Beata Szydło pokieruje kampanią Andrzeja Dudy? "Drużyna pierścienia, zwycięski duet z 2015 r."

Z ustaleń tygodnika "Wprost" wynika, że w PiS pojawił się pomysł, by kampanią Andrzeja Dudy pokierowała Beata Szydło. Na przeszkodzie mogą jednak stanąć brukselskie obowiązki europosłanki.

Według "Wprost" była premier i obecna europosłanka może stanąć na czele sztabu Andrzeja Dudy. - Można by to ładnie ograć. Andrzej i Beata, zwycięski duet z 2015 r, drużyna pierścienia, znowu razem - mówi jeden z informatorów tygodnika.

"Wprost": Beata Szydło może pokierować kampanią Andrzeja Dudy

Inny rozmówca zdradza, że Szydło "nie odnalazła się w europarlamencie" i chce wrócić do polskiej polityki. - Jako premier miała ochronę i limuzynę z kierowcą do dyspozycji, a teraz sama dźwiga bagaże do samolotu. To smutny widok. Poza tym ona nie zna angielskiego, nie prowadzi więc kuluarowych rozmów, nie korzysta z brukselskich wygów - mówi rozmówca tygodnika. Jak dodaje, "Beata czuje się osamotniona i bez politycznego znaczenia". - Dlatego myśli o tym, żeby na czas kampanii wrócić do kraju i znów rozmawiać z Jarosławem Kaczyńskim, żeby ludzie ją poznawali i pozdrawiali - stwierdza.

>>> Beata Szydło przegrywa dwukrotnie, więc PiS węszy spisek:

Okazuje się jednak, że na przeszkodzie w powrocie do Polski stanąć mogą obowiązki w Parlamencie Europejskim, a także możliwość utraty diety. - Szydło jako europosłanka za każdy dzień posiedzenia plenarnego dostaje dietę w wysokości ok. 1500 zł. Ale musi podpisać codziennie listę obecności. Jeśli w tygodniu opuści trzy dni posiedzeń w Brukseli, straci ponad 4 tys. A to jest słaba motywacja - twierdzi informator "Wprost".

Więcej o:
Komentarze (89)
Beata Szydło pokieruje kampanią Andrzeja Dudy? "Drużyna pierścienia, zwycięski duet z 2015 r."
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 29 razy 23

  Nie zna języka i czuje się osamotniona. Syn rzucił kapłaństwo to już nawet na Matkę Polkę się nie nadaje. Niech wraca do kur w Brzeszczach. Nie potrzeba Polsce taka europoseł co nawet komunikować się w Brukseli nie potrafi.

 • kukunapniu

  Oceniono 27 razy 19

  brukselskie obowiązki pani Beaty ... ciekawe jakie to ona ma tam obowiązki?

 • strach_sie_bac

  Oceniono 21 razy 17

  Nie drużyna pierścienia tylko drużyna broszki albo długoPiSu :D

 • petrucchio

  Oceniono 20 razy 16

  Błagam, niech Broszka pokieruje kampanią Plastusia!

 • dynac

  Oceniono 19 razy 15

  sztabowa wieśniara

 • pawkalukasz

  Oceniono 17 razy 15

  Mnie to raczej inna amerykańska produkcja filmowa do głowy przychodzi, "Dumb and Dumber".

 • siwywaldi

  Oceniono 18 razy 14

  "Wprost": Beata Szydło może pokierować kampanią Andrzeja Dudy
  =======================================
  A uroczystą mszę inaugurującą kampanię prezydencka, odprawi CUDOWNIE odnaleziony ksiądz Tymoteusz, he, he.... :-))

 • jael53

  Oceniono 12 razy 12

  O tym, że ta pani ma kwalifikacje polityczne w sam raz do rady gminy (byle niewielkiej i niezbyt zamożnej), było wiadomo. A jednak wyborcy uznali, że swoją nijakość winna obnosić, za duże pieniądze, w Brukseli. Ciekawe świadectwo mentalności elektoratu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX