Tomasz Grodzki zapowiada pozwy. "Obrzydliwe kłamstwa przekraczają już wszelkie granice"

Tomasz Grodzki zapowiedział "kroki prawne w obronie swojego dobrego imienia", bo - jak stwierdził - "obrzydliwe kłamstwa, które powielają niektóre media, przekraczają już wszelkie granice". Marszałek Senatu chce wytoczyć pozew gdańskiemu radnemu PiS Karolowi Guzikiewiczowi, ale nie wyklucza też pozwania Jacka Kurskiego.

- Zdecydowałem się podjąć kroki prawne w obronie swojego dobrego imienia, bo te obrzydliwe kłamstwa, które powielają niektóre media, przekraczają już wszelkie granice - stwierdził w programie "Newsroom" Polsat News marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

>>> Marszałek Grodzki: Nigdy od nikogo nie żądałem pieniędzy. Moja cierpliwość się kończy:

Jak powiedział polityk, szczegóły na ten temat ogłosi podczas briefingu w poniedziałek. Pytany, kogo planuje pozwać, marszałek przyznał, że "jest przygotowany pozew przeciwko Karolowi Guzikiewiczowi". Guzikiewicz to radny PiS z Gdańska, który złożył doniesienie do CBA ws. możliwości popełnienia przez Grodzkiego przestępstwa korupcyjnego i napisał o tym w mediach społecznościowych. 

Tomasz Grodzki pozwie radnego PiS i "Gazetę Polską"

Grodzki zapowiedział, że pozwie także "Gazetę Polską", która "zatytułowała swój artykuł w sposób haniebny i krzywdzący". Na pytanie, czy złoży też pozew przeciwko Jackowi Kurskiemu, odpowiedział, że rozmawia o tym ze swoim prawnikiem i dzisiaj wieczorem podejmie decyzję. Jak przyznał, w tym przypadku chodzi o "tekst na pasku", który pojawił się w programie Michała Rachonia W TVP Info.

Przypomnijmy, że wcześniej o przyjęcie łapówki Grodzkiego oskarżała prof. Agnieszka Popiela. Twierdziła, że domagał się od niej "500 dolarów na czasopisma", a jej wpisy w mediach społecznościowych wykorzystały m.in. "Wiadomości" TVP.

Więcej o:
Komentarze (243)
Tomasz Grodzki zapowiada pozwy. "Obrzydliwe kłamstwa przekraczają już wszelkie granice"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 97 razy 73

  Dobra decyzja panie marszałku. Przetrzepać skórę świntuchom za łgarstwa. Trzepnąć po kieszeni.

 • kaboom1993

  Oceniono 83 razy 55

  Brawo! Najwyższy czas! I oby nie żądał Pan wpłat symbolicznych. Oszczercy powinni poczuć na kieszeni swoją podłość.

 • manren

  Oceniono 76 razy 50

  Brawo Panie Profesorze!

 • antypisiormax

  Oceniono 54 razy 36

  Jestem za P. Tomaszu , trzeba zdusić w zarodku to k....wo przeciw randze marszałka.
  Do pozwów dołącz również ogromne zadośćuczynienie finansowe od tej bandy.
  Zniszczy ich tylko kasa na cele charytatywne np. dużo kasy.

 • niktwazny126

  Oceniono 48 razy 34

  Słusznie. Tylko niechże pan nie czeka z pozwami, bo jak już zaczęli błotem obrzucać, to będą konsekwentni. To taki sposób na odwrócenie uwagi suwerena od bagna w PiS.

 • stef0909

  Oceniono 58 razy 34

  Puścić w skarpetach pislamskich qsynow!

 • hen-live

  Oceniono 35 razy 29

  Guzikiewicz znany krzykacz dostał polecenie partyjne PiS bolszewii. Tylko że źle dosłyszał bo donosi na "Grockiego" zamiast na Grodzkiego i zamiast do CBA to do CBK/Centelne Biuro Korupcyjne/. No ale to Guzikiewicz więc normalka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX