Wybory samorządowe 2018 - kandydaci Kraków

Wybory samorządowe 2018 już 21 października. W godzinach od 7:00 do 21:00 Polacy będą głosować na prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych. Nie inaczej będzie w Krakowie, gdzie walka o fotele samorządowców jest zaciekła.

Podczas wyborów samorządowych 2018 mieszkańcy Krakowa wybiorą swojego prezydenta spośród sześciu kandydatów. Przy urnach wybiorą także 43 radnych miasta spośród ponad 300 kandydatów. Warto podkreślić, że nieobecność komitetów partii PO, Nowoczesnej, SLD i PSL w wyborach do Rady Miasta Krakowa nie jest przypadkowa - politycy tych partii poparli kandydaturę Jacka Majchrowskiego i startują z list jego komitetu.

Kandydaci na prezydenta Krakowa

  1. BERKOWICZ Konrad Szczepan - KWW "Nowoczesny Kraków" Konrada Berkowicza 
  2. GAJĘCKA Jolanta Anna - KWW Kukiz'15
  3. GIBAŁA Łukasz - KWW Łukasza Gibały "Kraków dla Mieszkańców"
  4. GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona - KWW Razem dla Krakowa
  5. MAJCHROWSKI Jacek Maria - KWW Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków
  6. WASSERMANN Małgorzata Ewa - KW Prawo i Sprawiedliwość

Kandydaci do Rady Miasta Krakowa

Okręg nr 1 - obszar w granicach administracyjnych dzielnic Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • ŚWIAT Grażyna Zofia
  • WNĘK Dorota Maria
  • LORENC Andrzej Jan
  • GÓRALCZYK Wiesław Marek
  • BALBUS-KUCIA Maria Teresa

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • NIEMIEC Mateusz Jan
  • HARĘŻLAK Adrian Norbert
  • KALISTA Andrzej Jerzy
  • FLAK Barbara Maria
  • ZARANEK Sebastian Patryk
  • ŁYCZKO Mateusz Andrzej
  • KOBOS Monika Barbara
  • KAWIAK Janina Gabriela
  • GAJĘCKA Jolanta Anna

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • KĘKUŚ Mariusz Bogusław
  • SOBOL Grzegorz Leszek
  • JAHN-MACHOWSKA Joanna Agnieszka
  • KALITA Adam Wiesław
  • ZAPIÓR Violetta Maria
  • WICHER Dariusz Sylwester
  • KOTNOWSKA Marta Maria
  • MOTAK Ewa
  • CHOLEWA Michał Paweł

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków

  • JAŚKOWIEC Dominik Andrzej
  • WANTUCH Łukasz Mariusz
  • JANTOS Małgorzata Krystyna
  • MAKOWSKI Tomasz Ryszard
  • BASSARA Magdalena Maria
  • WOLNY Artur Paweł
  • GARBACKA-KALEMBA Ewelina Małgorzata
  • CHYC-SOBCZYK Agnieszka Maria
  • DAROS Tomasz Janusz

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców “Nowoczesny Kraków” Konrada Berkowicza

  • BERKOWICZ Konrad Szczepan
  • BATOR Grzegorz Krzysztof
  • SOBOŃ Mateusz
  • DŁUGOSZ Michał Wojciech
  • WAŁEK Marzena Grażyna
  • MISIAK Aneta Paula
  • KRAJEWSKA Krystyna Jolanta
  • ABRAMCZUK Małgorzata Rozalia
  • KISELEWSKI-MACIASZEK Michał Julian

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Krakowa

  • BARAN Jakub Andrzej
  • DROŻYŃSKA Monika Maria
  • SKOTNICZNY Marcin Jacek
  • BERYT Alicja Joanna
  • CHART-OLASIŃSKI Maciej Jerzy
  • NOWAK Romi Ewa
  • SZOKALSKI Robert Roman

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały “Kraków dla Mieszkańców”

  • MAŚLONA Łukasz
  • WINIARSKI Sylwester
  • WALIGÓRA Anna
  • JASTRZĘBSKI Marcin Daniel
  • NAWAŁKA Iwona Helena
  • JĘKOT Piotr Ludwik
  • OPOZDA-KORMAN Rolanda Bernadeta
  • LUŻYŃSKI Michał Maciej
  • MARCZEWSKA Joanna Aneta

Okręg nr 2 - obszar w granicach administracyjnych dzielnic Prądnik Biały, Krowodrza


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • SUDER Stanisława Agata
  • KASPERCZYK Beata Joanna
  • KUCIA Maciej Paweł
  • WOJAKOWSKI Krzysztof Czesław
  • ŁUKASIK-CIĘŻKI Hanna Maria

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • DRWAL Dawid Marek
  • STĘPIEŃ Jan
  • PACYNA Dobrosława Zofia
  • KACZMARCZYK Rafał Marek
  • KRAMARZ Krzysztof Aleksander
  • BARTKOWIAK Patrycja Wiesława
  • MAJKA Magdalena Katarzyna
  • PRZYBYLSKI Grzegorz Krzysztof

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • KOSIOR Bolesław Henryk
  • TATARA Agata Iwona
  • KARABUŁA Krystyna
  • RAJTAR Natalia Joanna
  • KRZYSZTOFORSKI Józef Edward
  • ŻUREK-FIAŁKA Beata
  • SKRZYNIOWSKA-RÓZGA Dorota Maria
  • CIESIELKA Stanisław Władysław

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków

  • PROKOP-STASZECKA Anna Barbara
  • KOSEK Jakub Daniel
  • STAWOWY Grzegorz Klaudiusz
  • MALISZEWSKA Teodozja Janina
  • MATRAS Antoni
  • TATULIŃSKA Marta Agnieszka
  • WIERZBICKI Zygmunt Tadeusz
  • REGULSKI Tomasz Sylwester

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Kraków Grzegorza Gorczycy

  • ZACHARIEWICZ Aleksander Jan
  • TALAGA Regina
  • KUCHARSKA Danuta Julia
  • POCIĘGIEL Jacek Stanisław
  • STAROWICZ Jerzy Władysław

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców “Nowoczesny Kraków” Konrada Berkowicza

  • WOJCIECHOWSKA Jagoda Tamara
  • SMOROŃ Anna Józefa
  • AMBROŻY Iwona Katarzyna
  • ADAMSKI Karol Łukasz
  • WOJDAŁA Marcin Piotr
  • OCETKIEWICZ Stefan Alojzy
  • ADAMCZYK Jakub Jan

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Krakowa

  • GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona
  • WIĘCKOWSKI Piotr Stanisław
  • TYMAN Agnieszka
  • BIEDRZYCKI Miloš
  • BURZAWA Halina Maria
  • JACHIMOWSKI Mateusz

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały “Kraków dla Mieszkańców”

  • WANTUCH Agnieszka Maria
  • GREGA Marcin Kazimierz
  • JAŚKOWIEC Przemysław Piotr
  • PIECULEWICZ Robert Tomasz
  • SERCZYK Bożena Stanisława
  • POŹNIAK Jerzy Aleksander
  • JANUS Mikołaj Alfred
  • PETKA Agata Dorota

Lista nr 20 - Komitet Wyborczy Wyborców Prądnik Biały Nasza Dzielnica

  • KOMOŃ Szymon Jacek
  • SUŁKOWSKA Joanna Aneta
  • MRUK Paweł Konrad
  • MRUK Joanna Sylwia
  • CHOWANIEC Paweł Łukasz
  • WILKOSZEWSKA Anna Małgorzata


Okręg nr 3 - obszar w granicach administracyjnych dzielnic Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • BARSKI Adam
  • IRIARTE Katarzyna
  • GRUCHAŁA Łukasz
  • SZYMAŃSKA Marta Elżbieta
  • ŁODEJ Jakub Patryk

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • MARTYNIUK Kamilla Monika
  • OSSOWSKA Katarzyna Anna
  • MALADA Krzysztof Artur
  • SUMERA Krzysztof
  • BOROŃ Marek Antoni
  • FORMAN Edyta Iwona
  • OŻÓG Robert
  • LIS Artur

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • ZIĘTY Jerzy Wojciech
  • WITKOWSKI Tomasz Stanisław
  • KAPUŚCIŃSKI Ryszard
  • RADOŃ Cecylia Teresa
  • SULIŃSKI Stefan Wojciech
  • LITWA Magdalena Dominika
  • BĘTKOWSKA Monika
  • SOBIERAJ Marek Grzegorz

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków

  • MISZALSKI Aleksander Jan
  • KOMAREWICZ Rafał Paweł
  • HAWRANEK Andrzej Maria
  • KWARCIAK Krzysztof
  • SMOK Bogdan Józef
  • PAŁKA Aneta
  • ŚLAZYK Marzena Anna
  • CHAMIELEC Iwona Dorota

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Kraków Grzegorza Gorczycy

  • GÓRSKI Zbigniew
  • GÓRSKA Małgorzata Joanna
  • LISOWSKI Jan Henryk
  • STAŃSKI Mariusz Jacek
  • KUCIŃSKA Joanna Izabela

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców “Nowoczesny Kraków” Konrada Berkowicza

  • KUPIEC Kamil Dawid
  • KWAŚNIAK Karolina Patrycja
  • MATYSIAK Grzegorz Marek
  • MOLEK Ryszard Maksymilian
  • BUGAJSKA Krystyna Maria
  • SOSIN Sebastian Maciej
  • HOJDA Iwona Katarzyna
  • SOBIENIOWSKI Miłosz Stanisław

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Krakowa

  • ANTONIK Joanna Karolina
  • TRZECIAK Mateusz Jacek
  • STOECKER Ewa Marta
  • MALESZKA Michał Krzysztof
  • SOBOTKIEWICZ Monika Katarzyna
  • GOMUŁKA Jakub

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały “Kraków dla Mieszkańców”

  • GIBAŁA Łukasz
  • DĘBOWSKA Monika Izabella
  • FISZER Tomasz Krystian
  • LASKOWSKI Krzysztof Paweł
  • MACHETA Barbara Karolina
  • BAŁEK Andrzej Szymon
  • SĘCZKOWSKA Karolina Martyna

Okręg nr 4 - obszar w granicach administracyjnych dzielnic Łagiewniki, Swoszowice, Podgórze Duchackie


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • KLIMEK Kamil Ryszard
  • GOCIEWICZ Halina Grażyna
  • BABIARZ Alina Małgorzata
  • WNĘK Jan Stanisław
  • BAJER Dorota Paulina

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • KOCZANOWSKI Adam Karol
  • STERNAL Teresa Lucyna
  • GIZA Joanna Magdalena
  • GRABOWSKI Jerzy
  • HESS Anna Monika
  • GOLC Jan
  • SERAFIN Aleksander Roman
  • STOBIERSKI Marek Krzysztof

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • SUŁOWSKI Krzysztof Konrad
  • SERACZYN Jakub
  • MAŁODZIŃSKI Mateusz
  • PIETRUSZKA Dariusz Piotr
  • MIŁOWSKA Anna Maria
  • NOWACKA Beata Maria
  • NOWAK Weronika Joanna
  • JAŁOCHA Józef Antoni

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków

  • MIGDAŁ Adam Marek
  • STAROBRAT Michał
  • KOŚMIDER Bogusław Andrzej
  • WOJCIECHOWSKA Andżelika
  • POTOCKA Małgorzata Dorota
  • MLECZEK Miłosz Dariusz
  • DUNAJSKA Anna Krystyna
  • HOMA Dominik Adrian

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców “Nowoczesny Kraków” Konrada Berkowicza

  • BANACHOWICZ Paweł
  • ALBRZYKOWSKI Lech Michał
  • SOSIN Kamil Dominik
  • BATOR Anna Maria
  • MIRECKA Beata Stanisława
  • MAJ Damian Piotr
  • ABRAMCZUK Natalia Agnieszka
  • STĘPIEŃ Rafał Michał

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Krakowa

  • GRZYMAŁA-MOSZCZYŃSKA Joanna Małgorzata
  • SADOWSKI Michał
  • MICHALAK Joanna
  • KAZBERUK Wojciech
  • LENCZOWSKA Maja Krystyna

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały “Kraków dla Mieszkańców”

  • PIETRAS Jan Stanisław
  • KAJDAŃSKI Jarosław Robert
  • MOSKALEWICZ-DUDEK Anna Magdalena
  • KOT Krzysztof Zbigniew
  • KURLETO Renata Janina
  • HEYDUK Paweł Michał
  • JARMUŁA Ilona Maria

     

Okręg nr 5 - obszar w granicach administracyjnych dzielnic Prokocim-Bieżanów, Podgórze


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • SZYMAŃSKI Antoni Mieczysław
  • PAWLICKA Inga Maria
  • KASTER Marek Krzysztof
  • BABIARZ Michał Gabriel
  • STECZKOWSKA Elżbieta Maria

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • WÓJCIK Jarosław Grzegorz
  • BRÓZDA Patryk Artur
  • KAMIŃSKI Dawid Bogdan
  • AUGUSTYNIAK HURLAK Aneta Katarzyna
  • MROWIEC Maria Krystyna
  • KRAWCEWICZ Klaudia Aleksandra
  • GUMIŃSKA Natalia Agata
  • KULEWICZ Henryk

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • KOT Małgorzata Kinga
  • DUREK Krzysztof Stanisław
  • ŚWITALSKI Piotr Marian
  • DZIEDZIC Aleksandra Joanna
  • WIĘCŁAWEK Patrycja Ewa
  • WITKOWSKA Kinga Maria
  • BATKO Paweł Piotr
  • PIĄTKOWSKI Grzegorz Edmund

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków

  • BUSZEK Artur Ziemowit
  • BEDNARZ Jacek Wojciech
  • WOJTOWICZ Wojciech
  • FIJAŁKOWSKA Grażyna Anna
  • PABIAN Katarzyna Maria
  • KOŻUCH Zbigniew Łukasz
  • KUMALA Anetta Alicja
  • LASOTA Mieczysław Adam

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Kraków Grzegorza Gorczycy

  • ŚCISŁOWICZ Zbigniew
  • ĆWIĘKA Tadeusz Antoni
  • PODHORODECKA Zofia Ewa
  • KISTER Elżbieta Maria
  • CHORĄZKA Brygida Grażyna
  • KOZŁOWSKI Józef Jan

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców “Nowoczesny Kraków” Konrada Berkowicza

  • GOLA Mateusz MichałKUPIEC Zdzisława Magdalena
  • ZWIERSZ Grażyna Irena
  • PĘCZEK Janina
  • NOWICKI Łukasz Stanisław
  • CHYMUK-GRAMATOWSKA Mariola Sylwia
  • MAJ Mateusz Janusz
  • SKŁODOWSKI Dawid Paweł

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Krakowa

  • MARCZYK Piotr Paweł
  • KAWĘCKA Dorota Zuzanna
  • GARSTKA Szczepan Dominik
  • GULIŃSKA Anna Małgorzata
  • BUJAK Oskar Piotr

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały “Kraków dla Mieszkańców”

  • SZCZEPAŃSKA Alicja Anna
  • ŁAWROWSKI Artur Józef
  • KARLIŃSKA Halina Monika
  • TROMCZYŃSKI Grzegorz
  • ORCZYK Ewelina Irena
  • PŁAZA Michał Mirosław
  • PALKIEWICZ Artur Andrzej
  • ZAWIŚLAK Rafał


Okręg nr 6 - obszar w granicach administracyjnych dzielnic Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • MOTYKA Marek Kazimierz
  • PAWLICKA Olga Magdalena
  • BABIARZ Czesław Roman
  • GOCIEWICZ Krzysztof Adam
  • JAMRÓZ Krystyna
  • GAJDA Magdalena

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • GROMALA-SŁOWIK Anna Zofia
  • MAJEWSKI Dawid Szymon
  • BUBKA-SAGAN Agnieszka Łucja
  • PIECHNIK Agnieszka
  • SALWIERAK Zbigniew Ignacy
  • DZIERWA Tomasz Adam
  • BOŻYK Jerzy
  • KOSTERA Marcin Józef

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • DREWNICKI Michał Krzysztof
  • MAZUR Andrzej Karol
  • ZIĘBA Stanisław
  • KUCHARSKA Renata Anna
  • CIEŚLIK Łukasz Marcin
  • DOBROWOLSKA-KRZYSZTOFORSKA Maria Ewa
  • KOSZYK Ewa Mieczysława
  • CIEŚLA Jakub Stanisław

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków

  • CHRZANOWSKI Kazimierz Szczepan
  • KRZYSZTONEK Wojciech Julian
  • SĘK Łukasz Bartłomiej
  • ZBOROCH Wiesława
  • HOHENAUER Marek Jan
  • NOWAKOWSKA Martyna
  • MARCELA Joanna Agnieszka
  • OPOCZKA Katarzyna Paulina

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców “Nowoczesny Kraków” Konrada Berkowicza

  • PĘCZEK Karol Krzysztof
  • TRZAJNA Tomasz Krzysztof
  • REK Robert
  • RUMIN Weronika Marta
  • PĘDZIWIATR Barbara Romualda
  • GÓRA Emilia Aleksandra
  • MAŁCZYK Danuta
  • PRZEBINDOWSKI Konrad Mariusz

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Krakowa

  • MACZUGA Kamil
  • ROSTKOWSKA Karolina
  • GRZEBYK Adrian Marek
  • WILCZYŃSKA Małgorzata
  • PŁATEK Daniel
  • MOŻEJKO Katarzyna Anna

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały “Kraków dla Mieszkańców”

  • WASZKIEWICZ Mariusz Witold
  • KOZŁOWSKA-KUSTRA Renata Małgorzata
  • ŁOGINOW Jakub Marcin
  • DIAKOWICZ Anna Jadwiga
  • PALKIEWICZ Tomasz Artur
  • OPARA-BUŁAWSKA Mirosława
  • DOPIERAŁA-ŚWIATŁOŃ Iwona Magdalena
  • KOLEMBA Sebastian Jan

Okręg nr 7 - obszar w granicach administracyjnych dzielnic Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • KORASZEWSKI Bogusław Stanisław
  • KOŁEK Anna Maria
  • NAWROT Andrzej
  • WRÓBEL MAJCHER Barbara Maria
  • ROMANOWSKA Renata Beata

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • ADAMCZYK Sławomir Stanisław
  • REIZER Agnieszka Maria
  • ADAŚ Michał Józef
  • GORCZYCA Magdalena Anna
  • WILAMSKI Tomasz Kamil
  • KOZIEŁ Joanna Małgorzata
  • WIERZBICKI Jan Mateusz
  • OZIMEK Patryk Maciej

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • PIETRUS Włodzimierz Wacław
  • PERMUS Marcin Maciej
  • MORYC Stanisław Antoni
  • FRANCZYK Jan Leszek
  • PORĘBSKI Edward Jan
  • DZIEDZIC Magdalena
  • WÓJCIK Maria Joanna
  • GRZYWA Krystyna Zofia

Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków

  • MAJCHROWSKI Jacek Maria
  • GABRYŚ Nina
  • PIETRZYK Sławomir Jan
  • DRABIK Bogumiła Maria
  • WOŹNIAKIEWICZ Jerzy Adam
  • BZYK-BĄK Marcin Bolesław
  • NOWAK Edyta Liliana
  • KUCHARSKI Lech Tomasz

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Kraków Grzegorza Gorczycy

  • GORCZYCA Grzegorz
  • SKIBIŃSKI Jerzy Janusz
  • HOBGARSKI Andrzej Marek
  • STANIARSKA Wiesława Krystyna
  • DANAK Iwona Katarzyna

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców “Nowoczesny Kraków” Konrada Berkowicza

  • PĘDZIWIATR Grzegorz Miłosz
  • KOCZWARA Piotr Paweł
  • KLIMCZAK Adam
  • KLIMCZYK Maria Wanda
  • KRAJEWSKI Konrad Krzysztof
  • INGRAM Alicja
  • ŁUKASZEWSKA - BAUMAN Joanna
  • DUDEK Piotr Krzysztof

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Krakowa

  • RATECKA Anna Małgorzata
  • SKIBNIEWSKI Dariusz Wiktor
  • HETMAN-MALESZKA Katarzyna
  • SZPETNAR Borys
  • HALECKI Wiktor Mateusz

Lista nr 19 - Komitet Wyborczy Wyborców Łukasza Gibały “Kraków dla Mieszkańców”

  • JUSZCZAK-MICHALSKA Amelia Krystyna
  • KRÓL Grzegorz
  • CHACIŃSKI Michał Paweł
  • MALEC Agnieszka Magdalena
  • ŻUK Andrzej Sławomir
  • TRAWIŃSKA Aneta Barbara
  • SIECZKA Aneta Dorota
  • LUBACH Paweł Bernard

Kandydaci do Sejmiku Województwa Małopolskiego


Okręg nr 3 - miasto Kraków

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

  • HOLLENDER Krzysztof Leonard
  • ROKOSZ-KUCZYŃSKA Świetlana Natalia
  • GRZYBEK Marta Barbara
  • GLOGIER Marek Antoni
  • LEŚNIAK Marianna
  • PASTERNAK Wojciech Jan

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  • KEMPF Piotr Marek
  • GONDEK Grzegorz Jerzy
  • MARCIŃSKA Małgorzata Maria
  • DZIEDZIC Stanisław
  • LĘCZNAROWICZ Elżbieta Janina
  • PASZKOT Marzena Iwona
  • KUBAS Paweł Jan
  • OSTRZOŁEK Grzegorz Piotr
  • ZAJĄCZKOWSKA Jolanta Czesława
  • APOSTOŁ Marian

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni

  • FILIPCZUK Barbara Maria
  • MAZUR Artur
  • DUDEK Krzysztof Andrzej
  • MIGAS Beata
  • PALACZ Jakub Jan
  • OPOCZKA Renata
  • LEMIESZEK Robert Jacek
  • SMĘTEK Ada Julianna

Lista nr 4 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  • LIPIEC Grzegorz Cezary
  • GADACZ Tadeusz Antoni
  • BARCZYK Kazimierz
  • RADWAN-BALLADA Małgorzata Zofia
  • FILIPIAK Szczęsny Maciej
  • CIEMIĘGA Małgorzata Danuta
  • BARAN Małgorzata Anita
  • D'OBYRN Kajetan Ludwik
  • KUPCZYŃSKA Anna Maria
  • FEDOROWICZ Jerzy Maciej

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

  • ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz
  • BARGIEŁ Janusz Lucjan
  • LIPIŃSKA-PIEKARSKA Joanna Olszyna
  • NOWAKOWSKA Jadwiga
  • JAŚKOW Adam Stanisław
  • ŻAKOWSKI Jan Piotr
  • MARCINEK Ewa Lucyna
  • DUKAŁA Leszek Paweł
  • KUREK Roman
  • PILCH Katarzyna Zofia

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Partii Razem

  • GROBLER Barbara Zofia
  • DZIARMAGOWSKI Andrzej Marek
  • BURZAWA Mateusz Ryszard
  • LEWICKA Aleksandra Jolanta
  • ZAWADA Tomasz Leszek

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP

  • WILCZYŃSKI Bartosz
  • MONTICELLI Krzysztof
  • PIETRZAK-GÓRECKA Grażyna Ewa
  • BARTOSZ Alicja Elżbieta
  • MŁYNARCZYK Tomasz Krzysztof
  • FIRMUGA-ŚWIĘTY Grażyna
  • KĘPSKI Krzysztof Henryk
  • LECHWAR Sebastian Jakub
  • KAMECZURA Agnieszka
  • PTAŚNIK Paweł Krzysztof

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15

  • KUBICZEK Piotr Janusz
  • SŁOWIK-MACIEJEWSKA Klaudia Katarzyna
  • KŁYCIŃSKI Jacek Piotr
  • ADAMCZYK Monika Kazimiera
  • ORŁOWSKI Tomasz Tadeusz
  • RADWAŃSKA Aneta
  • SMOŁA Małgorzata Maria
  • STACHOWICZ Marek Paweł
  • GOLONKA Wojciech Jerzy
  • AONDO-AKAA Bawer

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie

  • NOWOWIEJSKI Grzegorz Tomasz
  • CZOSNOWSKA Aleksandra
  • BĄK Jakub Piotr
  • PĘCZEK Marek Jacek
  • PRACIAK Agnieszka Barbara
  • FEDCZYSZYN Daria Agata
  • KUPIEC Sylwia Antonina
  • KORDAS Krzysztof Janusz
  • KUDAS Damian Paweł
  • SZCZERKOWSKI Krystian Szymon

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  • DUDA Jan Tadeusz
  • GRZESZEK Wojciech Jan
  • URYNOWICZ Tomasz Mariusz
  • STANOWSKA-CICHOŃ Bogusława Maria
  • GŁUŚ Aleksander Tomasz
  • SUFA Beata Krystyna
  • ZAJĄC Agnieszka Beata
  • FRANKIEWICZ Krystyna Anna
  • MIEZIAN Maciej Robert
  • ZIOBRO Andrzej

Lista nr 11 - Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni

  • POTOCZEK Monika Izabela
  • KAMIŃSKI Jacek Cezary
  • TWARDOWSKA Barbara Teresa
  • ŁAKOTA Kamil Dominik
  • WÓJCIK Wioleta Sylwia
  • JUZA Eugeniusz Artur
  • SOBOLEWSKI Krzysztof Bogdan
  • KUCHARSKA Aneta Teresa

Lista nr 12 - Komitet Wyborczy “Wspólna Małopolska”

  • PATENA Marta Elżbieta
  • FRIEDIGER Jerzy
  • GAŁDZIŃSKA-CALIK Barbara Monika
  • MIKUŁA Janusz Stanisław
  • REJDYCH Małgorzata Maria
  • GROMALA-GÓRNIK Patrycja
  • CZYŻ Mateusz Władysław
  • MROCZEK-GULA Urszula
  • ŻOŁĄDŹ Agnieszka Dorota
  • KOCUREK Bartłomiej Jan

Lista nr 13 - Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Lex Naturalis

  • TAJCHMAN Jadwiga
  • ADAMSKI Piotr Jan
  • BOGACZ-ROSTWOROWSKA Izabela Anna
  • GOLDA Dariusz Michał
  • MALADA Elżbieta Zdzisława
  • URBAŃSKI Wojciech Adam

Lista nr 14 - Komitet Wyborczy Wyborców Iskra

  • MARCZEWSKI Sławomir Gabriel
  • SZWAGRZYK Mieczysław
  • GÓRSKA Krystyna
  • WILK Eugeniusz Józef
  • BARTOSIK Agnieszka Teresa
  • PYSZCZEK Tomasz
  • GAJDA Helena
  • WOLAŃSKI Wojciech Maciej

Jak będą wyglądać karty do głosowania?

Więcej o: