Komentarze (405)
Konfederacja zawiadamia prokuraturę i chce odwołania Włodzimierza Czarzastego. "Nie będzie komuch pluł nam w twarz!"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jael53

  Oceniono 25 razy 13

  Ach... prawda - wtedy to konfederaccy faworyci ewakuowali się razem z oddziałami armii hitlerowskiej.

 • munaciello

  Oceniono 15 razy 11

  A Braun wykształcenie zdobył w szkołach i na uczelni okupanta?
  Paskudny kolaborant!
  Ruska swołocz!

 • janatol

  Oceniono 23 razy 11

  Pewnie NSZ wespół ze swoim sojusznikiem w mundurach wermachtu wyzwolili Polskę.

 • vidi12

  Oceniono 18 razy 10

  W czasie Powstania Warszawskiego kilku degeneratów z AK zastrzeliło 11 Żydów, chcąc ich obrabować z tego co jeszcze im pozostało... Ten przykład Żydzi niechętni Polsce przedstawiają jako fakt, że AK mordowała Żydów... A prawda jest taka, że dowódcy tych zdegenerowanych, młodych Polaków - gdy dowiedzieli się o ich zbrodni - kazali ich po prostu rozstrzelać !!! Żolnierze Armii Czerwonej przedwkroczeniem na terytorium Polski otrzymali wyraźny rozkaz by Polaków traktować jak sojuszników... czy wiecie ilu zdegenerowanych gwałcicieli i morderców z Armii Czerwonej kazali rozstrzelać ich dowódcy ??? Czy wiecie ilu żołnierzy USA dopuszczało się mordów i gwałtów na terenie Francji, Włoch i Niemiec ??? Wiecie ilu z nich skazano na śmierć ??? Wojna niektórych czyni kanaliami... inni kanaliami stają się w czasie pokoju i wstępują do jakichś parafaszystowskich partii :(

 • iremus

  Oceniono 30 razy 10

  Neofaszyści poczuli, że są bezkarni i nabierają wiatr w żagle.
  ....Prokuratura pokazała swoją kompletnie polityczną twarz; nie zostawię tego bez ciągu dalszego - zapewniła europosłanka PO Róża Thun. W ten sposób skomentowała umorzenie przez prokuraturę śledztwa ws. wieszania zdjęć europosłów na szubienicach. Thun zapowiedziała złożenie zażalenia...... nielegalny link

 • asr1

  Oceniono 15 razy 9

  Zawsze zastanawiam się czy są granice debilizmu których nie można przekroczyć jak np. 1 mln samochodów elektrycznych w kilka lat a tu proszę po...y z konfederacji !!!. Nikt nie kwestionuje, że sprzedano nas w Jałcie i nie byliśmy suwerenni !!! tylko kto według was po...y uratował naród Polski przed zagładą ??? co byłoby gdyby armia czerwona doszła do Bugu i powiedziała p..cie się "polaczki !!!" . Nie podoba się historia ?? to oddać dyplomy zdobyte w PRL. oddać medale olimpijskie !! spalić filmy i książki powstałe w PRL !!! Byliśmy nie suwerenni ale przeżyliśmy !!! Chyba są jakieś szpitale psychiatryczne w Warszawie ???

 • my_kroolik

  Oceniono 13 razy 9

  Wzmożona goownia.eria zabrała głos. Gdzie byliście chłopcy, jak odwaga nie była tak tania jak dziś?

 • tetradrachma

  Oceniono 23 razy 9

  Polacy, wspomnicie moje słowa ten "brunatny smiec" da PT Wam jeszcze …..popalić. A, co do wyzwolenia Polski, spod niemieckiej okupacji, to jest FAKT tak jak wyzwolenie KL Auschwitz i uratowanie wielu "muzułmanów" i żydowskich dzieci od niechybnej smierci . Obawiam się, że delegacja Israela (skoro Putin nie przyjedzie) może, jeśli weźmie udział w obchodach, wyrazić - z tego powodu, ubolewanie. Obym się mylił. Wszystko pozostałe jest prawda, albo bardzo bliskie prawdy.

 • aquanta

  Oceniono 12 razy 8

  Psycho prawica wstała z kolan, odstawiła leki i ruszyła mazać kałem ściany. Nazywajcie dalej oszołomów konserwatystami i przygłupów prawicą.

 • podpora_71

  Oceniono 8 razy 8

  p. braun chory na komunizm, ktorego wogole nie rozumie, opuscil chyba te lekcje na ktorych pani mowila I uczyla jak czytac i sluchac ze zrozumieniem. tak ze p czarzasty nie przejmuj sie tym. ten pan nie rozroznia co to sa zolnierze a co wladza i system oraz ideologia, tak zreszta jak i wielu znamienitych pisowcow historykow, ktorym sie wydaje, ze narod to oni. dopilnuj tylko aby odwolali karczewskiego po odwolaniu tej dziewczyny z komisji d/s rodziny, tak jak obiecales.

 • Kazia Mali

  Oceniono 10 razy 8

  Ten czysty Polak Braun i Bosak z Historią to nie mają nic wspólnego według tych geniuszy to Sandomierz Kraków Katowice Poznań Wrocław Szczecin oraz Oświęcim wyzwolona zostały przez Amerykanów

 • Krzysztof Zieliński

  Oceniono 10 razy 8

  Braunowi i jego kolesiom kazałbym sprzątać groby żołnierzy, którzy tu zostali...

 • pjan66

  Oceniono 14 razy 8

  Wejście żołnierzy sowieckich do obozów w Oświęcimiu i Majdanku, było wyzwoleniem, czy zajęciem tych obozów?

 • indan

  Oceniono 9 razy 7

  Braun kościółkowy oszołom.

 • crimen

  Oceniono 9 razy 7

  Przecież wszyscy wiedzą, że Polskę wyzwolił dziadek Tarczyńskiego, w barwach NSZ!

 • lubat

  Oceniono 9 razy 7

  Czarzasty dotknął w czuły punkt potomków "płatnych pachołków III Rzeszy", dla których wejście Armii Czerwonej rzeczywiście nie było wyzwoleniem.

 • juriyy.c

  Oceniono 13 razy 7

  to że ci debile debilami są to już wszyscy wiedzą, a teraz zrobili krok w stronę tego, że dowiedziała się już o ty, cała Europa. Gratuluję tym yntelygentom pomyślunku

 • korcia2000

  Oceniono 13 razy 7

  Nie dość że są neofaszystami - to jeszcze kretynami...

 • goldendeliceus

  Oceniono 17 razy 7

  Dla mnie i rodziny, wkroczenie Armii Czerwonej było wyzwoleniem. Ja mogłem mówić po polsku także poza domem, a ojciec wrócił z przymusowej roboty w Berlinie.
  Kretyni jednak pozostaną kretynami. I IPN nie pomoże.

 • batura3

  Oceniono 17 razy 7

  Kretyni nie znają historii Polski - wyzwoliła, a co było potem to juz inna bajka.

 • cleryka

  Oceniono 17 razy 7

  Psychol Braun i ten Bosak utajniony gej będą fałszować historię w Sejmie? Lekarz niech zajmie sie Braunem,a tego drugiego niech edukują wszechpolacy w języku germańskim,bo Niemcy wiedzą,kto wyzwalał polskę,a ten żałosny neptyk nie wie?

 • julietwhiskey

  Oceniono 21 razy 7

  Prawdę powiedzał i tyle. Mogą naziole pianę z pysków toczyć - fakty, to fakty. Niemcy sami z Polski nie wyszli.

 • je2bny

  Oceniono 14 razy 6

  Podziękujcie naziole prezydentowi USA - Franklinowi Delano Roosevelowi, który w tajemnicy przed Churchilem ustalili podział wpływów w Europie podczas spotkania w Jałcie po zakończeniu działań działań wojennych.

  Tylko dlaczego ja się dziwię kretynom, którzy po polsku nie potrafią przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem - gdyby potrafili czytać w innych językach, to może by nie wypisywali takich farmazonów na forum.

 • sebastianmajewski

  Oceniono 14 razy 6

  Polscy faszyści woleliby,żeby to ich koledzy od Adolfa zostali!

 • muzoman

  Oceniono 14 razy 6

  Naczelny Wódz Śmigły - Rydz w 1939 r. uciekł z kraju. Taki kozak z niego. Armia Czerwona wyzwoliła nasz kraj a zwycięzcy II wojny razem ustalili porządek po wojnie w Europie.

 • waw-el

  Oceniono 8 razy 6

  A jaka to dzis obca Armia stacjonuje na polskiej Ziemi. Pogubilem sie juz w tej polskiej historii. Ponad 1000 lat minelo a Nas ktos obcy ciagle okupuje.

 • sobieryba

  Oceniono 16 razy 6

  Zajmijcie się swoimi hajlującymi żartownisiami...

 • aeromonas

  Oceniono 20 razy 6

  Konfederaci inteligentni inaczej, jak zwykle. Zakompleksiali, niedouczeni i niedorośli chłoptasie, którzy sami nie widzą własnej śmieszności.

 • guru133

  Oceniono 20 razy 6

  Dostało się prawicowe robactwo do Sejmu i już zaczyna w swoim stylu rozrabiać. Gdzie się takie coś ulęgło?

 • fakiba

  Oceniono 16 razy 6

  Porobiło gości już całkiem , może Amerykanie Polskę wyzwolili , do szkoły tumany !

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 5

  Ani Lewica ani Konfederacja moją sympatią się nie cieszą ale fakty historyczne są nieubłagane. ZSRR zgodnie z ustaleniami konferencji jałtańskiej zajęła tereny do tzw. linii Curzona, która miała stanowić wschodnią granicę Polski i na tzw. kresach zaczęli wprowadzać swoje porządki. Następnym krokiem była dalsza ofensywa w kierunku Berlina i co by nie mówić prowadziła ona w linii prostej przez Polskę. Alianci byli częściowo rozgrywani przez Stalina, który porcjował ten marsz na Zachód by wymuszać ustępstwa, bez frontu wschodniego operacja w Normandii byłaby raczej niemożliwa lub zakończyła się klęską a wojna jeszcze trochę by potrwała. Przypomnę, że uderzenie na Rzeszę szło z trzech kierunków, ze wschodu, zachodu i południa

 • kocanka1954

  Oceniono 13 razy 5

  Trzeba być kompletnym idiotą z Konfederacji, żeby negować prawdę historyczną. Armia radziecka razem z wojskiem polskim wyzwolili Polskę spod okupacji niemieckiej w 1945 roku. To co stało się później w Jałcie to zasługa Churchilla i Roosevelta, którzy sprzedali Polskę Stalinowi. Jeżeli matoły z Konfederacji tego nie wiedzą, to są amebami intelektu.

 • algreg

  Oceniono 11 razy 5

  konfederacja =po...yeby totalne

 • jacekczewa

  Oceniono 11 razy 5

  Braun wyzwalał ??? i ten leszcz od narodowców ??????

 • klamtusek

  Oceniono 7 razy 5

  No pewnie że nie armia czerwona, przecież to jarosław wyzwoliciel.

 • Wizard Marco

  Oceniono 5 razy 5

  Nie będzie komuch pluł nam w twarz? Ale Kaczyński i Spółka może?

 • opt

  Oceniono 15 razy 5

  Najistotniejszy wniosek, to niech małolaty uczą się historii a nie politykierstwa. Z tego co słyszłem i wiem , dla mnie i Czarzastegi jest jasne jest jasne, że 17 września Sowieci napadli na Polskę, natomiast w latach 1944 - 45 wyzwolili Polskę razem z Polakami spod okupacji niemieckiej. To ,że ginęli na okupowaych ziemiach Polski też jest prawdą i nie ma nic wspólnego z gloryfikowanie komunizmu. To ,że na skutek woli trzech mocarstw znaleźliśmy się nie z własnej woli pod okupacją sowiecką też jest prawdą , więc o co chodzi konfederatom. Żadne inne ugrupowania obecnie lansowane nie wyparłyby Niemców, mocrstwa zachodnie zachowały się tak jak się zachowały zostawiając Polskę na pastwę Niemców i Sowietów , natomiast rząd RP na uchodźctwie zabrał złoto i świetnie się bawił w w bezowocne rządzenie, gdy Polacy tu w kraju byli niszczeni najpierw przez jednych okupantów , póżnej przez drugichi to przy przyzwoleniu tych pseudopatriotów schowanych na zachodzie.

 • stachkaz1947

  Oceniono 15 razy 5

  BOSAK, BRAUN ,Winnicki - wy naprawdę rozwalicie ROSJĘ i Putina przepędzicie.
  Jaki ten NARÓD jest durny, Jak trzeba mieć zryte pod beretem ,żeby zagłosować na kogoś z was.
  Gdyby istniało pojęcie ANTYCZŁOWIEK TO TAM BYM WAS ZALICZYŁ.

 • Polak

  Oceniono 17 razy 5

  Czy was pop.....dolilo juz zupełnie wy nam chcecie wmówić ze co że Niemcy czy Japonia nas wyzwolily stuknijcie się w te wasze durnowate łby dostali się jacyś ludzie niedorozwinieci do parlamentu i chcą nam wciskać durnowate historie wstydzę się ze są tacy ludzie jak wy.

 • jurek4491

  Oceniono 17 razy 5

  Gdyby powiedział że kraj wyzwolili AK-owcy to by mu pomnik postawili .
  Według nowej PiS-owskiej propagandy AK-owcy wyzwolili całą Europę i to oni pogonili Niemców .

 • shtalman

  Oceniono 17 razy 5

  Oby te faszystowsko-nazistowskie skoorviele z konfederacji nie obsrały się z nadęcia, tępe wolskie ryje i półgłówki

 • baby1

  Oceniono 19 razy 5

  A już wiem. Polskę wyzwoliła czarna armia i tego należy się trzymać.

 • andrzejcb

  Oceniono 13 razy 5

  To teraz powinni przyczepic sie do Pisu bo zastepuja wojska rosyjskie amerykanskimi czyli Jarek tez pod sad.

 • anonim_ka

  Oceniono 6 razy 4

  Wynika stąd że ta tzw konfederacja jest bardziej tłumokowata i niedouczona niż przypuszczałam . Tak się składa , że Czarzasty powiedział prawdę .! ! Inna sprawa , że Armia Czerwona w zamiast za wyzwolenie zrobiła z Polski swoją kolejną republikę z pozorami wolności i sterowaną swobodą. tzw konfederacja przyswoiła sobie metody i język Jarozbawa. Nawiasem mówiąc wolałabym 55 Czarzastych niż jednego pajaca z konfederacji, oj chyba nie zagrzeją w Sejmie miejsc.

 • Anna Skowron

  Oceniono 10 razy 4

  A pan Braun to jakiej Rasy jest?.... Mnie to zwisa, ale może gdyby nie ta Armia...nie byłoby go ? Zastanowił się?

  Naturalnie Armia nas wyzwoliła, bo tak szedł front. Bo Przyjaciele i sujusznicy uciekli mówiąc delikatnie.
  Co było w czasie wyzwolenia i potem. Wiadomo. Ale fakt jest Faktem i koniec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX