Michał Kamiński o rządzie PiS: Będą stawiać Kaczyńskiego pod ścianą. W pędzie do kasy są nieokiełznani

- Będą stawiać Jarosława Kaczyńskiego pod ścianą. Charakter tych ludzi jest taki, że w pędzie do władzy i kasy są nieokiełznani. Teraz mają przed sobą kolejne cztery lata walki o wpływy i o kasę, o to co lubią najbardziej - mówił w porannej rozmowie Gazeta.pl Michał Kamiński. W wyborach parlamentarnych zdobył mandat senatora z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego (w swoim okręgu pokonał kandydata PiS - byłego ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła).
Więcej o:
Komentarze (73)
Michał Kamiński o rządzie PiS: Będą stawiać Kaczyńskiego pod ścianą. W pędzie do kasy są nieokiełznani
Zaloguj się
 • jael53

  Oceniono 41 razy 35

  Cóż, nie jest to bohater mojego romansu, ale przyznać trzeba, że mało kto tak dobrze zna tych ludzi.

 • byrcyn11

  Oceniono 29 razy 25

  Przeczytajcie w ostatniej "Angorze" artykuł z "Onetu" o Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu (bunt podchorążych), to po prostu państwo PiS w pigułce - przerażające !

 • czekam_nad_rzeka

  Oceniono 28 razy 20

  Mądry facet, ale wiele lat firmowania i tłumaczenia niegodziwości PiS nie zostanie tak od razu zapomniane.

 • eiran

  Oceniono 19 razy 17

  Michał ma jedną zaletę - w odróżnieniu od licznych kolegów z PiS (Bielana, Czarneckiego, Kuchcińskiego, Terleckiego, drugiego i trzeciego Kamińskiego itp.) - nie rozwodził się, żony nie zdradzał itp.

 • dziadwawelski

  Oceniono 16 razy 14

  Miśko przez lata zajmował się tuszowaniem uzależnienia alkoholowego na najwyższych szczytach władzy przez które to działania jesteśmy ubożsi o jednego tupolewa i kilkaset milionów PLN jako renty i inne frukta dla smoleńskiej braci....

 • robson15

  Oceniono 15 razy 11

  Dla mnie to niech się nawet mówiąc kolokwialnie pozagryzają. Niestety jednak pazerność i sprawowanie władzy za wszelką cenę sprawi ze będą jeszcze trwać razem przez cztery lata. Aż strach pomyśleć ile jeszcze szkody narobią w państwie. Jedyna nadzieja w Senacie ze trochę przystopuje niszczenie gospodarki i resztek praworządności w kraju przez PIS i jego przystawki.

 • racionalist

  Oceniono 7 razy 7

  Piekna wizja. Kaczynski pod sciana i szesciu gosci z karabinami naprzeciwko... Chociaz toto raczej na petle bardziej niz na kule zasluguje.

 • suweren123

  Oceniono 7 razy 5

  reasumując wolę jego niż innych przechrztów partyjnych; teraz Donkaczor wyszedł na osła rozdając prezenty naobiecywali w szczujni tv buraka dla ciemnego ludu prawie robili loda a tu balas .... coraz więcej Polaków widzi dojną zmianę aparatczyków, nędze rządów konusa pociągającego za sznurki nietykalnych --pacynki mierne bierne ale wierne, rozdającego nasze podatki, obiecujące auta elektryczne, domy dla młodych, pensje 4000zł i inne banjaluki starego capa, klaun od parówek i puszek, oborowa czy pinokio, prokurator stanu wojennego, baba żrąca w ławach poselskich oto niektóre chwasty sekty. Już nawet w pizdu się obudzili uczciwi ludzie i widzą przekrętasy klanu kapucyna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX