Nieoficjalnie: PiS rozważa powołanie Figurskiej-Chorosińskiej na szefową komisji rodziny

PiS chce doprowadzić do zmiany na stanowisku szefowej sejmowej komisji rodziny, której przewodniczy teraz Magdalena Biejat z Lewicy. Według portalu wpolityce.pl, w PiS "poważnie rozważanym" pomysłem jest powołanie na stanowisko Dominiki Figurskiej-Chorosińskiej.

Wraca sprawa kierownictwa w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Dwa tygodnie temu funkcję przewodniczącej komisji objęła posłanka Lewicy Magdalena Biejat. Od samego początku nominacji Biejat towarzyszyły krytyczne głosy w prawym skrzydle obozu rządzącego. Sprzeciwiali się temu m.in. członkowie Solidarnej Polski.

Chorosińska-Figurska na czele komisji rodziny? PiS ma to rozważać

Ostatnie sygnały wskazywały na to, że PiS rzeczywiście może próbować zmienić szefową komisji. Jarosław Kaczyński stwierdził kilka dni temu, że "ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana". - Nic nie jest dane raz na zawsze i potrafimy przyznać się do błędu - powiedział z kolei wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. 

>>> PiS zmieni przewodniczącą komisji rodziny? Nowicka: Biejat jest matką 2 dzieci. Wiemy, jak wygląda rodzina Kaczyńskiego:

W sobotę portal wpolityce.pl napisał, że jedną z poważnie rozważanych kandydatek na stanowisko szefowej komisji rodziny jest Dominika Figurska-Chorosińska. Przed dostaniem się do Sejmu polityk była radną sejmiku mazowieckiego i kandydowała z listy PiS do Parlamentu Europejskiego. W wywiadzie udzielonego Radiu Zet w ostatniej kampanii wyborczej Figurska-Chorosińska opowiedziała się za całkowitym zakazem aborcji, jest też m.in. przeciwniczką antykoncepcji. 

Figurska-Chorosińska z wykształcenia jest aktorką absolwentką wydziału aktorskiego PWST w Krakowie. Znana jest z ról w takich serialach jak "M jak Miłość", "Pierwsza miłość" czy z filmu "Smoleńsk". Aktorka pracowała także w Telewizji Republika. Zasłynęła także świadectwem opublikowanym w książce Tomasza Terlikowskiego "Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel", w którym zaświadcza, że udało jej się wymodlić nowy samochód.

Więcej o:
Komentarze (343)
Nieoficjalnie: PiS rozważa powołanie Figurskiej-Chorosińskiej na szefową komisji rodziny
Zaloguj się
 • precz_z_komunia

  Oceniono 90 razy 80

  Katolicka jawnogrzesznica Figurska :-)
  Widać kacapy z PiS walą też w dudę katolików :-)

 • krynolinka

  Oceniono 88 razy 74

  To musiało się tak skończyć. Nie zaszkodzi wprowadzić trochę ożywienia w polskich rodzinach. Trochę lubieżności. Rozwiązłości. Dominisia zna się na robocie.

 • gorzowskiszlachcic

  Oceniono 85 razy 71

  Baba która się puszczała...na czele komisji rodziny....zacytuje klasyka...mają rozmach sku...syny

 • konigin

  Oceniono 59 razy 51

  Cudzolozna kretynka, ktora w kampanii wyborczej blysnela tekstem, ze zaplodnienia mozna uniknac, kiedy kobieta po stosunku odda mocz. Widac ja zapladniali poprzez cewke moczowa. Intelektualna konkurentka Siuskiego.

 • Kris P

  Oceniono 51 razy 49

  To są Pisowskie standardy - w tym przypadku kurewka w komisji rodziny. Brawo, tak dalej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX