Nieprzyjemna konfrontacja Ziobry z mieszkanką Sosnowca. "Jest pan zero, jak pan Miller powiedział"

Zbigniew Ziobro w drodze do Sosnowca raczej nie spodziewał się, że spotka kogoś, kto przywoła inwektywę, którą 15 lat temu na komisji śledczej obrzucił go Leszek Miller. - Przykro mi, że ta Polska przez was wygląda tak, jak wygląda. Nie liczycie się z nikim. Proszę mi wybaczyć, ale pan szczególnie jest zero, tak jak powiedział pan Miller - powiedziała do ministra sprawiedliwości kobieta.

We wtorek Zbigniew Ziobro odwiedził Sosnowiec. Nic nie zapowiadało niezbyt przyjemnej (dla ministra) konfrontacji z jedną z mieszkanek. Gdy zebrani mieszkańcy dziękowali Ziobrze za przybycie, kobieta poprosiła ministra sprawiedliwości "na słówko".

Mieszkanka Sosnowca do Ziobry: Jest pan zero

- A ja z kolei z innej beczki - powiedziała na wstępie i szybko przeszła do puenty: - Przykro mi, że ta Polska przez was wygląda tak, jak wygląda. Nie liczycie się z nikim. Proszę mi wybaczyć, ale pan szczególnie jest zero, tak jak powiedział pan Miller - powiedziała mieszkanka Sosnowca. Spotkanie nagrały kamery TVN24.

Na słowa kobiety zareagował Ziobro. - Rozumiem - odpowiedział, a następnie zaczął wychwalać osiągnięcia PiS. - Czy wie pani, że mafiom odebraliśmy 500 plus? Czy pani wie o tym, że trzynasta emerytura? Cieszę się, że mafiom odebraliśmy - powiedział prokurator generalny i odszedł.

Mieszkanka Sosnowca nawiązała do słów Leszka Millera, które padły na komisji śledczej w sprawie tzw. afery Rywina. W trakcie słownej utarczki między ówczesny premier Miller powiedział do posła Ziobry "jest pan zerem, panie pośle". Poniżej nagranie z komisji.

 
Więcej o:
Komentarze (458)
Nieprzyjemna konfrontacja Ziobry z mieszkanką Sosnowca. "Jest pan zero, jak pan Miller powiedział"
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 210 razy 202

  Ciekawe, czy prokuratura będzie tę panią ścigać za obrazę władzy - czy za ujawnienie tajemnicy państwowej…

 • jxl82

  Oceniono 155 razy 149

  "Czy wie pani, że mafiom odebraliśmy 500 plus?" Banaś spadł ze śmiechu ze... stołka.

 • rlnd

  Oceniono 129 razy 123

  > Czy wie pani, że mafiom odebraliśmy 500 plus?
  Przedtem 500 plus wypłacały mafie? Kiedy? W 2017?

 • mer1lin

  Oceniono 104 razy 100

  "Odebralimy Mafiom" Czy ktoś już z tej Mafii siedzi?Gzie te Mafie?Zapadły się pod ziemię? Zniknęły?

 • gragos

  Oceniono 90 razy 84

  W przypadku ZZ Leszek Miller nie pomylił się nawet o jotę. Jeśli ZZ przejdzie do historii, to tylko jako zero.

 • siwywaldi

  Oceniono 77 razy 73

  Ucz się panie Ziobro, bo tak wygląda AUTENTYCZNA konfrontacja ze społeczeństwem, jakże inna, od tych waszych wylizanych "konwencji", na które wpuszczani są JEDYNIE dokładnie prześwietleni i sprawdzeni przed wejściem klakierzy... :-)

 • tempa-dzida2

  Oceniono 78 razy 72

  "ODEBRALIŚMY MAFIOM"
  Stary i oklepany frazes.
  Każdy myślący człowiek przecież widzi, że skoro "rząd rozdaje" miliardy złotych TO 23% Z TEGO WRACA DO BUDŻETU ZWIĘKSZAJĄC WPŁYWY Z VAT !!!!!!!!! Taka to MAFIA ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX