Kaczyński, Gowin i Ziobro dogadali się. Jest umowa koalicyjna

"Szefowie PiS Jarosław Kaczyński, Porozumienia - Jarosław Gowin i Solidarnej Polski - Zbigniew Ziobro podpisali nową umowę koalicyjną w ramach Zjednoczonej Prawicy" - poinformował Krzysztof Sobolewski, przewodniczący komitetu wykonawczego PiS.

W końcu doszło do podpisania długo zapowiadanej umowy koalicyjnej między Prawem i Sprawiedliwością, Porozumieniem i Solidarną Polską. Wcześniej, przy okazji nominacji Stanisława Piotrowicza i Krystyny Pawłowicz, media donosiły o napięciach w obozie władzy i niepewnej przyszłości formalnego porozumienia koalicjantów.

>>> Jaka jest pozycja Gowina i Ziobry w obozie władzy? Zobacz wideo:

Zjednoczona Prawica podpisała umowę koalicyjną

W środę zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel na łamach "Gazety Polskiej" zapewniał, że "umowa jest już w zasadzie gotowa". Jak mówił, liderzy Zjednoczonej Prawicy spotykali się kilkakrotnie, by ustalić szczegóły porozumienia. "Mamy ustalone kwestie programowe, planu pracy parlamentu, pól kompetencyjnych, kwestie techniczne. Oczywiste jest poparcie całej Zjednoczonej Prawicy dla Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich" - mówił Fogiel.

Więcej o:
Komentarze (179)
Kaczyński, Gowin i Ziobro dogadali się. Jest umowa koalicyjna
Zaloguj się
 • pati334

  Oceniono 34 razy 32

  Gowin, wyjaśnisz mi uprzejmie jak można się tak zeszmacić, sprzedać i sku*wić wzamian za pieniądze i władzę? Na miejscu Gowina już dawno z tej zbójeckiej partyjki bym się ewakuowała. Kiedyś go ceniłam - teraz stał się dla mnie usłużnym pieskiem Kaczyńskiego. Miał okazję zablokować kandydatury Piotrowicza i Pawłowicz - wolał się sku*wić i się nie cieszyć. Bądź pewny, że każdy kto był funkcjonariuszem PiSowskim i uczestniczył w zamachu na praworządność tego kraju, zostanie rozliczony i postawiony przed Trybunałem Stanu

 • kataryniarski

  Oceniono 33 razy 29

  No przecież wiadomo było - oni demolują ten kraj, korumpują jego mieszkańców tylko dla samej władzy, bo ta gwarantuje im bezkarność.

  Obawiam się, że oni tej władzy nie będą nigdy chcieli oddać.

 • jael53

  Oceniono 27 razy 25

  Pacynki zostały spacyfikowane.

 • jurek4491

  Oceniono 26 razy 24

  Wisi mi to i dynda .
  Był reżim , jest i będzie .
  Na co dzień będziemy doświadczać : buty , arogancji , podłości , totalnego chamstwa i zawłaszczania pieniędzy ludzi pracujących na korzyść XIX-nastowiecznego SUWERENA .

 • wujekdolf

  Oceniono 25 razy 19

  o tych trzech przestępcach będą się w szkole uczyły nasze dzieci...

 • Jan Kot

  Oceniono 19 razy 15

  Gowin i Ziobro mają tyle do powiedzenia w PiSie, co Kaczyński w Moskwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX