Chojna-Duch mówiła, że rodzina słała jej krytyczne SMS-y. Za to obcy gratulują, "taksówkarze nie chcą pieniędzy"

Kandydatka PiS do TK Elżbieta Chojna-Duch skarżyła się ostatnio, że przez nominację rodzina mówi, że jest jej wstyd. Jednak są i dobre strony nominacji: - Obcy ludzie mi gratulują. Taksówkarze nie chcą brać ode mnie pieniędzy za przejazd - mówi.

Elżbieta Chojna-Duch w poniedziałek została ogłoszona przez Prawo i Sprawiedliwość kandydatką tej partii na sędzię Trybunału Konstytucyjnego. Od tego czasu o byłej wiceminister finansów z rządu PO-PSL, w przeszłości zasiadającej w Radzie Polityki Pieniężnej, mówi się sporo. Zresztą sama Chojna-Duch nie stroni od barwnych wypowiedzi.

>>> Tak Czarzasty skomentował nominację do TK dla Stanisława Piotrowicza

Kandydatka na sędzię TK zaraz po nominacji wyznała podczas wywiadu w RMF FM, że spotkała się z negatywnymi reakcjami w związku z tym zdarzeniem. Także ze strony bliskich, bo jak stwierdziła:

Nie przejmuję się SMS-ami, które wczoraj dostałam od członków mojej rodziny, że się nie spodziewali, że jest wstyd. SMS pod tytułem 'ręki nie podam, do domu nie wpuszczę'

Chojna-Duch o reakcji ludzi na nominację: Taksówkarze nie chcą brać pieniędzy

Za to dopiero co w "Szkle kontaktowym" wyemitowano inną wypowiedź Elżbiety Chojny-Duch, już bardziej w pozytywnym tonie. Tak opisywała natomiast reakcje obcych ludzi w ostatnim czasie:

Co chwila telefony z gratulacjami, ludzie na ulicy podchodzą do mnie, obcy ludzie, gratulują mi. Taksówkarze nie chcą brać ode mnie pieniędzy za przejazd.
Więcej o:
Komentarze (161)
Elżbieta Chojna-Duch kandydatką PiS na sędzię TK. Rodzina się wstydzi, ale obcy... "Taksówkarze nie chcą brać pieniędzy"
Zaloguj się
 • sowaprzemadrzala

  Oceniono 37 razy 33

  Jak to ? Pani " specjalistka" od prawa finansowego i nie płaci za usługę?

 • 13sw

  Oceniono 31 razy 31

  Ta pani psychicznie przypomina starą prostytutkę, która po tym jak jej profesja się wydała, chodzi po okolicy i opowiada, że nawet żony jej klientów są wdzięczne za jej usługi.

 • mumel4

  Oceniono 28 razy 22

  Podejmowanie takiego wyzwania , w co tu ukrywać : podeszłym wieku , nie skończy się niczym pozytywnym , poza kompromitacją tej ogromnie ambitnej osoby . O ,,powadze'' TK w pisowskim wydaniu , lepiej się nie wypowiadać ...

 • polakadam

  Oceniono 31 razy 21

  Chojna Duch już staje się bardziej pisowska od samego karaczana. Typowe dla ludzi bez kregosłupa , którzy gotowi są zmienić swoje poglady w imię koryta. Zdążyła już skrytykować edukację seksualną , mniejszości seksualne. Nadaje się już na pis.dzielca.

 • maxym9

  Oceniono 18 razy 18

  Nie wiem czego gratulują - pracy w niekonstytucyjnym TK pod batutą niekompetentnej ale podobno dobrze gotującej prezes?
  Jak bym był taksówkarzem też bym nie wziął - z obrzydzenia i żeby szybko opuściła samochód
  Pani Chojna-Duch miała nazwisko. Miała

 • jahodovy

  Oceniono 18 razy 18

  "Taksówkarze nie chcą brać ode mnie pieniędzy za przejazd." - może po prostu brzydzą ich pani pieniądze.

 • lucek10

  Oceniono 20 razy 18

  To się nazywa "wypieranie". Czymś się trzeba pocieszać. Ja też bym pieniędzy nie wziął będąc taksówkarzem. I wcale by się pani nie cieszyła, gdybym napisał z jakiego powodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX