Dziemianowicz-Bąk z Lewicy w Gazeta.pl: Zafiksowanie na odsunięciu PiS od władzy nie zadziałało

- Zafiksowanie na odsunięciu Prawa i Sprawiedliwości od władzy nie zadziałało. Chcemy alternatywy - mówiła w porannej rozmowie Gazeta.pl Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, która dostała się do Sejmu z listy Lewicy we Wrocławiu. Jak dodała, w wyborach prezydenckich jest zwolenniczką wystawienia wspólnego kandydata lub kandydatki środowisk lewicowych.
Więcej o:
Komentarze (10)
Dziemianowicz-Bąk z Lewicy w Gazeta.pl: Zafiksowanie na odsunięciu PiS od władzy nie zadziałało
Zaloguj się
 • minkat

  Oceniono 4 razy 4

  ja uwazam, ze bardzo dobrze, ze pis wygral. zmienic konstytucji nie moze, ale bedzie musial teraz zjesc te zabe i wywiazac sie z obietnic.

 • matnet77

  Oceniono 6 razy 0

  zamiast promować kolejne nowe polityczne " gwiazdy " zajmijcie się w tym portalu czymś merytorycznym. Na dziś największym problemem jest demontaż Państwa Polskiego i jego w miarę bezpiecznej pozycji na arenie międzynarodowej przez PiS niestety

 • maaac

  Oceniono 9 razy -1

  Politycy Lewicy mają poważny problem. Bo o ile bardziej liberalizująca choć też z socjalistycznymi akcentami PO czy N. mogą jechać po lewackim PiSie to już Lewicy to nie wypada.
  Bo tak naprawdę to prócz spraw obyczajowych które wbrew propagandzie PiS ale i lewicy NIE są stałą i niezbędną częścią lewicowości (patrz np konserwatywny PZPR) to Lewica się mało różni od PiS poglądami. Stąd np pani Ogórek. Pani Jaruzelska też spokojnie odnalazła by się w PiSie.

 • gazeta-za-10

  Oceniono 10 razy -2

  Z wywiadu wynika tyle, że kolejna polityczka zaczęła uprawiać polityczkę.

 • hopperman

  Oceniono 4 razy -4

  tak , kolejne 4 lata opozycji która kompletnie nic nie robi poza gadaniem - tylko praca organiczna opozycji pozbawi PIS władzy - tylko trzeba działać - słowa są tanie.

 • poparzony

  Oceniono 10 razy -8

  Znowu w życiu im nie wyszło ;)
  #ciamajdan nadal nic nie rozumie i przegrywa wszystko.
  na POhybel Elycie Na_rogu!!!

  Dobra Zmiana :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX