Polacy ocenili Andrzeja Dudę. Bardzo dobre zdanie o prezydencie ma 16,1 proc. ankietowanych

39,3 proc. Polaków ocenia prezydenturę Andrzeja Dudy "dobrze" i "bardzo dobrze" - wynika z sondażu SW Research dla portalu rp.pl. Nieco ponad 30 proc. ankietowanych wyraziło negatywną opinię.

16,1 proc. respondentów ocenia prezydenturę Andrzeja Dudy "bardzo dobrze", a 23,2 proc. "dobrze" - wynika z sondażu SW Research dla rp.pl. Ocenę "przeciętną" wystawia Andrzejowi Dudzie 25,5 proc. ankietowanych, a negatywną - 30,8 proc. 4,4 proc. nie ma zdania w tej sprawie.

Zobacz także: Dr hab. Rafał Chwedoruk ocenia szanse Szymona Hołowni i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich

Wybory prezydenckie w 2020 r.

Prezydent Andrzej Duda jak dotąd nie zadeklarował oficjalnie, czy będzie ubiegał się o kolejną kadencję w przyszłorocznych majowych wyborach prezydenckich. Czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości już zapowiadają, że będzie kandydatem popieranym przez partię.

W sobotnich partyjnych prawyborach oficjalną kandydatką PO została wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. Z ramienia PSL kandyduje prezes partii Władysław Kosiniak-Kamysz. Swojego kandydata w prawyborach nie wyłoniła jeszcze Konfederacja. Nie wiadomo także na razie, kto będzie kandydatem z ramienia Lewicy.

Więcej o:
Komentarze (463)
Polacy ocenili Andrzeja Dudę. Najlepsze zdanie o prezydencie ma 16,1 proc. ankietowanych
Zaloguj się
 • jael53

  Oceniono 117 razy 105

  Ciekawe, co trzeba w polskiej polityce wywinąć, żeby zostać źle ocenionym.

 • vincent33

  Oceniono 90 razy 82

  on przegra te wybory
  39 % matołow to za mało aby wygrać a większego popracia wśród matołow już nie zdobędzie bo nie ma ku temu żadnych narzędzi
  objeździł już wszystkie wiochy, złapał świętego czipsa w locie, frankowiczów już raz wydymał, postał sobie przy biurku Trumpa, obiecał podpisać zakaz aborcji , pokrzyczał sobie już milion razy przy różnych okazjach .. no co jeszcze może Adrian, żeby popracie mu wzrosło do ponad 50 % ?
  Nic

 • jxl82

  Oceniono 82 razy 72

  Ciekawe jakie zdanie o swoim kieszonkowym Adrianie ma Jarosław, olewający i pokazujący mu jego miejsce w szeregu za każdym razem.

 • stemp10

  Oceniono 66 razy 58

  Duda to kwintesencja tego zasra__nego PISu czyli bałaganu, ciemnoty, prymitywizmu

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 62 razy 56

  Przeciętny, bardzo słaby to też pierwsze słowa teścia Adriana kiedy zobaczył swojego przyszłego zięcia. Potem było już tylko gorzej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX