SE: Jarosław Kaczyński może odłożyć operację kolana. Priorytetem jest "Operacja Duda"

Jarosław Kaczyński od dawna czeka na operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Jednak z powodu jego osobistego zaangażowania w kampanię przed wyborami do Parlamentu Euroepjskiego oraz Sejmu i Senatu zabieg był kilkakrotnie odkładany. Jak donosi "Super Ekspress", operacja znowu może poczekać, ponieważ szef PiS przedkłada nad nią "operację Duda".

Wybory parlamentarne za nami. PiS odniósł kolejne zwycięstwo. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapowiedziamiJarosław Kaczyński może przejść niezbędny zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Choć szef PiS zapewnia, że ma "nogi może nie za długie, ale mocne", po operacji musiałby przez jakiś czas chodzić o kulach.

Jarosław Kaczyński może przełożyć operację

Ale, jak donosi "SE", dla Kaczyńskiego priorytetem jest teraz osobisty udział w kampanii przed wyborami prezydenckimi. - Przed nami wybory prezydenckie w 2020 r. i tak naprawdę już niedługo będziemy wchodzić w okres kampanii, więc nie jest wykluczone, że operacja będzie przełożona. Dlatego nie zdziwię się, jeśli prezes powie: "przekładamy operację, wybory najważniejsze" - powiedział tabloidowi ważny polityk PiS.

Przypomnijmy, że latem ubiegłego roku Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Przebywał w Wojskowym Instytucie Medycznym, gdzie - jak informowano - był leczony na chorobę zwyrodnieniową stawów. Stan zdrowia szefa PiS komentował wówczas m.in. minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego był taki, że nieprzyjęcie go do szpitala zagrażałoby jego życiu - podkreślił w wywiadzie dla RMF FM. Sam Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci" mówił z kolei: - Jak wszyscy wiedzą, mam problem z nogą, z kolanem i to jedyne moje schorzenie. Miałem ostre zakażenie kolana, niebezpieczną bakterią, stąd błyskawiczne przyjęcie do szpitala.

Więcej o:
Komentarze (243)
SE: Jarosław Kaczyński może odłożyć operację kolana. Priorytetem jest "Operacja Duda"
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 81 razy 75

  Jednym słowem wszczepienie endoprotezy w staw kolanowy Kaczora musi zaczekać, bo trzeba Polsce po raz kolejny wszczepić protezę prezydenta

 • pan.szklanka

  Oceniono 74 razy 70

  Apeluję o konsekwencję. Wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego jest równie sprzeczne z "prawem naturalnym" co pozaustrojowe zapłodnienie.

 • cezaryk

  Oceniono 47 razy 43

  > po operacji musiałby przez jakiś czas chodzić o kulach
  Wcale nie musiałby. Jakiś usłużny ordynator szpitala mógłby go nosić.

 • c.t.k

  Oceniono 50 razy 42

  "Jarosław Kaczyński od dawna czeka na operację......", eeech, te 3.14erdolone kolejki do specjalistów...

 • deeppurple70

  Oceniono 49 razy 39

  Nie od dzisiaj wiadomo że prezes to niebywały cykor. On potrafi być ważny za plecami innych. Ale główną jego cechą jest strach.

 • stachkaz1947

  Oceniono 45 razy 33

  On dobrze wie ,że jak DUDA przerżnie wybory to po NIM i po PiSie.
  Skończy sie STAREJ BABCE SRANIE.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 41 razy 31

  Operacja Duda czyli atak nogami do przodu. O panie, tak cie blaga lud.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX