Beata Mazurek "troszczy się" o Grzegorza Schetynę: Doszło do spotkania Tusk-Kopacz. Drżyj

Beata Mazurek podzieliła się informacją, jakoby w Parlamencie Europejskim miało dojść do 20-minutowego spotkania Ewy Kopacz z Donaldem Tuskiem. "Jeśli to prawda, drżyj" - napisała do Grzegorza Schetyny.

Po wyborach parlamentarnych w Platformie Obywatelskiej zaczęły się pojawiać głosy o konieczności zmian w kierownictwie partii. - Kapitan statku wyznacza kurs, którym mamy płynąć. Jeśli statek uderza w górę lodową i toniemy, to kapitan ponosi za to odpowiedzialność - mówił w rozmowie z Jackiem Gądkiem z Gazeta.pl jeden z posłów PO.

Do rezygnacji z funkcji szefa PO namawiają też publicznie ważni działacze. Julia Pitera przekonywała niedawno, że jeśli Grzegorz Schetyna nie ustąpi, w klubie Platformy dojdzie do rozłamu. Bardzo krytyczny głos na temat kampanii w wyborach parlamentarnych zabrali też Bogdan Zdrojewski i Joanna Mucha. Według ustaleń "Newsweeka" również Donald Tusk ma być zwolennikiem odsunięcia Schetyny od sprawowania władzy nad ugrupowaniem.

Beata Mazurek: Doszło do spotkania Tusk-Kopacz

Według europosłanki Beaty Mazurek w Parlamencie Europejskim doszło do krótkiego spotkania przewodniczącego RE z wiceszefową PO Ewą Kopacz. Czy spotkanie może mieć związek z ewentualnymi zmianami we władzach partii? Nie wiemy, ale właśnie to zasugerowała była rzeczniczka PiS.  "Według naszych informacji dzisiaj na zapleczu PE doszło do ok. 20 minutowego spotkania Tusk- Kopacz" - napisała na Twitterze. W tym samym wpisie zwróciła się do szefa PO: "Jeśli to prawda, drżyj".

Więcej o:
Komentarze (89)
Beata Mazurek "troszczy się" o Grzegorza Schetynę: Doszło do spotkania Tusk-Kopacz. Drżyj
Zaloguj się
 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 32 razy 28

  Pan Mazurek. Wydawałoby się, że zmądrzeje w tej Brukseli. A toto jak było głupie tak pozostało a na dodatek brzydka.

 • chi-neng

  Oceniono 32 razy 26

  "Doszło do spotkania Tusk-Kopacz"
  -----
  NO I CO Z TEGO?!
  Mazurkowa mazurkuje plotkarstwem, niczym przekupa, zamiast parac sie polityka.

 • brutalnaprawda

  Oceniono 20 razy 20

  Kiedyś imię Beata darzyłem estymą ...po przeżyciu kilku imienniczek...uznaję, że to, poza Iwonami, największe kłamczuchy i kretynki ...

 • precz_z_komunia

  Oceniono 18 razy 18

  Czy Pani Cieluch wie czy zostanie zaproszona na chrzciny do Rydzyka czy aborcję do Chazana :-)
  Przez swoją imienniczkę babcię Beatę :-)

 • pieknyinaczej

  Oceniono 20 razy 18

  Rozumiem że pani Mazurek chodzi za Tuskiem i go szpieguje łącznie z tym że liczy czas spotkania , bo jak inaczej to można nazwać ?
  I to robi zamiast pracować !!!!
  Jak to tak wygląda to wstąpię do dowolnej partii które mnie wystawi na biorące miejsce do parlamentu EU - będę mówił co chcą , potem będę miał 4 lata laby - nic nie robienia za 10 tyś euro miesięcznie.

 • jxl82

  Oceniono 17 razy 15

  Becia, a synowi koleżanki niejakiemu Tymoteuszowi nie drżał jak zaimpregnował Martę Kaczyńską Zawsze Dziewicę. Narodziny Dzieciątka już 25 grudnia. Drżyj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX