Halloweenowa akcja przed domem Kaczyńskiego. Wiceprezes PiS: Inspiratorem jest totalna opozycja

- Następuje brutalizacja życia publicznego. Głównym inspiratorem jest opozycja totalna. Oni dają przyzwolenie, a nawet zachętę do tego typu działań - tak o halloweenowej akcji przeprowadzonej w czwartek wieczorem przed domem Jarosława Kaczyńskiego mówi w rozmowie z Wirtualną Polską wiceprezes PiS Adam Lipiński.

Aktywiści wspierający opozycję (opisują się jako "Lotna Brygada Opozycji", a ich akcję nagłośnił profil "Wolne Media"), w czwartek wieczorem pojawili się przed domem prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu.  Wykrzykiwali "cukierek albo psikus", powiesili też na ogrodzeniu plakat z wizerunkiem Donalda Tuska i napisem "Ja, prezes Kaczyński, będę głosował na Tuska".

Przybyła na miejsce policja nie stwierdziła żadnego przestępstwa ani wykroczenia. 

Adam Lipiński: Totalna opozycja daje na to przyzwolenie

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Adam Lipiński stwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską, że "skandalem" jest "przychodzenie pod dom, do mieszkania prywatnego".

Następuje brutalizacja życia publicznego. Głównym inspiratorem jest opozycja totalna. Oni dają przyzwolenie, a nawet zachętę do tego typu działań. Ja traktuję to bardzo negatywnie. To przekroczenie kolejnych granic, których nie powinniśmy przekraczać

- dodał Lipiński. 

Na razie nie wiadomo, czy Donald Tusk będzie kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. Były minister spraw wewnętrznych, a obecnie poseł elekt KO Bartłomiej Sienkiewicz mówił w Porannej rozmowie Gazeta.pl, że Donald Tusk w razie chęci startu powinien także wziąć udział w partyjnych prawyborach:

Więcej o:
Komentarze (671)
Halloweenowa akcja przed domem Kaczyńskiego. Wiceprezes PiS: Inspiratorem jest totalna opozycja
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 191 razy 165

  Ubyło coś panu Kaczyńskiemu od jajcarskiej akcji? Mógł wypełznąć z nory i cukierkami poczęstować. Wszystkie pisiory to jednak nadęte dupki.

 • kondziu70

  Oceniono 131 razy 119

  Nic tak nie wkoooorwia dyktatury jak polewka z niej... serio...sprawdzone... Pomarańczowa Alternatywa świadkiem...Laskowik ze Smoleniem też to odczuli.....wracamy w PRL i śmiejmy się podziemnymi MP3 :))...

 • viaac

  Oceniono 117 razy 103

  Brutalny atak na Kaczyńskiego! Po niewinnych happeningach z "wieszaniem" polityków opozycji było jasne, że pozbawiona dystansu do siebie totalna partyzantka zdobędzie się na jakiś podły akt. I stało się.

  Dobrze, że kotu nic się nie stało.

 • mazzini890

  Oceniono 93 razy 85

  Jak każdy kieszonkowy "carunio" Jarek nie ma poczucia humoru i honoru.
  A Pis to był ugodową opozycją?

 • vegemot

  Oceniono 73 razy 67

  Niech postawi mur jeszcze bardziej odgradzajacy go od nienawidzonego spoleczenstwa. A kto śmie zadzwonic domofonem, to niech ma obciętą rękę. Niech zwiększy 2x nakłady na ochronę, za którą płacimy my. A gdy wieszali polityków opozycji, to wszyscy zadowoleni. Dziad bez zony, dzieci, nie robiacy sam zakupow, nie znajacy zadnych jezyków, ktory nigdzie nie byl za granicą, nie ma prawa jazdy, konta w banku. Ale dla 45% ciemnoty, patologii, prymitywów to wizjoner hah. Prawda ciemny, niewykształcony ludu?

 • chi-neng

  Oceniono 63 razy 57

  Nastąpiła niewybaczalna totalna OBRAZA ‘KACZEGO MAJESTATU’!
  Ziobro!
  Spuść z kagańców i ze smycz swoje psy gończe!
  Trollownia dudo-szefernackera jest już, od ukazania się artykułu o Tusku, w pełnej akcji. Ale to nie wystarczy!
  Przy tego rodzaju obrazie, tego rodzaju ‘kaczego majestatu’.

 • nikiforia1

  Oceniono 53 razy 49

  Kwa Kwa się bała że przyszli po Niego :D

 • cleryka

  Oceniono 57 razy 49

  Panie Lipiński, na całym demokratycznym Świecie jest miejsce dla opozycji i krytyki władzy.Gdzie Pan żyje,jeszcze w PRL?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX