Jacek Jaśkowiak: Duda to najgorszy prezydent w historii naszej demokracji

- Społeczeństwo niekoniecznie chce kandydata, który jest prawicowy i ma konserwatywne poglądy - mówi Jacek Jaśkowiak w rozmowie z "Super Expressem". Pytany o swoje szanse w rywalizacji z Małgorzatą Kidawą-Blońską stwierdza, że "czasem wygrywa ten, który nie jest faworytem".

- Jak startowałem na prezydenta Poznania w 2014 r., to bukmacherzy obstawiali 22 do 1 na mojego poprzednika. Moja żona na mnie postawiła i zarobiła dużo pieniędzy - mówi ze śmiechem Jaśkowiak w wywiadzie dla "Super Expressu". Jak dodaje "przyjemnie jest startować z pozycji tego, który jest lekceważony".

>>> Chcesz wiedzieć więcej o Jacku Jaśkowiaku? Posłuchaj co powiedział w rozmowie z Gazeta.pl:

Jaśkowiak o Dudzie: najgorsza prezydentura w historii

Jaśkowiak jest jedynym konkurentem Kidawy-Błońskiej w prawyborach w PO. Do startu, który zgłosił w ostatniej chwili, przekonać miało go wycofanie się kolejnych potencjalnych konkurentów (Tuska, Trzaskowskiego, Sikorskiego) oraz zlecone przez PO badania dotyczące politycznych oczekiwań Polaków, wedle których wyborcy mają chcieć "nowych twarzy". - Ja przede wszystkim pokazałem, że potrafię walczyć - mówi prezydent Poznania i dodaje, że "potrafi rozmawiać z ludźmi z różnych warstw społecznych".

Jaśkowiak w wywiadzie w "Super Expressie" wypowiada się też o Andrzeju Dudzie:

To najgorsza prezydentura w historii naszej demokracji, partyjna. Strażnik konstytucji, który ją wielokrotnie łamał, kompromitowanie Polski - te rasistowskie żarty o Afryce, leśne ruchadła i inne... Przykro mi, że Polskę reprezentuje prezydent, który się ośmiesza, a tym samym ośmiesza też nas

- mówi polityk.

Więcej o:
Komentarze (293)
Jacek Jaśkowiak: Duda to najgorszy prezydent w historii naszej demokracji
Zaloguj się
 • qnqn

  Oceniono 90 razy 58

  To, że mamy pajaca jako prezydenta, to pół biedy. Problemem jest to, że ktoś go wybrał. To jest dopiero wstyd, że polacy okazują się debilami.

 • robson15

  Oceniono 82 razy 56

  Sto procent racji że Duda to najgorszy prezydent od 1989 roku. Jest nawet gorszy od Lecha Kaczyńskiego a to spore "osiągnięcie". Praktycznie nie ma tygodnia by nie ośmieszał siebie a co za tym idzie nas wszystkich, ponieważ niestety reprezentuje on urząd Prezydenta RP. To że ośmiesza siebie swoim dziwacznym zachowaniem, dziwnymi minami i gestami, wrzaskliwymi przemówieniami, jeszcze z bieda można przełknąć. Jednak ze łamie Konstytucję RP, jest posłuszną pacynką kurdupla z Ciemnogrodzkiej,podpisuje wszystko co mu podsuną to już nie do wybaczenia. Trybunał Stanu jest pewny po przegranych wyborach przez PIS. Poza tym sam przecież powiedział ze nie jest prezydentem wszystkich Polaków.
  Wierzę ze to pierwsza i ostatnia kadencja Adriana.

 • cmochall

  Oceniono 63 razy 43

  Sadzilem,ze nikt nie przebije Prezydenta Kaczynskiego a jednak mozna-mozna.

 • waldrem

  Oceniono 33 razy 25

  Duda mistrz świata i okolic w łapaniu wafelków.

 • ks.pedofil

  Oceniono 38 razy 24

  Znamiennym jest, ze do obrony Mailniaka ruszyly zastepy ruskich troli na tym forum. Swojego bronia. Maja w tym interes. W koncu nikt lepiej od Mailiniaka nie potrafi rozwalic Polski od srodka.

 • antropoid

  Oceniono 39 razy 23

  D.. to jest taki "prezydent", co jak zobaczy bożka swej sekty, biegiem leci uściskać grabę - a tamten jawnie robi sobie z niego jaja, udając, że go nie widzi... :)))

 • hellk

  Oceniono 25 razy 19

  Co gorsza, Duda wyróżnia się na niekorzyść nawet w tym, mocno patałaszym, gronie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX