Jarosław Kaczyński przeszedł operację. "Wszystko idzie w dobrym kierunku. Szybko wróci do pracy"

Jarosław Kaczyński przeszedł operację kolana. Jak poinformowała Małgorzata Gosiewska, "wszystko przebiegło dobrze". Według wicemarszałek Sejmu prezes PiS niedługo wróci do pracy.

Zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego był planowany od dawna. Jarosław Kaczyński trafił do szpitala w poniedziałek. - Z tego, co wiem, jest po operacji, wszystko przebiegło dobrze - powiedziała Małgorzata Gosiewska w RMF FM.

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Gosiewska uspokaja sympatyków

 - Chciałabym naszych sympatyków, zwolenników i słuchaczy uspokoić, że wszystko idzie w dobrym kierunku. To był od dawna zaplanowany zabieg. Wszystko w porządku, szybko wróci do pracy - dodała wicemarszałek Sejmu.

Jarosław Kaczyński zabieg przeszedł w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Otwocku. Jak informował "Fakt" w poniedziałek wieczorem odwiedził go minister zdrowia Łukasz Szumowski. Przyjechał służbową limuzyną i spędził w szpitalu ok. godzinę.

>>> Hartwich zwróciła się bezpośrednio do Kaczyńskiego. Szef PiS zdziwiony:

- Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga - mówił we wrześniu "Super Expressowi" prezes PiS.

Więcej o:
Komentarze (352)
Jarosław Kaczyński przeszedł operację. "Wszystko idzie w dobrym kierunku. Szybko wróci do pracy"
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 68 razy 64

  Przecież wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego jest przynajmniej równie niezgodne z prawem naturalnym, co pozaustrojowe zapłodnienie.
  Co na to Episkopat?

 • pablo_spear

  Oceniono 74 razy 58

  Minister przyjechal sluzbowa limuzyna na prywatne spotkanie?
  Dla mnie to naduzycie! I Polacy za to placa!

 • arreis65

  Oceniono 64 razy 54

  tchórzliwy dziad, "zdradziecka morda, kanalia, element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny" wiedział kiedy uciec do szpitala !!!

 • tcas

  Oceniono 62 razy 48

  Oby to był początek końca.

 • jurostach

  Oceniono 54 razy 42

  Życzę panu prezesowi jak najlepiej...
  Czyli rychłego spotkania z bratem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX