Pos這wie wybrali sk豉dy komisji i sekretarzy Sejmu. Konfederacja niezadowolona

Podczas drugiego dnia pierwszego posiedzenia Sejmu pos這wie wybrali sk豉dy osobowe komisji sejmowych. Przeciwni sk豉dom byli pos這wie Konfederacji, kt鏎zy nie b璠 mieli swoich przedstawicieli.

To jeden z punktów obrad środowego posiedzenia Sejmu. Za wyborem składów 29 komisji stałych zagłosowało 437 posłów, sześciu było przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu. Przeciwny był m.in. Jakub Kulesza z Konfederacji (której przedstawiciele nie znajdą się w składzie komisji).

Sejm wybrał składy komisji

Kulesza stwierdził, że w komisjach "1 mln 250 tys. wyborców nie będzie miało swojego przedstawiciela". - Nie będziemy mogli brać udziału w głosowaniu na tych komisjach i wyrażać woli naszych wyborców - powiedział.

>>> Przysięga poselska Antoniego Macierewicza. Marszałek senior zapomniał powiedzieć "ślubuję":

Wybrano też składy osobowe Komisji ds. Unii Europejskiej, która liczy 44 członków i Komisji Etyki Poselskiej, liczącej czterech posłów. Posłowie głosowali także ws. liczby członków Komisji ds. Służb Specjalnych, do której ma należeć siedmiu posłów. W tym głosowaniu również przeciwna była Konfederacja. Na dzisiejszych obradach wybrano też 20 sekretarzy Sejmu. Dziesięcioro jest z PiS, sześcioro z KO, dwie posłanki Lewicy i po jednym przedstawicielu KP-PSL oraz Konfederacji.

Po głosowaniach marszałek Sejmu Elżbieta Witek zarządziła przerwę do 19 listopada.

Wi璚ej o:
Komentarze (54)
Pos這wie wybrali sk豉dy komisji i sekretarzy Sejmu. Konfederacja niezadowolona
Zaloguj si
 • yaspiman

  Oceniono 33 razy 19

  "1 mln 250 tys. wyborc闚 nie b璠zie mia這 swojego przedstawiciela". to po co ci idioci g這sowali na konfederacj? sami sobie s winni.

 • krynolinka

  Oceniono 28 razy 16

  Ojoj nast瘼ne beksy..Nieogarni皻e. Pierwszy dzie w polityce, 瞠 takie zdziwienie jak pisiory eliminuj konkurencj?

 • nutka7.17

  Oceniono 14 razy 10

  Pi徠a Kolumna krzykaczy z pierdzidziadem Korwinem-Mikke na czele:)))

 • andrzej.wald

  Oceniono 19 razy 9

  Konfederacja poddana ostracyzmowi politycznemu? Kto by pomy郵a, 瞠 prawicowe partie Solidarna Polska, PiS i Porozumienie b璠 zwalcza prawicow Konfederacj.:-) Mo瞠 zamiast walczy z "czerwon ho這t", t璚zow zaraz", "gender", "LGBT" teraz Konfederacja zajmie si walk z .... Prezesem?:-)

 • m.godwin

  Oceniono 12 razy 6

  Im mniej si dostanie faszystom, tym bardziej b璠 w軼iekli. A im bardziej b璠 w軼iekli, tym bardziej b璠 gry潭 w 造dki PiS. Czyli dobrze.

 • ochujek

  Oceniono 4 razy 4

  Z這dzieje nie lubi konkurencji.

 • izopropanol

  Oceniono 12 razy 4

  Samo to 瞠 Konfederacja dosta豉 sie do sejmu, powinno ten durny nar鏚 wykluczy z czegokolwiek mi璠zynarodowego.. Niech sie g逝pcy taplaj w tym bagiennym narodowo socjalistyczno narodowym sosie w mi璠zyczasie zmieniaj帷 onuce.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy 2

  No niestety ale Konfederacja musi si przygotowa na pr鏏y marginalizowania jej przez PiS.

  Konfederacja dla PiS'u to 鄉iertelne zagro瞠nie. W tym momencie jeszcze tego nie wida ale wkr鏒ce zaczn si si transfery elektoratu. Wystarczy 瞠 Sejm zacznie regularne prace.

  B璠zie wida w mediach pos堯w Konfederacji to wyborcy PiS popukaj si w czo這 i przestan popiera PiS.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX