Biedroń uratował dwulatka i jego ojca z płonącego auta. "Ruszył z gaśnicą jak prawdziwy strażak"

Strażacy chwalą postawę europosła Roberta Biedronia, który jako świadek wypadku ruszył na pomoc poszkodowanym. Polityk wyciągnął z płonącego auta kierowcę i dwuletnie dziecko, a potem "jak prawdziwy strażak" ruszył po gaśnicę.

W poniedziałek na Facebooku OSP Regut (woj. mazowieckie) pojawiła się informacja o wypadku w miejscowości Tabor z udziałem tira i samochodu osobowego, do którego doszło przed godz. 19.

Dopiero później okazało się, że świadkiem wypadku był także europoseł Robert Biedroń, który, jak wynika z relacji strażaków, od razu ruszył na pomoc poszkodowanym. Zrobili sobie z nim zresztą zdjęcie, podpisane "trzeba pochwalić postawę tego Pana".

Biedroń pomógł poszkodowanym. "Wydostał kierowcę i dwulatka z płonącego samochodu"

Strażacy tak opisali działania polityka:

Poszkodowanego kierowcę wraz ze swoim dwuletnim synem wydostał z płonącego samochodu i schronił w swoim volkswagenie i jak prawdziwy strażak ruszył na płonący samochód z gaśnicą.

"Przed odjazdem pochwalił strażaków za bardzo szybki przyjazd i całą akcję. Kto poznaje tego Pana?" - napisano na fanpage'u Ochotniczej Straży Pożarnej z Reguta.

Na doniesienia na ten temat zareagował w mediach społecznościowych m.in. partner Biedronia Krzysztof Śmiszek, pisząc:

Takiego bohatera mam w domu!
Więcej o:
Komentarze (427)
Mazowieckie. Robert Biedroń ruszył na pomoc ofiarom wypadku. "Wydostał kierowcę i dwulatka z płonącego samochodu i ruszył z gaśnicą"
Zaloguj się
 • homo_lupus

  Oceniono 192 razy 168

  Pamiętam niezłomnego bochatera Macierewicza, który po wypadku - spowodowanym zresztą przez siebie (swojego kierowcę) - po prostu wsiadł do innego auta i odjechał.

  No ale Macierewicz jest Prawdziwym Polakiem i Katolikiem, i gdzie tam porównywać z Nim jakiegoś lewicowego homoseksualistę

 • topel

  Oceniono 125 razy 117

  No to chłopakom z OSP zabiorą teraz wóz strażacki za bratanie się z LGBT. Brawa dla Pana Roberta (nie patrząc teraz, że jest politykiem, ale po prostu człowiekiem).

 • gryfb

  Oceniono 104 razy 90

  Dobrze, że tam nie jechał naczelnik ze swojom obstawom, bo zaraz świat usłyszałby że ten płonący samochód to była próba zamachu na niego.

 • ggchmiel

  Oceniono 96 razy 84

  Czyż racji nie ma abp. Jędraszewski? To LGBT wciska się wszędzie! Nawet do ratowania ludzi!

 • fakiba

  Oceniono 83 razy 71

  Któryś z pis na czele z "naczelnikiem" by tak potrafił ? pewnie by łeb odwrócili a potem mówili że nic nie widzieli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX