Włodzimierz Cimoszewicz wygrał walkę z rakiem: "To dzięki wspaniałym lekarzom"

Włodzimierz Cimoszewicz podzielił się na portalu społecznościami informacjami na temat swojego stanu zdrowia. Europoseł i były premier powiadomił, że udało mu się "pozbyć" raka.

Włodzimierz Cimoszewicz za pośrednictwem Facebooka podziękował lekarzom za pomoc w walce z chorobą. "Wyniki badań wskazują, że dzięki wspaniałym lekarzom pozbyłem się raka. To całkiem dobra wiadomość" - napisał deputowany do Parlamentu Europejskiego.

Włodzimierz Cimoszewicz poinformował o wygranej walce z rakiem

O tym, że polityk walczy z nowotworem, było wiadomo już podczas kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Włodzimierz Cimoszewicz wyjaśniał wtedy, że nowotwór został u niego wykryty dzięki okresowym badaniom. - Jest w niezaawansowanym stadium. Jest to taki rodzaj, który ma wysoką uleczalność. Głęboko wierzę, że wygram - mówił jeden z liderów Lewicy.

Były premier rządu z ramienia SLD chorobą tłumaczył też wypadek, w wyniku którego potrącił rowerzystkę znajdującą się na przejściu dla pieszych.

Więcej o:
Komentarze (108)
Włodzimierz Cimoszewicz wygrał walkę z rakiem: "To dzięki wspaniałym lekarzom"
Zaloguj się
 • ksks3

  Oceniono 24 razy 20

  I bardzo dobrze - Gratuluję, bo jest Pan potrzebny polskiej lewicy , właśnie teraz ! Do roboty Panie premierze , wierzę że jak zdrówko wróciło to intelektu panu nie zbraknie jak zawsze zresztą !

 • lastm10

  Oceniono 24 razy 20

  Całe szczęście. Kolejna zła wiadomość dla prawicowego rynsztoku. Brawo!

 • katzarina

  Oceniono 19 razy 19

  Co bym o nim nie myślała, ale cieszę się, że komuś udało się znów wygrać z chorobą. Mojej mamie i babci, niestety, to się nie udało.

 • marteneden

  Oceniono 25 razy 19

  To również dla mnie bardzo miła wiadomość! Dużo zdrowia Panie premierze!

 • lob2

  Oceniono 17 razy 15

  Jak czytam te wypowiedzi,to płakać się chce ile macie w sobie jadu i nieżyczliwości,jak wam sprawia przyjemność obrzucać bliżnich błotem i uważacie się za katolików.

 • nowyemeryt

  Oceniono 14 razy 10

  Dużo zdrowia !

 • burkaklucha

  Oceniono 14 razy 8

  Bardzo się cieszę. Jest Pan przyzwoitym, mądrym człowiekiem. Polska Pana bardzo potrzebuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX