Ministerstwem sportu pokieruje kobieta? Rzecznik rządu: Te spekulacje są bliskie rzeczywistości

Nowym ministrem sportu najprawdopodobniej zostanie kobieta. - Myślę, że te spekulacje są  bliskie rzeczywistości - powiedział w piątkowym "Gościu Wydarzeń" Piotr Müller, rzecznik rządu.

W piątek gościem Agnieszki Mosór w Polsat News był Piotr Müller. Rzecznik rządu został zapytany przez prowadzącą o to, czy potwierdza pojawiające się spekulacje medialne, że Ministerstwem Sportu pokieruje kobieta. Stwierdził, że są one "bliskie rzeczywistości" i zapowiedział, że nowy minister znany będzie do końca listopada.

Tymczasowo Ministerstwem Sportu pokieruje Mateusz Morawiecki

Tymczasowo kierować resortem sportu będzie premier Mateusz Morawiecki. Müller zdradził, że wciąż trwają rozmowy z dwoma kandydatami na temat objęcia ministerstwa.

Rzecznik powiedział, że nowy rząd będzie "odpowiedzialny" i "zbilansuje wydatki, a z drugiej strony zadba o przychody". Podkreślił, że kontynuowane będą programy społeczne.

Powiedział również, że projekt znoszący limit trzydziestokrotność składek ZUS jest w Sejmie i zachęcał koalicjantów, aby za nim głosowali. - To ustawa, która likwiduje przywilej, który ma najbogatsza grupa Polaków - powiedział rzecznik rządu.

Więcej o:
Komentarze (73)
Ministerstwem sportu pokieruje kobieta? Rzecznik rządu: Te spekulacje są bliskie rzeczywistości
Zaloguj się
 • gibbonzlodzi

  Oceniono 22 razy 20

  Proponuję Stanisława Piotrowicza. To wielce zasłużony propagator tężyzny fizycznej, zwłaszcza w kręgach solidarnościowej opozycji. Za poprzedniej demokracji ludowej tow. Piotrowicz ochoczo kierował członków "S" na tzw. "ścieżki zdrowia". Nawet dostał za to order od gen. Jaruzelskiego.

 • maciek76

  Oceniono 14 razy 14

  Jak na rząd prawicowy 2-3 kobiety, to aż za dużo. Jak mawia bożyszcze PiSu zza Atlantyku - kobiety służa do obłapywania. BTW szkoda, że BKempa wyekspediowana do Europarlamentu - z sylwetką sportowca była by wzorcowym ministrem sportu!

 • niebozaoknem

  Oceniono 13 razy 11

  Czyżby psychopatka Klepacka?

 • ks.krupinski

  Oceniono 13 razy 11

  Może Klepacka? Przecież nie wygadywała swoich bredni tak zupełnie bez powodu...

 • chi-neng

  Oceniono 11 razy 9

  Sobecka?
  Nowak - kurator?
  A może TA OD SZYSZKI I SZUBIENICY?
  Każda z nich zasłużyła się sowicie PiS-sekcie i JK.
  A może panna Krysia z 'TURNUSU TK', w podwójnej roli?
  W podwójnej może Ziobro, Morawiecki, JK w poczwórnej, to TA PANNA wyklaruje TE POZYCJE BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW z takim podparciem i poparciem sekto-mafii.

  Dla sympatycznej panny Krysi z 'TK TURNUSU', tudzież jej bratnich dusz, z tego samego turnusu
  Pucio....Pucio....

  www.youtube.com/watch?v=LX2EajcwTfk

 • fakiba

  Oceniono 14 razy 8

  A czemu nie "najlepszy narciarz" w Polsce pan Duda , tak jak on nikt ślizgać i prześlizgiwać się nie potrafi

 • juma07

  Oceniono 6 razy 6

  Nie chcąć urazić KK, wyłączyliście komentarze pod informacją o miejscu pochowania Petza.....
  Jesteście takimi samymi hipokrytami jak KK.
  A, co do decyzji Hierarchii o miejscu pochowania Petza (o samym Petzu nie piszę)... to to jest szczyt bezwstydu.. Niech się potem nie dziwią, że Poznaniacy będą spluwać w stronę nawy z Petzem, a sama katedra będzie obsmarowywana i bezczeszczona nie jako miejsce konsekrowane, ale miejsce splugawione samą osobą Petza....
  Odbieram to jako celową prowokację wobec wiernych .... sprowadzenie ich do poziomu gleby, i bezwzględne okazanie arogancji hierarchii kościelne, dziwię się z kolei nuncjuszowi papieskiemu, że nie zareagował...
  Kościół stracił instynkt samozachowawczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX