Kontrowersyjne s這wa podczas wyboru cz這nk闚 KRS w Sejmie. Jest nagranie

- Trzeba anulowa, bo my przegramy - powiedzia豉 jedna z pos豉nek Prawa i Sprawiedliwo軼i do El瘺iety Witek podczas posiedzenia ws. wyboru cz這nk闚 KRS. Po tych s這wach marsza貫k Sejmu przerwa豉 g這sowanie.

W czwartek w Sejmie odbywało się głosowanie ws. wyboru członków Krajowej Rady Sądownictwa. Zgłoszonych zostało sześcioro posłów. Kandydatami Prawa i Sprawiedliwości byli: Marek Asta, Bartosz Kownacki, Arkadiusz Mularczyk i Kazimierz Smoliński, Koalicji Obywatelskiej - Kamila Gasiuk-Pihowicz, a Lewicę - Joanna Senyszyn.

Posłanka PiS: Trzeba anulować, bo my przegramy

Po głosowaniu do Elżbiety Witek, marszałek Sejmu, podeszła jedna z posłanek PiS i powiedziała: "Trzeba anulować, bo my przegramy". Słowa te zostały zarejestrowane przez sejmowe mikrofony. Nagranie jako jeden z pierwszych na Twitterze zamieścił Patryk Michalski, dziennikarz RMF FM. Oto fragment posiedzenia z transkrypcją:

Na nagraniu słychać również rozmowę Elżbiety Witek i wiceszefa Kancelarii Sejmu.

- Przegłosujemy przez reasumpcję? - mówi marszałek Sejmu.

- Nie, to nie można tak. Melduję, że wszyscy posłowie, którzy są na sali, zagłosowali. Wyniki mogą być różne - odpowiada wiceszef Kancelarii Sejmu.

Wi璚ej o:
Komentarze (187)
Kontrowersyjne s這wa podczas wyboru cz這nk闚 KRS w Sejmie. Jest nagranie
Zaloguj si
 • krynolinka

  Oceniono 115 razy 111

  To m闚icie, 瞠 Kuchci雟ki na dziwki lata rz康owym samolotem? To melduj, 瞠 w tej kadencji sejmu jest jeszcze bardziej ciekawie. Dziwki s na miejscu.

 • koles751

  Oceniono 65 razy 65

  Po co traci czas, energi i pieni康ze na g這sowanie?
  Niech Kaczy雟ki powie po prostu jak ma by. Jedyna kompetencja pisior闚, ziobr闚 i g闚in闚 to pos逝sze雟two podszyte strachem przed odsuni璚iem od koryta.

 • polak66maly

  Oceniono 50 razy 46

  by przywrocic prawo i sprawiedliwosc w Polsce trzeba bedzie anulowac PiSs.

 • chi-neng

  Oceniono 47 razy 43

  "Pani marsza貫k, trzeba anulowa, bo my przegramy. Za du穎 os鏏 po prostu jest. Naprawd" - powiedzia豉 do El瘺iety Witek podczas wieczornego g這sowania nad kandydaturami opozycji do KRS jedna z pos豉nek PiS. S這wa dotar造 do pos堯w opozycji.

 • n29a

  Oceniono 34 razy 34

  Ast, Kownacki i Mularczyk? Przecieto jaja jakies..

 • hrabia_wronski

  Oceniono 38 razy 34

  Wrocily czasy mrokow komunizmu .
  Tak robil okupat ,ktory nizczyl Narod .

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX