Kaczyński pocałował posłankę KO w rękę i podpisał przyniesiony przez nią dokument. Wiemy, co to było

Na transmisji z pierwszego posiedzenia Sejmu można było zobaczyć zaskakującą scenę. Katarzyna Piekarska z KO podeszła do zasiadającego w ławie sejmowej Jarosława Kaczyńskiego, a ten pocałował ją w rękę. Nastepnie posłanka pokazała prezesowi PiS dokument, który ten ochoczo podpisał. Piekarska nie kryła zaskoczenia, a z jej ust wymkneło się słowo "wow".

We wtorek podczas obrad Sejmu IX kadencji można było zobaczyć nietypową scenę. Jeszcze przed ślubowaniem posłów sejmowe kamery zarejestrowały, jak posłanka Katarzyna Piekarska z Koalicji Obywatelskiej podchodzi do Jarosława Kaczyńskiego zasiadającego w ławie posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Kaczyński przywitał się z Piekarską pocałunkiem w dłoń. Podpisał też dokument

Prezes PiS nie tylko przywitał się z posłanką i pocałował ją w rękę, ale też zapoznał się z przyniesionym przez Piekarską dokumentem i złożył pod nim swój podpis. Piekarska jeszcze chwilę rozmawiała z Kaczyńskim i towarzyszącymi mu Mariuszem Błaszczakiem oraz Ryszardem Terleckim. Nie kryła przy tym emocji, a kamery sejmowe zarejestrowały, jak nerwowo wachluje się po twarzy.

Na pożegnanie Piekarska została po raz drugi pocałowana w dłoń przez prezesa PiS. Po wszystkim - jak zwracają uwagę komentatorzy - odwróciła się i z wyraźnie zaskoczoną miną powiedziała "wow" (co można wyczytać z ruchu jej ust).

"Piękny obrazek. Katarzyna Piekarska rozmawia z Jarosławem Kaczyńskim na sali sejmowej. Po rozmowie Jarosław Kaczyński całuje Katarzynę Piekarską w rękę. Ta się obraca i wyraźnie mówi 'wow'" - skomentował dziennikarz Polsat News Klaudiusz Slezak.

Szybko zaczęły mnożyć się spekulacje, co krył dokument przyniesiony Jarosławowi Kaczyńskiemu przez posłankę KO. Jak dowiedziała się Gazeta.pl, prezes PiS na jej prośbę zapisał się do Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt. - Bez szerokiego poparcia nic nie zrobimy - powiedziała nam Piekarska.

Relację na żywo z pierwszego posiedzenia Sejmu na Gazeta.pl można czytać TUTAJ.

Więcej o:
Komentarze (315)
Jarosław Kaczyński pocałował posłankę KO w rękę i podpisał przyniesiony przez nią dokument. Wiemy, co to było
Zaloguj się
 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 90 razy 70

  Chciałbym uspokoić zdumione i poddenerwowane pisie trolle. Prezes jest zdrowy.
  Od jutra wszystko wróci do znanej od 4 lat "normy", kotary i nocnych podPiSów.

  Całuję rączki. Ciao.

 • ona_ona_80

  Oceniono 66 razy 48

  To jest utwierdzanie tego pseudodyktatora w mniemaniu, że jest kimś wyjątkowym. Dlaczego robicie wszystko, żeby cały czas mógł się tak czuć??? Powinno się go traktować co najmniej z ostracyzmem. A już na pewno ręki nie podawać, tfu. Największy szkodnik społeczny, dzielący polskie społeczeństwo!

 • jael53

  Oceniono 66 razy 46

  Człek światu przyjazny ma do czynienia z rozmaitymi stworami... ale mimo wszystko, rękę bym jednak starannie odkaziła.

 • krynolinka

  Oceniono 51 razy 33

  Już raz miały pisiory uwalniać norki. Ale jak wiadomo ojciec inwestor zadecydował inaczej. Tak, że tego typu gesty to tylko gesty.

 • liftertoja

  Oceniono 30 razy 24

  "dżętelmenowi" przypominamy, ze mezyczyzna NACHYLA sie do dloni kobiety, a nie unosi ja do swoich ust.

 • sebastianmajewski

  Oceniono 25 razy 19

  Co za paskudny dziad. Lansuje się na krzywdzie zwierząt. Niczego co obiecał ,nie dotrzymał(zakaz hodowli zwierząt na futra,zakaz zabijania zwierząt w celach religijnych, zakaz trzymania psów na łańcuchach) . Od samego początku wiedziałem,że tak postąpi. Trzeba być wyjątkową kanaliæ,żeby robić sobie pijar,na wykorzystując krzywdę słabszych,zależnych od nas. Tych co same nie potrafią wykrzyczeć swojej krzywdy!

 • tomtg123

  Oceniono 29 razy 19

  Pomylił ją z ministrem Radkiem Sikorskim.

 • ivonna49

  Oceniono 28 razy 18

  Co za przeżytek to całowanie po rękach!!!!! Poza tym takie obślizgłe paskudztwo ślini dłoń; fe!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX