  • WESOŁOWSKI Krzysztof Michał
  • SADOWSKA Agata Jolanta
  • WOŹNIAK Krzysztof
  • SKOREK Sławomir Maciej
  • DERECKI Tomasz

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  • SIEMIŃSKI Henryk Stanisław
  • ŁUNIEWSKA-BURY Jolanta
  • KACZMAREK Bogusław Marian
  • MAJEWSKI Eugeniusz Paweł
  • ZGIERSKA Wiesława Teresa
  • BOREK Marcin
  • TOMASIK Sylwia Katarzyna
  • CHMIELEWSKA-PYTKA Beata Joanna
  • KRYZIŃSKI Tomasz Piotr
  • PIONTEK Marcin Tomasz
  • BEDNAREK Maksymilian Patryk

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni

  • GAŁKIEWICZ Magdalena Anna
  • SKOŚKIEWICZ Marcin Aleksander
  • ANDRZEJCZAK Mariola
  • MAŃCZAK Agnieszka Ludwika
  • BAUER Włodzimierz Jacek
  • PEREK-JURA Monika Agnieszka
  • SIERADZKI Marcin Jerzy

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  • BLIŹNIUK Paweł Kazimierz
  • DRĄŻCZYK Paweł Feliks
  • SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna
  • BUGAJSKI Marcin Andrzej
  • RABIEGA Anna Barbara
  • ZIEMNIEWICZ Bożena Maria
  • BOGUSZ Mateusz Filip
  • SOZAŃSKI Przemysław Robert
  • MARCZAK Maciej Szymon
  • CIEPŁUCHA Paulina Izabela
  • SADOWSKA Katarzyna Sandra

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

  • MAJEWSKI Grzegorz Piotr
  • BORS Piotr Marcin
  • ŚWIDERSKA Beata Katarzyna
  • LESZCZYŃSKI Lech Mirosław
  • SAWICKA-KACPRZAK Monika Maria
  • BŁOCH Jacek Dariusz
  • PAWLIK-NOWACKA Wioleta Kamila
  • BŁASZCZYK Marek
  • WNUK Alina
  • PIERÓG Piotr
  • TEODORCZYK Mieczysław

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Partii Razem

  • KRYSIAK Wioleta Magdalena
  • MIGAS Bartosz Piotr
  • CHMURSKA Alicja
  • PAWŁOWSKI Adam Kazimierz
  • KORCZYŃSKA Agnieszka Anna
  • BRUDZ Bartosz Sebastian
  • URBAŃCZYK Ewa Krystyna
  • WILMOWSKI Adam Marek
  • JÓŹWIAK Weronika Bronisława
  • RACHALEWSKI Michał Cezary

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP

  • ZIEMBA Dariusz Zdzisław
  • ROGALSKI Andrzej Leszek
  • MATERA Bolesław Tadeusz
  • ANTONIAK Justyna
  • SOCHACZEWSKI Sebastian Dariusz
  • TOMASZEWSKA Marta Maria
  • WIERZBOWSKA Bożena Aneta
  • GWARDECKA Martyna Katarzyna
  • PYTLICZEK Małgorzata
  • KRASZEWSKI Adam Grzegorz
  • HEJNIAK Sebastian Patryk

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • JABŁOŃSKI Ireneusz
  • PETERMAN Radosław Włodzimierz
  • FRANEK Zofia
  • STĘPNIEWSKI Marek
  • PASTWA Katarzyna
  • SKRZYŃSKA Ewa
  • SZTEMBOROWSKI Grzegorz Zbigniew
  • NOWACKI Jacek Tomasz
  • PASTWA Łukasz Marek
  • MARCINKOWSKA-PIEKUT Urszula Izabela
  • MUSSUR Mirosław

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie

  • LIPCZYK Zbigniew Jerzy
  • LUTOMSKI Dawid Sebastian
  • RENGERT Magdalena Anna
  • DOMAGAŁA Rafał Michał
  • UTECHT-JARZYŃSKA Greta
  • MROŻEK Damian Robert
  • ANIMUCKI Paweł Jan
  • KULIŚ Jakub Stanisław
  • NOWIŃSKA Justyna
  • MODRZEJEWSKA Justyna Katarzyna
  • TUREK Michał Maksymilian

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • ADAMCZYK Piotr
  • FISIAK Włodzimierz
  • GĘBSKI Krzysztof Jan
  • MAGIN Łukasz
  • ROSIAK Halina Barbara
  • KRÓL Michał Tomasz
  • LIK Krzysztof Jerzy
  • BOBRAS-PAJĄK Jolanta Ewa
  • CAŁA Jolanta Barbara
  • ZBIDI Anna Franciszka
  • KARDAS Paulina Marianna

Lista nr 11 - Komitet Wyborczy Wyborców Akcja Narodowa

  • PAWŁOWSKA Barbara Sława
  • PIOTROWSKI Piotr
  • SMOLIŃSKI Adam Karol
  • SADAWA Franciszek Kazimierz
  • JAKUBOWSKA Sylwia Elżbieta
  • WIERUSZYŃSKI Miłosz Jarosław
  • CZARNOTA-KRAKOWIAK Barbara Teresa

Lista nr 12 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni

  • KULA Zbigniew Andrzej
  • ANDRYSIAK Piotr Karol
  • TRZEBIŃSKA Aneta
  • RYCERZ Aleksandra
  • BREWIŃSKI Henryk
  • SOMPOLSKA Teresa
  • WRÓBEL Cezary
  • KOŹLIK Waldemar Andrzej
  • JASZCZUK Barbara Kazimiera
  • NOWAKOWSKI Zdzisław Kazimierz

Lista nr 12 - Komitet Wyborczy Wyborców Jedności Narodu - Wspólnota

  • KRYSKA Jolanta Grażyna
  • ŁASKA Konrad Dariusz
  • SKIBIŃSKI Dawid Piotr
  • GRZĘDOWSKI Mirosław
  • GOŁĘBIOWSKA Anna Maria
  • MALICKA Julia
  • DOMINIAK Grzegorz Maciej

Kto może głosować w wyborach?

Więcej o: