Czarzasty o próbie odwołania Biejat przez PiS: Możemy zrobić to samo w drugą stronę w Senacie

- PiS może wszystko odbić, bo jak ma się ma sześć głosów więcej w Sejmie, to można wszystkich odwołać - powiedział Włodzimierz Czarzasty. Szef SLD skomentował w ten sposób plotki o odwołaniu Magdalendy Biejat z funkcji szefowej komisji rodziny. - Jesteśmy w stanie zrobić to samo w drugą stronę w Senacie - pogroził.

- Dostaliśmy w ramach porozumienia międzyklubowego trzech szefów komisji, Platforma sześciu. Jak PiS będzie chciał zlikwidować trzech szefów komisji u nas, sześciu szefów komisji w Platformie i trzech szefów w PSL, zrobi to w przeciągu jednego dnia - powiedział w Radiu Zet Włodzimierz Czarzasty.  - Ale my jesteśmy w stanie zrobić to samo w drugą stronę w Senacie. Tylko czy o to chodzi w polityce? - dodał szef SLD.

>>> Włodzimierz Czarzasty: W sprawie kandydata na prezydenta jeszcze nie podjęliśmy decyzji:

Jak stwierdził, w Senacie także są "szefowie i wiceszefowie komisji". -  Jak ktoś będzie zdejmował, niech wie, że zdjęcie może również nastąpić z drugiej strony - powiedział.

Magdalena Biejat szefową komisji rodziny

Dwa tygodnie temu funkcję przewodniczącej komisji objęła posłanka Lewicy Magdalena Biejat. Od samego początku nominacji Biejat towarzyszyły krytyczne głosy w prawym skrzydle obozu rządzącego. Sprzeciwiali się temu m.in. członkowie Solidarnej Polski. Ostatnie sygnały wskazywały na to, że PiS rzeczywiście może próbować zmienić szefową komisji. Jarosław Kaczyński stwierdził kilka dni temu, że "ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana". - Nic nie jest dane raz na zawsze i potrafimy przyznać się do błędu - powiedział z kolei wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Niedawno pojawiły się nieoficjalne informacje, że Biejat zastąpi nowa posłanka PiS Dominika Figurska-Chorosińska.

Więcej o:
Komentarze (61)
Czarzasty o próbie odwołania Biejat przez PiS: Możemy zrobić to samo w drugą stronę w Senacie
Zaloguj się
 • ziaburek

  Oceniono 69 razy 59

  O, i to jest mowa którą pisiory są w stanie zrozumieć. Gość nie jest z mojej bajki, ale ma jaja.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 53 razy 45

  brawo panie Czarzasty, nie dawać tej hołocie z pisu żadnych ustępstw... a w przyszłości wygrać wybory prezydenckie i wtedy będzie łatwo odebrać tych 6 posłów przewagi, bo pisowskie szczury zaczną uciekać z tonącego okrętu

 • czechy11

  Oceniono 40 razy 34

  Calkowitadegrengolada PZPR PiS przyspieszyła po wyborach. Degeneracja tego mafijnego tworu wsazkuje ze zbliża sie punkt krytyczny tej władzy i wielkie starcie ze społeczeństwem. Struna napina sie.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 31 razy 29

  Biejat zastąpi nowa posłanka PiS Dominika Figurska-Chorosińska.

  "Przed zbliżeniem się do Boga, o czym aktorka wielokrotnie opowiadała przed kamerami, była gwiazda M jak miłość zboczyła ze ścieżki wierności w małżeństwie. Media rozpisywały się o tym, że Dominika Figurska miała romans z o 10 lat starszym od siebie reżyserem i kompozytorem. To właśnie z nim miała zajść w trzecią ciążę z synem Józkiem. Mąż Michał uznał dziecko za swoje. Po latach aktorka tłumaczyła, że trudno jest wytrwać w monogamicznym związku, który trwa kilkanaście lat."

 • tempa-dzida2

  Oceniono 30 razy 26

  "Tylko czy o to chodzi w polityce? - dodał szef SLD ..."
  W polityce to może i nie, ale w tej "wojnie i rozboju" które prowadzi PIS, to jak najbardziej !!!!

 • szpaniak

  Oceniono 29 razy 25

  Bardzo dobrze p.Czarzasty...na pohybel tej pissdowskiej mafii

 • saksalainen

  Oceniono 26 razy 24

  Oj, tak!

  To jest właściwa reakcja na tego typu zagrywki. Jeżeli Platforma nadal będzie traktowała pisowską mafię z taką jakąś nabożną delikatnością, to myślę że wiele osób zagłosuje na Lewicę, wcale nie dlatego że ją popiera, tylko dlatego że na Lewicy są prawdziwi politycy.

 • remo29

  Oceniono 30 razy 24

  Wykończą tego nasz biednego stratega... Chciał w Warszawie Budapesztu, a tu bardziej zapowiada się Sajgon...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX