Dziś z Jakim, jutro z Biedroniem? Piotr Guział czeka na "zbawcę lewicy"

Czy istnieje szansa na to, że kandydat na wiceprezydenta Warszawy, współpracujący z Patrykiem Jakim, dołączy do partii Roberta Biedronia? Piotr Guział powiedział, że wciąż czeka na "zbawcę lewicy".

Piotr Guział, choć przez długie lata związany był z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, postanowił nawiązać współpracę z Patrykiem Jakim, kandydatem na prezydenta Warszawy Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie z Piotrem Witwickim w programie "Graffiti" dał wyraz temu, że wciąż ma lewicowe poglądy.

Wybory samorządowe 2018. Piotr Guział czeka na Roberta Biedronia?

Podczas rozmowy w Polsat News powiedział, że czeka na kogoś, kto odmieni los lewicy. - Wciąż czekam na zbawcę lewicy. Być może będzie nim Robert Biedroń, a może ktoś inny. Jeżeli taka partia powstanie i będzie otwarta dla mnie, to czekam - zapowiedział kandydat na wiceprezydenta Warszawy.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Zapytany o to, czy jest przy Patryku jakim w oczekiwaniu na Roberta Biedronia powiedział, że chce, aby lewicowa partia mogła wygrać wybory. - Jestem przy Patryku Jakim jako uczciwym, ambitnym, pomysłowym polityku i człowieku, ale jako osoba, która ma swój światopogląd chciałbym żeby powstała jakaś lewicowa partia, która nie będzie niszowa, a wreszcie będzie mogła wygrać wybory w Polsce. Póki co takiej nie ma - odpowiedział Piotr Guział.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (26)
Piotr Guział czeka na "zbawcę lewicy". Czy współpracownik Patryka Jakiego zmieni frakcję polityczną?
Zaloguj się
 • Jan Kowalski

  Oceniono 7 razy 7

  Pan P. Guział - polityczna prostytutka wszystko zrobi byle dopchać się do koryta. Nie udało się w bezpośrednim starciu z HGW, to teraz próba z PJ. Facet bez kręgosłupa moralnego, ale z miękkim karkiem.

 • kac

  Oceniono 3 razy 3

  PiS i lewica to jedno i to samo, w końcu trudno PiS uznać za coś innego niż partię socjalistyczną z narodowymi ciągotami. Tak czy siak, jedno i to samo i na kilometr trzeba się z dala od tego trzymać.

 • spokojniesiezmiescisz

  Oceniono 13 razy 3

  Guział to polityczny menel z przerośniętym ego. Czepi sie każdego, byle by dostać się do koryta.

 • yattawawa

  Oceniono 4 razy 2

  W szachach jest taka figura - koń. Potocznie nazywany też skoczkiem. Zupełnie jak guział.

 • 2stan13

  Oceniono 4 razy 2

  Jak zwał ale zwał - po prostu działa powiedzenie z czasów starożytnego Rzymu "NOMEN OMEN" (nomen est omen)!

 • hamsterx

  Oceniono 6 razy 2

  chorągiewka !!!

 • sqro

  Oceniono 1 raz 1

  Żadna partioa ani lewicy, ani centrum ani przyzwoitej prawicy nie powinna przyjąć polityka który żyruje kandydata z para-faszystowskiego środowiska

 • rekin2008

  Oceniono 3 razy 1

  Jak długo będziecie promować tego krętacza? Nie ma przyzwoitych ludzi?

 • wadp21

  Oceniono 3 razy 1

  Gó... też przykleja się do wszystkiego i krzyczy PŁYNIEMY!!!! Jakie to obrzydliwe Pani Guział. Niech Pan zgadnie z jakim bohaterem pierwszego zdania jest Panu "po drodze"....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX