Piotr "Liroy" Marzec poparł... kandydata KO. "To człowiek, za którego nie musieliśmy się wstydzić"

- Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić - tak Piotr "Liroy" Marzec określił kandydata do Sejmu, któremu udzielił oficjalnego poparcia przed wyborami parlamentarnymi w przyszłym tygodniu. To Tadeusz Ross z KO - eurodeputowany, warszawski radny, aktor i satyryk, pamiętny telewizyjny Zulu-Gula.

Tego nikt się nie spodziewał: lider "Skutecznych" Piotr "Liroy" Marzec udzielił poparcia jednemu z kandydatów do Sejmu. I jest to kandydat Koalicji Obywatelskiej.

- We wszystkich tych regionach, w których nas nie ma, będziemy wspierać kandydatów z różnych innych ugrupowań - oświadczył podczas konferencji prasowej w Sejmie, z której relację przedstawił Polsat News.

>>>Czego spodziewać się po nadchodzących wyborach? Borys Budka ostrzega przed wygraną PiSu: "Rząd może być jeszcze gorszy":

Wybory parlamentarne 2019. Piotr "Liroy" Marzec: Tadeusz Ross to wspaniały człowiek!

Kandydatem spoza listy o numerze 9, który może liczyć na wsparcie "Liroya" jest Tadeusz Ross - niezapomniany Zulu-Gula, satyryk, aktor, ale również doświadczony polityk opozycji. Ross jest też byłym europarlamentarzystą, a obecnie - stołecznym radnym.

- To wspaniały człowiek. Twórca kultury, ale też człowiek o dużej kulturze osobistej. Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić - powiedział Piotr "Liroy" Marzec o Rossie. - Stał za obywatelami, spełniał obietnice - dodał.

Piotr "Liroy" Marzec: Chcemy dialogu

Marzec podkreślił, że zależy mu na dialogu pomiędzy ugrupowaniami, nawet jeżeli są konkurencyjne.

-  Szczególnie w tak smutnym dniu jak dziś - stwierdził, odnosząc się do pożegnania Kornela Morawieckiego w Sejmie. - Kornel Morawiecki ciągle dążył do dialogu, powtarzał, że najważniejszy jest dialog i współpraca - dodał Marzec.

Więcej o:
Komentarze (54)
Wybory parlamentarne 2019. Piotr "Liroy" Marzec poparł kandydata KO do Sejmu. "To człowiek, za którego nie musieliśmy się wstydzić". Tym człowiekiem jest Tadeusz Ross
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 35 razy 31

  Antysystemowiec Liroy popiera KO, a antysystemowiec Kukiz idzie ręką w rękę, w pierwszej parze z Kosiniakiem...

 • yuo7leo9

  Oceniono 8 razy 6

  Kornel Morawiecki dążył do dialogu??? Ten Liroy widać urodził się wczoraj

 • a.k.traper

  Oceniono 12 razy 6

  Zacznijcie głosować na ludzi trochę młodszych by ich wprowadzać do polityki a na starszych głosujcie jeżeli widzicie, że mówią logicznie i widzą problemy państwa i społeczeństwa a nie na politycznych meneli. Pan T. Ross mimo wieku i występów w kabarecie jednak myśli rozsądnie, może dlatego? Nie głosujcie na polityków z kruchty, jarmarku czy bazarku, okłamią was.

 • threemen

  Oceniono 20 razy 6

  Liroy pozytywnie zaskoczył.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 12 razy 6

  Lepiej późno niż wcale...

 • andrew1507

  Oceniono 7 razy 5

  MAMO, TATO!
  Nie sprzedawajcie Polski za 500+
  TO JA BĘDĘ OFIARĄ KACZYZMU

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX