Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Kutna jest podejrzany o fałszowanie dzienników szkolnych

Wybory samorządowe 2018. Janusz Pawlak, kandydat PO i Nowoczesnej, jest podejrzany podejrzany o fałszowanie dzienników szkolnych.Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15, gość programu "Minęła 8" TVP Info zacytował słowa, które miały paść z ust Janusza Pawlaka do uczniów z jego szkoły.

Jak informuje portal ekutno.pl, kandydat PO i Nowoczesnej jest podejrzany w sprawie prowadzonej przez Prokuraturę Rejonową w Kutnie. Dotyczy ona popełnienia czynów z art. 271 § 1 kodeksu karnego, a więc poświadczenia nieprawdy w dokumentach. Janusz Pawlak, który był dyrektorem Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie czeka także na rozstrzygnięcie dwóch postępowań dyscyplinarnych.

Janusz Pawlak pod ostrzałem posła Kukiz'15. Były dyrektor szkoły w Kutnie oskarżony o fałszowanie dokumentów

-Teraz zagadka, kto to powiedział? - zaczął tajemniczo Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz'15, po czym wyjął telefon i zacytował kilka wypowiedzi, które miały paść z ust Janusza Pawlaka, kandydata na prezydenta Kutna.

- „Dawaj laska, bo stygnę”; „Co jesteś taki smutny? Idź przytul się do cyca”; „Nie myśl, bo masz za ciasne spodnie”; „Jak chcesz mieć lepsze oceny, to chodź jutro ze mną na basen”. To powiedział kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta mojego rodzinnego Kutna. Człowiek, który jest w sytuacji podejrzanego, z racji na fałszowanie dzienników lekcyjnych w szkole - skomentował Tomasz Rzymkowski.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Cytowane przez posła Kukiz'15 słowa miał kierować do uczniów swojej szkoły. Zdaniem Tomasza Rzymkowskiego, twarz Janusza Pawlaka to "twarz wszystkich kandydatów do Rady Miasta w Kutnie".

Znamy numery list na kartach wyborczych. PiS na ostatnim miejscu

Więcej o:
Komentarze (32)
Wybory samorządowe 2018. Kandydat KO jest podejrzany o fałszowanie dzienników szkolnych
Zaloguj się
 • bart5554

  Oceniono 16 razy 6

  Manipulacja Wyborczej: Podejrzany o fałszowanie jest kandydat na prezydenta Kutna, ale NIE JEST TO Tomasz Rzymkowski, pokazany na zdjęciu.

 • krzywelustro

  Oceniono 13 razy 5

  Ludzie, jak wybierzecie PiS-iora, to doprowadzi to zmiany nazwy Waszej miejscowości na bardziej przyzwoitą. I to będzie jedyna "dobra zmiana" na waszym terenie.

 • kemor234

  Oceniono 13 razy 3

  To kto w końcu budował drogi przed 2016 ???
  Czyżby Kukiz'15 ???

 • krzywelustro

  Oceniono 2 razy 2

  Już sama nazwa miasta mobilizuje PiSiorów do wzwodu.

 • 5zet

  Oceniono 4 razy 2

  No i wszystko jasne. Będę głosował na wujka posła RZymkawskiego, kandydata na prezydenta Kutna z ramienia Forum. Bo niestety... w wielu dziedzinach życia jeśli nie wiadomo o co chodzi- chodzi o pieniądze. W sprawie wyborów jeśli "udu*ia " się jednego kandydata- w tle jest wstawienie w to miejsce innego, "swojego".

 • lawski

  Oceniono 3 razy 1

  Rzymkowski to gość z ugrupowania, które na swoje listy wzięło gości co piwo zamawiają wiadomo jak. P. Rzymkowski - taki wstyd (Niemcy - lata 30-40-te).

 • starszy-65

  Oceniono 7 razy 1

  Brawo za czujność ale teraz prokuratura i policja powinna przesłuchać wszystkich uczniów no i całe ciało pedagogiczne w całym powiecie.

 • Kris Kros

  Oceniono 5 razy 1

  a może zabierał zabawki w piaskownicy jak wychodził na pole ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX