Poranna rozmowa Gazeta.pl. Borys Budka o przyszłym marszałku Senatu: Mówi się o Bogdanie Borusewiczu

Borys Budka w Porannej rozmowie Gazeta.pl mówił o tym, kto ewentualnie mógłby zostać marszałkiem Senatu. - Mówi się o Bogdanie Borusewiczu, jako tym symbolu, człowieku, który jest osobą potrafiącą łączyć. Będziemy rozmawiać, to jedna z tych osób, co do których nikt nie miałby wątpliwości - powiedział poseł PO. Czy marszałkiem mógłby zostać np. Krzysztof Brejza? Zdaniem Budki jego partyjny kolega to "fighter", który bardziej przydałby się w Sejmie.
Więcej o:
Komentarze (143)
Poranna rozmowa Gazeta.pl. Borys Budka o przyszłym marszałku Senatu: Mówi się o Bogdanie Borusewiczu
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 26 razy 18

  Brawo Borys. Jesteś jednym z najbardziej zdystansowanych do siebie facetów w polityce. Jakiś tam wynik Mateusza pompowany wszystkimi możliwymi kanałami rządowymi, to żaden wynik. Pamiętajmy, że Morawiecki cztery lata temu został wyciągnięty z teczki na Nowogrodzkiej. Nie miał jaj żeby starać się oficjalnie o mandat posła.

 • siwywaldi

  Oceniono 12 razy 8

  Budka zastanawia się, czy Kidawa nie została wyciągnięta zbyt późno.
  Otóż tak, wyciągnięto ją ZBYT późno, a wcześniej Schetyna zrobił jej krzywdę, wystawiając ją na jedynkę w obcym Wrocławiu. Błąd zrozumiał dopiero wtedy, gdy zaczął się obawiać, że w Warszawie może nawet NIE wejść do sejmu, tak jak przytrafiło się to Piotrowiczowi czy Sobeckiej.

  Do tego, zupełnie nie rozumiem, PO CO Shrek łaził za nią krok w krok jak cień. Dlatego należy docenić mądrość Tuska, który po "aferze hazardowej", schował Schetynę GŁĘBIEJ, niż Kaczyński Macierewicza :-) niestety tylko schował, bo powinien go wtedy pokazowo i z hukiem wypier... ć na zawsze w kosmos !

 • fakduck

  Oceniono 9 razy 3

  To jest wyjątkowe qrestwo, że publiczna tv popiera jedną partię. Tłumacząc, a co robi TVN24. To jest niszowa prywatna tv. Mogą popierać nawet jakiegoś wieloryba. Publiczna ma być dla wszystkich. Ale co tu tłumaczyć miłośnikom stalinizmu w Polsce czyli dojnej zmianie.

 • lukki69

  Oceniono 6 razy 2

  Jak wymiksować Schetynę......to powinno być dzisiaj kluczowe hasło PO......

 • sly.pl

  Oceniono 14 razy 2

  A TVN i GW to medialne odnogi KO. Oj, zazdroszczą PiS-owi, telewizji TVP . A szczególnie ci, co nie płacą abonamentu i Budka :)

 • norman67

  Oceniono 8 razy 2

  Czym się różni q/stwo od kurstwa? To pierwsze w PiS-ie, a drugie jest pokazywane w telewizji.

 • alpamayo07

  Oceniono 8 razy 2

  Jak przetrwać cztery długie, mroczne lata reżimu Kaczokomunisty? Nie rozumiem dlaczego poseł Brejza został wysłany do Senatu? Przecież to on wykrył prawie wszystkie pisowskie afery i je nagłośnił. Powinien walczyć w Sejmie i patrzeć na ręce chciwej i mafijnej władzy. Jest waleczny i świetny. Schetyna w swoim byle jakim programie zapomniał o zielonej ekologii: wiatrakach, elektrowniach solarnych, geotermii, katastrofie klimatycznej, smogu, reformie służby zdrowia, sadzeniu milionów drzew, rowerach i samochodach elektrycznych, etc. Powinno się go wymienić na młodego bojownika zielonej energii, a wtedy Polacy uwierzą opozycji demokratycznej, że chce coś zrobić dobrego dla klimatu, planety Ziemi, a nie tylko walczy o stołki.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 10 razy 2

  co by było gdyby...?
  sugeruje PO, że następnym razem fajnie by było mieć jakiś program wyborczy i przeprowadzić ogólnopolską kampanie przedwyborcza żeby ten program dotarł do Polaków, a to kto ewentualnie będzie premierem to raczej drugorzędna sprawa...
  a co do PiSu to ewidentna porażka, po tylu łapówkach, przejęciu mediów publicznych i kolejnych obietnicach, partia ta straciła swój poprzedni stan posiadania w Sejmie, straciła Senat, straciła miasta i przewaliła z kretesem wśród 2 milionów Polaków za granica...
  pozostaje mi już tylko pogratulować Lewicy ogromnego sukcesu od zera do 13% poparcia i powrotu do Sejmu, jeżeli moglem się choć minimalnie przyczynić do tego sukcesu przekonując znajomych i rodzinę, to się bardzo mnie to cieszy :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX