Poznań. Przemysław Hinc, kandydat na prezydenta, chce likwidować straż miejską

Przemysław Hinc, kandydat partii Kukiz'15 na prezydenta Poznania, chce wprowadzić prawdziwą rewolucję - zlikwidować straż miejską, a do tego co roku organizować referendum dla mieszkańców miasta.

Przemysław Hinc ukończył UAM w Poznaniu. Prowadzi własną kancelarię doradztwa podatkowego. W 2011 roku nie udało mu się dostać do Senatu. W 2015 roku starał się również bez powodzenia wejść do Sejmu. Kandydatura Przemysława Hinca w wyborach na prezydenta Poznania jest popierana przez Stanisława Tyszkę, wicemarszałka Sejmu.

Wypróbuj nasz newsletter z sekcją o wyborach samorządowych. Kliknij, aby się zapisać

Przemysław Hinc chce zlikwidować straż miejską w Poznaniu

Likwidacja straży miejskiej to główne założenie programu wyborczego Przemysława Hinca. Portal gloswielkopolski.pl przytacza wypowiedź kandydata na prezydenta Poznania: „wszyscy obserwujemy czym w ostatnich dniach w Poznaniu zajmują się strażnicy”.

Chodzi o dość głośną ostatnio sprawę mieszkańca Poznania, który w poście na Facebooku użył słowa "ku*wa". Po dwóch miesiącach dostał wezwanie do straży miejskiej w celu złożenia wyjaśnień.

Hinc dodał również, że straż miejska nie może być „służbą parkingową”.

Inne propozycje kandydata Kukiz'15

Kandydat Kukiz'15 na prezydenta Poznania chce również organizować co roku referendum dla mieszkańców, tak aby mogli się oni wypowiedzieć w sprawach dotyczących całego miasta, jak i ich osiedla.

Do tego ma zamiar wprowadzić udogodnienia dla seniorów – darmowy przejazd komunikacją miejską oraz stworzenia domów dziennego pobytu dla osób starszych. Ponadto, pragnie przywrócenia Targów Książki w Poznaniu oraz stworzenia w mieście Traktatu Kultury.

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (14)
Wybory samorządowe 2018. Hinc che zlikwidować straż miejską
Zaloguj się
 • senior2244

  Oceniono 3 razy 1

  Jak go wspiera nawazelinowany PiSowską wazeliną v-ce marszałek to raczej małe szanse.

 • ministrant1-pl

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo słusznie, bo wtedy będzie mógł przeznaczyć te pieniądze na kościół, bo to teraz modne a księża będą się modlić o porządek w mieście i przedstawiać nowego prezydenta jako prawdziwego Polaka i katolika z wartościami i tradycjami. Znowu następny "prawy" człowiek będzie władał miastem i nawet pokaże, że ten datek to nie jest jego ostatnie słowo.

 • krscp

  Oceniono 9 razy 1

  Wyborcy Kukiza są często zwolennikami niczym nieograniczonej wolności, w tym wolności do parkowania na każdym wolnym kawałku przestrzeni - chodniku, trawniku czy przejściu dla pieszych. Oczywiście Straż Miejska od czasu do czasu potrafi przeszkodzić w realizacji tej wizji wolności, więc jest naturalnym wrogiem i należy ją zlikwidować.

 • barrt21

  Oceniono 3 razy 1

  nasz kraj słabo działa, proponuję likwidację

 • cincprezece

  0

  Traktatu Kultury? Traktu chyba?

 • jacol-1

  0

  Senior od 70 roku życia ma darmowe przejazdy komunikacją miejską więc kandydat Hinc od ilu lat życia uzna seniora? Lub jest mało poinformowany.

 • benia_b

  0

  I bardzo dobrze, że pogoni nierobów,

 • a.k.traper

  0

  Hasła pod publiczkę, takie rzeczy należy robić w dużych miastach po dokładnym przeanalizowaniu stylu pracy, wtedy niejedna komórka i niejeden dział w urzedzie poszedłby na odstrzał, SM momo moich niechęci co do stylu jej pracy mogłaby jednak być efektywna, obecnie w większości miast jest traktowana jako egzekutor dla budżetów ale to nie wina SM a samorządów. Pamiętam dyskusje o tej służbie na samym początku tworzenia, miało to mieć jednak trochę inny wygląd niż ma.

 • fitt

  0

  To jest kraj Zulu Guli,
  co by państwo nie było w stanie poradzić sobie z takim wielorybem jak ona.
  Źiobroń, nie patrz na Krzywoustego tylko bier się do roboty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX