Paweł Kowal w Gazeta.pl: Jeśli nie będzie prywatnych mediów, to nie ma następnych wyborów

- Jeżeli okaże się, że po wyborach nie będzie dużych prywatnych mediów, to znaczy, że nie ma następnych wyborów, bo następne wybory będą wyborami kulawymi - mówił w Porannej rozmowie Gazeta.pl Paweł Kowal, były poseł i europoseł PiS i PJN, obecnie kandydat KO w wyborach parlamentarnych. - Samo głosowanie nie stanowi o demokracji, w Rosji też jest głosowanie. Chodzi o to, żeby można było prowadzić normalne kampanie wyborcze - dodał.
Więcej o:
Komentarze (95)
Paweł Kowal w Gazeta.pl: Jeśli nie będzie prywatnych mediów, to nie ma następnych wyborów
Zaloguj się
 • matts06

  Oceniono 15 razy 11

  Świetny kandydat, nie ma co :) Dobrze że wyleczyłem się z głosowania na PO i nie muszę głosować na takich kandydatów. Wywiad w Krytyce Politycznej z tego tygodnia Kowala był piękny, pokazał, że w kwestiach światopoglądowych PO niewiele różni się od PiS i przed Kościołem będzie nadal na kolanach. W Krakowie są inni świetni kandydaci. Na liście Lewicy mamy Macieja Gdulę i Darię Gosek-Popiołek, tam się może liczyć dosłownie każdy głos, by Lewica miała 2mandat. Gdula jest pewny, ale super byłoby gdyby do sejmu weszła także tak świetna kandydatka jak Daria Gosek-Popiołek, jeśli komuś zależy na lewicowych kandydatach, kobietach w sejmie, to z całego serca polecam oddanie głosu na DGP.
  Natomiast jeśli ktoś musi głosować na PO, to proponuję olać Kowala, a także kandydata z numerem 2, na trzeciej pozycji jest Aleksander Miszalski, który wydaje się sensownym człowiekiem i warto by takie osoby był w przyszłym parlamencie. Więc drodzy wyborcy PO, zostawcie w domach Kowali, Lipców, Soników, Rasiów (trudno by brat proboszcza był za świeckim państwem), Lassotów, a głosujcie na takie osoby jak Miszalski, lub na listę Lewicy i Gdulę lub Gosek-Popiołek.

 • 1moco2

  Oceniono 21 razy 11

  Nie słyszę pytania o to co kierowało panem Kowalem kiedy wysuwał pomysł umieszczenia nieboszczyka Kaczyńskiego na Wawelu i co myśli o tym teraz?

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedy prezydent łamał przysięgę złożoną na konstytucję i to przed NARODEM, stawał się krzywoprzysiężcą nie protestowałem, przecież nie głosowałem na niego w wyborach, był nikim i znikąd.
  Kiedy "siepacze partyjni" przyszli po KONSTYTUCJĘ RP, nie protestowałem, słabo ją znałem.
  Kiedy przyszedł P.Duda z PiS-em, po "Solidarność", nie protestowałem, już nie byłem związkowcem, a chamstwem i prostactwem się brzydziłem.
  Kiedy PiS obrzucał polskie autorytety błotem, nie protestowałem, a w ciszy wstydziłem się za PiS.
  Kiedy kosciół zaczął sięgać po moje życie, dzieci i władzę, nie protestowałem publicznie, przestałem uczęszczać do kościoła i przestałem płacić podatek od własnej głupoty.
  Dopiero otworzyłem oczy szeroko, gdy uzurpator i „nikt konstytucyjny”, Kaczyński, w sposób wyjątkowo wyrachowany i podły, poprowadził Polskę do zagłady, niszcząc dotychczasowe Jej osiągnięcia, ZAPROTESTUJĘ, pójdę z całą moją rodziną, do urn wyborczcych i odrzucimy niegodnych miana POLAKA-PATRIOTY, partyjnych burzycieli i wichrzycieli z PiS-u!

 • tani_dran

  Oceniono 14 razy 6

  Jeśli myślicie że przez 4 lata rządzenia PIS nie przygotował maszynki do liczenia głosów tak żeby działała jak im trzeba to jesteście idiotami. Jesli wierzycie że ludzie którzy na codzień łamią wszystkie obowiązujące prawa i zwyczaje, kradną biorą koperty, prowadzą burdele i jednoczesnie rządzą państwem - jeśli wierzycie w to że oni nie sfałszują wyborów - jesteście idiotami

 • tetradrachma

  Oceniono 5 razy 5

  "kulawymi" czy "kulawego" ?! Niby nic, ale zasadnicza róznica jest !

 • artur-borubar

  Oceniono 9 razy 5

  Pan Kowal sam ten PiS budowal, a jak dostal kopa w d.pe, to zmienil zdanie:)?

 • P 45

  Oceniono 4 razy 4

  Najlepsi są ci ludzie, którzy mówią, a bo oni dają. A jak zaczniesz mówić, że jest drogo w sklepach itp to mówią, a to przez ten PiS.

 • zbyszekl1971

  Oceniono 3 razy 3

  słabo mi się robi jak słyszę te symetrystyczne wstawki Sroczyńskiego!!! albo pytania "dlaczego PiSu nie dotykają afery, których Polacy nie zauważają" . Panie Sroczyński, afery zauważają ale tylko Ci, co są krytyczni do PIS-u, nie są "ciemnym ludem", który kupuje wszystko. Dla elektoratu PIS-u ważna jest tylko kasa, Kościół Katolicki, LGBT, uchodźcy. Jakby np wyszło na jaw, że Morawiecki jest gejem to dopiero wtedy spadłby sondaże. A tak żadne aferki z sądami, 2 wieżami, Banasiami nie mają znaczenia dla wyborców PIS. Mają to w głębokim poważaniu. PO za to musiało się przejmować aferkami bo nasz elektorat jest dużo bardziej wymagający, ma wyższe standardy etc. Panie Grzegorzu, taka jest po prostu gloryfikowana przez Pana klasa ludowa!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX