Wybory parlamentarne 2019. Sondaż dla "Rz": PiS z ponad 40 proc. poparciem, KO i Lewica walczą

Jak wynika z najnowszego i ostatniego już przedwyborczego sondażu IBRiS przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej", poparcie dla startujących w wyborach partii utrzymuje się na względnie stabilnym poziomie. Na Prawo i Sprawiedliwość głosowałby ponad 41 procent badanych, a na Koalicję Obywatelską - 22 procent.
Więcej o:
Komentarze (151)
Wybory parlamentarne 2019. Sondaż: PiS z ponad 40 proc. poparciem
Zaloguj się
 • czechy11

  Oceniono 38 razy 24

  Jeśli chcesz aby Polska była SOWIECKIM BURDELEM BEZPRAWIA gdzie giną dowody i świadkowie przestepst władzy, gxie władza pluje na NOBLISTKĘ to głosuj na PiS. Ale nie mów ze jesteś Polakiem

 • czechy11

  Oceniono 30 razy 16

  CZAS ROZPRAWIĆ SIĘ Z TOTALNĄ PIS. Czas przywrócić Polsce godność po sowieckim reżimie Kacxynskiego

 • siwywaldi

  Oceniono 18 razy 14

  Wszystko o'k, tylko moim zdaniem, cały czas niedoszacowana jest Lewica.
  Natomiast nie do końca pewne jest osiągnięcie progu przez zadufany w sobie PSL, który pamiętajmy już raz znalazł się poza sejmem.

 • muzoman

  Oceniono 13 razy 11

  PIS przegrywa w sądach wszystkie sprawy rozpatrywane w trybie wyborczym. TVP też musi ciągle przepraszać za swoje kłamstwa i manipulacje. Oni inaczej nie potrafią.

 • antropoid

  Oceniono 15 razy 11

  Czy mnie się zdaje, czy hakerski atak na zlecenie znowu ma miejsce na tym forum?

 • manran

  Oceniono 16 razy 10

  Kocham Polskę więc głosuję na Opozycje z PO na czele!!

 • maxym9

  Oceniono 17 razy 9

  Miałem sen: wchodzę do gabinetu Przyłebskiej i mówię wyp….j i ona wyp….la za bramę piechotą. Potem śniłem to samo w KRS, gabinecie Zera i na koniec wchodzę do TVP i wiecie co zastałem? Pusto - wszyscy uciekli.

 • def11

  Oceniono 21 razy 9

  13.10.2019. Na pohybel czarnym i czerwonym, wszyscy w PiS-ie, taki fenomen :)

 • survey06

  Oceniono 12 razy 8

  Trudno nie zauważyć, że ostatnie radosne parteitagi z "ukochanym narodem" prezesa Jarosława Kaczyńskiego były nacechowane ukrytym strachem pod makijażem obłudy, poniżania ale też i jawnej nienawiści do inaczej myślących, których koniecznie trzeba napiętnować o ile jeszcze nie zostali napiętnowani. To jasno dowodzi, że Kaczyński jest wyjątkowo niebezpieczny, co wymusza, że są potrzebne działania "wszystkie ręce na pokładzie". To jest ten czas by iść na wybory!!! WSZYSCY IDZIEMY DO URN WYBORCZYCH! Kaczyzm no pasaran!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX