Ustalono termin debaty kandydatów na prezydenta Warszawy. Gdzie ją obejrzeć?

W piątek 12 października odbędzie się debata pomiędzy czternastoma kandydatami na prezydenta Warszawy. Potyczki warszawskich polityków walczących w wyborach samorządowych 2018 będą transmitować trzy telewizje: TVP Info, TVN24 oraz Polsat News.

Sztaby wyborcze kandydatów na prezydenta Warszawy porozumiały się w kwestii debaty. Zostanie ona zrealizowana w następny Piątek w studio Telewizji Polskiej.

Debata kandydatów na prezydenta Warszawy już w piątek 12 października

W debacie wyborczej kandydatów na prezydenta Warszawy weźmie udział 14 kandydatów, a więc wszyscy kandydaci, którym udało się zarejestrować. Ustalono, że debata będzie się składała z sześciu pytań dla każdego z kandydatów.

Każdy z nich będzie miał na odpowiedź 45 sekund, a następnie 30 sekund na swobodną wypowiedź. Każdy z debatujących będzie miał także czas na krótkie wystąpienie. Transmitujące debatę stacje telewizyjne podzieliły się przygotowaniem pytań - każda z nich przygotuje po dwa pytania do kandydatów na prezydenta Warszawy.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Wybory samorządowe 2018. Debatować będzie 14 kandydatów z Warszawy

Debata rozpocznie się 12 października o godzinie 20:30. Wezmą w niej udział Rafał Trzaskowski (Koalicja Obywatelska), Patryk Jaki (Zjednoczona Prawica), Andrzej Rozenek (SLD Lewica Razem), Jakub Stefaniak (PSL), Marek Jakubiak (Kukiz '15), Jan Śpiewak (Wygra Warszawa), Janusz Korwin-Mikke (Wolność), Piotr Ikonowicz (Ruch Sprawiedliwości Społecznej), Jacek Wojciechowicz (Akcja Warszawa), Sławomir Antonik (Bezpartyjni) oraz Justyna Glusman (Miasto Jest Nasze - Ruchy Miejskie).

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (9)
Wybory samorządowe 2018. Ustalono termin debaty kandydatów na prezydenta Warszawy. Gdzie ją obejrzeć?
Zaloguj się
 • niewschodni

  Oceniono 3 razy 3

  uwazajcie zeby byle Jaki nie dostal swoich pytan przed debata. Juz to kiedys przerabialismy

 • Oceniono 1 raz 1

  Jak można pisać że wszyscy kandydaci skoro nie ma na liście zaproszonego Hrabiego Potockiego???? kłamstwo.

 • Oceniono 1 raz 1

  Celowo pominięto Hrabię Jan Zbigniewa Potockiego ( II Rzeczpospolita) jest to aktualny prezydent II RP na uchodzstwie, którego aktualna warszawska wladza, która nie jest zresztą polska, unika jak diabeł święconej wody, ponieważ boją tego co zrobi Pan Potocki jak wygra wybory, czyli rozliczy poprzednie rządy za działanie na szkodę narodu Polskiego, proszę się zapoznać z tym kim jest Pan Jan Zbigniew Potocki.

 • Sgcd Gfgg

  0

  Moim zdaniem i obserwując obu kandydatów żaden się nie nadaje na Prezydenta Warszawy

 • yacie

  Oceniono 14 razy 0

  Czyli kompromitacja Trzaskowskiego na żywo ciąg dalszy...

 • tyche1

  Oceniono 2 razy 0

  Skoro ma być 14 kandydatów to dlaczego podano nazwiska 11? Pozostali są tajni czy portal nie potrafi zdobyć takich informacji?

 • Oceniono 1 raz -1

  Jak dotąd, pan Potocki wypada niezbyt pozytywnie. Nie potrafił porządnie sfałszować swojej genealogii, mieniąc się hrabią, a jednocześnie podając kilka nazwisk swoich ancestorów, których metryki z XIX wieku znajdują się na Internecie. Jak można się tam przekonać, chłopscy przodkowie „hrabiego” spowinowaceni są z większością rodzin chłopskich w Wiewiórowie.
  Z kolei jego Sąd Arbitrażowy w Ciechanowie, Reserve Bank of Poland, wpłata (nie potwierdzona) 25 milionów funtów na rachunek podrzędnej firmy adwokackiej brata Aarona Paza, mityczne miliardy ‘odzyskane’ od Niemiec, będą długo rozśmieszać publiczność, pozbawioną teraz dobrej satyry.
  A na koniec - sprawa sfałszowanego dyplomu magisterskiego, przedstawionego przez hrabiego w wywiadzie pt. „Genealogia rodziny Potockich i sytuacja polskiej gospodarki – Jan Zbigniew hrabia Potocki”. Piękny ten dyplom drukowany gotykiem w języku angielskim, zaświadcza, że Jan Zbigniew Potocki uhonorowany został tytułem Magistra Business Administration, na mocy decyzji Scientific Board of the Academy of European Integration, w Berlin Park of Technology Adlersdorf.
  Academy of European Integration jest tylko jedna – w Szczecinie. Lecz dalej napotyykamy na błąd, ktory wyklucza autentyczność tego dyplomu. Trudno przypuścić, aby sama uczelnia wydrukowała swoje blankiety dyplomowe z błędnym adresem. Bowiem nie istnieje Berlin Park of Technology AdlersDORF! Prawdziwy adres to Berlin AdlersHOF Technology Park! Któż więc i na czyje zlecenie wydrukował ten sfałszowany blankiet dyplomu?
  Posługiwanie się sfałszowanymi dyplomami jest prawnie karalne. Czy pan Potocki potrafi wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie tego dokumentu?

  Krzysztof Edmund Wojciechowicz

 • punter

  Oceniono 5 razy -3

  Czaskoski, Jaki i dla urozmaicenia Rozenek, Ikonowicz, pajac od kukiza, a na dokładke, jakby było mało, niezawodny Krul
  To będzie kabaret stulecia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX