Biedroń do Schetyny o próbie narzucenia marszałka Senatu: Drogi Grzegorzu, nie próbuj tych numerów

Robert Biedroń przyznał, że nie ma żadnego dialogu w kwestii wyłonienia wspólnego kandydata opozycji na marszałka Senatu. Zasugerował też, że Grzegorz Schetyna może chcieć narzucić swoje zdanie w tej kwestii. - Prezydium siłą po prostu się nie uda, drogi Grzegorzu, i nawet nie próbuj tych numerów - ostrzegł.

Robert Biedroń podczas konferencji prasowej w Sejmie przyznał, że jego ugrupowanie jest gotowe do dyskusji w sprawie składu prezydium Senatu i funkcjonowania izby, w której opozycja zdobyła większość. Podkreślił jednak, że na razie nie rozpoczęły się żadne rozmowy na ten temat. 

Biedroń do Schetyny: Grzegorzu, nawet nie próbuj tych numerów

My na lewicy mamy serce na dłoni. Jesteśmy gotowi poprzeć dobrą kandydaturę ze strony kolegów i koleżanek z innych sił opozycyjnych, ale także zarówno w PSL-u, jak i w Lewicy, są osoby, które także gotowe są pełnić takie funkcje

- mówił Biedroń w rozmowie z dziennikarzami, cytowany przez portal 300polityka.pl.  

Podkreślił też, że z pewnością narzucenie jednego nazwiska przez Koalicję Obywatelską nie przyniesie dobrych rezultatów i zwrócił się bezpośrednio do lidera ugrupowania, Grzegorza Schetyny.

Problemem nie jest to, czy powinniśmy rozmawiać o marszałku zaproponowanym przez Platformę, czy nie. Problemem jest to, że nie ma żadnego dialogu, żadnej rozmowy, że nie ma żadnej dyskusji. Próba narzucenia marszałka Senatu, prezydium, siłą po prostu się nie uda, drogi Grzegorzu, i nawet nie próbuj tych numerów

- powiedział Biedroń.

Więcej o:
Komentarze (296)
Biedroń do Schetyny o próbie narzucenia marszałka Senatu: Drogi Grzegorzu, nie próbuj tych numerów
Zaloguj się
 • peem

  Oceniono 60 razy 50

  No to teraz zaczniecie się żreć, chłopaki, i nawet się nie obejrzycie, jak prawica wydyma was swoim PiSiorem. Jednym słowem - Alleluja i do tyłu.

 • masofrev

  Oceniono 95 razy 45

  Dalszy ciąg utraty instynktu samozachowawczego w opozycji... Drogi Robercie - jak masz powiedzieć coś głupiego, to lepiej nic nie mów. A najskuteczniejszą politykę uprawia się w gabinetach, nie przed kamerami i mikrofonami.

 • chateau.respawned

  Oceniono 74 razy 36

  Robercie, jak cię lubię, tak nie pieprz.
  Policzcie mandaty w senacie. Długo nie trwało, co?
  A teraz policzcie oddane głosy. Że podobnie jak w 2015, tylko tym razem Razem nie poszło osobno, a SLD nie powtórzyło kardynalnego błędu z rejestracją koalicji?
  Też nie lubię Grzegorza, ale wyobraź sobie Robercie, że akurat z nim wypadło ci rozmawiać.

  Także... mandaty, głosy, szorstka koalicja. OK?

 • banwit

  Oceniono 44 razy 28

  Wybierzcie Borowskiego - to najlepszy kandydat i myślę, że do zaakceptowania przez wszystkich

 • deeppurple70

  Oceniono 55 razy 25

  Dla mnie Biedroń to coraz większy dupek. Wszystko robi aby zaistnieć i poniżyć innych. To parszywa cecha charakteru. Schetyna w Brukseli a ten się wywnętrza - brak wiedzy czy jak? Ale dupek z całą pewnością coraz większy.

 • baaag

  Oceniono 37 razy 25

  Boję się trochę bo Biedroń to histeryk i nie dojrzał do poważnej polityki.

 • krynolinka

  Oceniono 57 razy 25

  Robert, jak dla mnie to robisz pisiorom takie prezenty, że aż kurier nie nadąża ich dostarczać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX