Lubin: Radny PiS miał prowadzić samochód po pijanemu i stawiać opór policji. Użyto gazu

Policjanci w Lubinie zatrzynali agresywnego kierowcę pod wpływem alkoholu. Jak podaje portal lubin.naszemiasto.pl, mężczyzna stawiał opór i policjanci musieli obezwładnić go przy pomocy gazu. Nieoficjalnie to lubiński radny PiS.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Ok. godz. 15 funkcjonariusze drogówki w Lubinie zatrzymali 44 letniego mężczyznę, którego podejrzewali o jazdę pod wpływem alkoholu.

Lubin. Radny PiS miał prowadzić pod wpływem alkoholu

- 44-latek to mieszkaniec powiatu lubińskiego. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w ogranizmie. Z uwagi na to został przewieziony do szpitala celem pobrania krwi. Krew została przesłana do laboratorium. Obecnie czekamy na wyniki badania - mówi portalowi lubin.naszemiasto.pl Sylwia Serafin, oficer prasowa KPP Lubin.

>>> Raport: Dzieci na drogach ryzykują życiem i zdrowiem:

Policjanci musieli użyć siły i gazu, by obezwładnić mężczyznę. Według nieoficjalnych ustaleń portalu autem kierował radny PiS. Kategorycznie potępiamy takie zachowania, nie ma na to naszej zgody - powiedziała portalowi Patrycja Rozmus, szefowa klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w radzie miasta. - Jeżeli informacje przekazane przez policję potwierdzą się radny musi ponieść konsekwencje swoich czynów adekwatne do winy.

Jeśli wyniki badań potwierdzą jazdę po alkoholu, mężczyźnie mogą grozić dwa lata więzienia. Musi się też liczyć utraty mandatu radnego.

Więcej o:
Komentarze (75)
Lubin: Radny PiS miał prowadzić samochód po pijanemu i stawiać opór policji. Użyto gazu
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 39 razy 35

  - Jeżeli informacje przekazane przez policję potwierdzą się radny musi ponieść konsekwencje swoich czynów adekwatne do winy.
  Modelowo się zachowa. Uda się na urlop w celu podratowania nadwątlonego w szarpaninie z policją zdrowia.

 • fakiba

  Oceniono 31 razy 29

  Czemu mnie to nie dziwi , pis i wódka a do tego opór

 • takaprawda3000

  Oceniono 25 razy 23

  Nietykalna PiSowska kasta w natarciu.

 • threemen

  Oceniono 21 razy 19

  Poczuł się nową elitą.

 • mikejar

  Oceniono 23 razy 19

  BIEDNY nikt nie chcial uszanowac radnego PISU. PRZECIEZ TO LUDZIE PIERWSZEGO SORTU , NIENAGANNI OBYWATELE , ZAWSZE DO USLUG.
  Nie bedzie radnym to pojdzie do spolki skarbu , zeby mu sie wyrownalo.

 • kingstonny

  Oceniono 18 razy 16

  A gdzie nazwisko? Ach, zupelnie zapomnialem. To przeciez kulturalna Polaka a nie jakas tam dzika Ameryka czy tez Kanada.

 • cozano

  Oceniono 17 razy 15

  Niestety takie mamy "elity polityczne" jaki jest suweren, który je wybiera.

 • hp77

  Oceniono 15 razy 13

  pissowski standard ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX