Marszałek Tomasz Grodzki: Nigdy od nikogo nie żądałem pieniędzy. Moja cierpliwość się kończy

Tomasz Grodzki odniósł się do zarzutu prof. Agnieszki Popieli, jakoby jako lekarz miał żądać pieniędzy za operację. - Kategorycznie zaprzeczam - powiedział marszałek Senatu w Porannej Rozmowie Gazeta.pl.

Tomasz Grodzki w Porannej Rozmowie Gazeta.pl skomentował doniesienia Radia Szczecin nt. zarzutów prof. Agnieszki Popieli. Twierdzi ona, że 20 lat temu, gdy Grodzki jako lekarz operował jej matkę, musiała zapłacić 500 dolarów za operację. Radio dotarło do korespondencji, z której ma wynikać, iż Grodzki przyznał, jakoby Popiela dokonała "wpłaty na fundację" i pisał jej, że sugerowanie "czegoś innego" może skończyć się pozwem o zniesławienie. 

- Tłumaczę w tej korespondencji, że nigdy i od nikogo nie żądałem żadnych pieniędzy za jakąkolwiek operację - powiedział. Zobacz całą rozmowę:

Marszałek zarzucił, iż autor informacji w serwisie radia "manipuluje faktami". Grodzki powtórzył, że "kategorycznie zaprzecza" zarzutom przyjmowania pieniędzy za operację i dodał, że rzekoma sprawa sprzed 21 lat "wypłynęła", kiedy został marszałkiem Senatu. - Nigdy od nikogo za operację nie żądałem pieniędzy. Moja cierpliwość powoli się kończy - powiedział i dodał, że choć "powaga urzędu marszałka nie zachęca do chodzenia po sądach", to "będzie do tego zmuszony".

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (184)
Tomasz Grodzki: Nigdy od nikogo nie żądałem pieniędzy. Moja cierpliwość się kończy
Zaloguj się
 • laik404

  Oceniono 93 razy 71

  Panie Marszałku, czyżby chciał Pan dyskutować z pisią kloaką?
  Tylko sąd

 • roman.wurster

  Oceniono 48 razy 42

  ....widze ze PiS nie moze pogodzic sie ze strata stanowiska - ich krystalicznie czysci ludzie powinni objac w/w urzad ...
  Oj boli kogos doopa ze senat przegrany ;)

 • 17stagabriela

  Oceniono 53 razy 37

  Ale sie trolownia rzucila z zebiskami! Tak sie boja nowego marszalka, az milo popatrzec!

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 33 razy 31

  Chamska nagonka w stylu stalinowskim (jak na kułaków), która, mam nadzieję, zakończy się w sądzie.
  Polska żyje od nagonki do nagonki.
  Coś obrzydliwego. Rzygać się chce.

 • wujojano

  Oceniono 33 razy 31

  Zastępy Szachermachera ruszyły do boju. Ciekawe, do jakiej akcji przeciwko Panu Marszalkowi to przygrywka. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie PiSy szczekają, a karawana, jak to karawana.

 • antyk63

  Oceniono 34 razy 28

  Pisiarnia dopadła tematu i już kasa na vipa z biedry leci do skarbonek :)

 • viaac

  Oceniono 31 razy 27

  Zmasowany atak pisowskiej trolni na marszałka. Widać, że utrata senatu bardzo zabolała kaczyńskich bolszewików a wpływ TVP na "suwerena" nie słabnie.
  Współczuję marszałkowi, ale ta wściekłość pokazuje, że bolszewia boleśnie odczuła stratę - to cieszy. Jeszcze żeby tak Du...a poszedł precz. :)

 • aronia0

  Oceniono 31 razy 25

  Panie Marszalku. Niech sie Pan przyzwyczaja. Jeszcze nie jedne pomyje wyleja sie na Pana glowe. Tak dzialaja obecnie rzadzacy. Przekupic, oskarzyc (bez dowodow), opluc i zmieszac z blotem. Trzymam za Pana kciuki, aby Pan wytrwal.

 • antropoid

  Oceniono 33 razy 25

  CIĄGAĆ hejterów pisich po sądach. Dostanie dziad jeden z drugim po kieszeni - to się odechce oszczerstw.
  Za dużo pobłażano komuchowi kaczynskiemu, kiedy ludzi oczerniał i tak sie tałatajstwo rozpuściło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX