Komentarze (685)
Marian Banaś odpowiada na zarzuty: "To wielka manipulacja". Tłumaczy, od kogo dostał kamienicę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • foton.3

  Oceniono 24 razy 24

  Po 1989 to kilka razy mnie ci z AK zaczepiali, jeden do mnie mówi - ej! ty młody! chono tu! kamienice ci przepisze - Ja mówię że mam kawalerke 23 m w hotelu robotniczym, spokojnie sie mieszkam, tylko po wypłacie tydzień głośniej, a ten swoje, to mówie - odejdź dziadek bo policyjskich wydzwonie!
  Albo innym razem, wtedy już nie poszło tak łatwo, podchodzi do mnie na ulicy taki jeden dziadek z AK i mówi - ej! młody, podpisuj tu i bierz kamienice! - A ja że nic nie podpisze, to on - wiesz gnoju z kim tańczysz! zaraz se przypomne gdzie zakopałem Parabelke - Wtedy sie troche uląkłem, i zbajerowałem go że jutro podpisze, a w nocy szybko wyjechałem z miasta.

 • mario.wario

  Oceniono 20 razy 20

  Banaś prowadzi burdel - mistyfikacja.
  Morawiecki kłamie jak najęty - mistyfikacja.
  Ziobro nadzoruje fabrykę hejtu - mistyfikacja.
  Kaczyński deweloper - mistyfikacja.
  Kuchciński rucha nieletnie ku... - mistyfikacja.
  A za PO:
  Nowak ma zegarek - dymisja
  Sienkiewicz wcina ośmiorniczki za 15 zeta/kg - afera.
  itd.

 • bodzio24680

  Oceniono 22 razy 20

  Niesamowite - w 2007r. podsekretarz stanu w ministerstwie finansów, szef służby celnej otrzymuje w prezencie kamienicę i nikogo to nie dziwi. Wynajmuje tę kamienicę ze symboliczne pieniądze, chociaż mógłby za znacznie więcej komuś kto przez 2-3 lata nie dostał kredytu i to też ma być normalne. To może by tak pokazał umowę z tym młodym szczęściarzem, który tak tanio wynajmował? Rozumiem, że tak wysokiej klasy specjalista od finansów zawierając transakcję wiązaną (niski czynsz z rekompensatą w cenie sprzedaży) zadbał o odpowiednie zapisy w umowie, również te zobowiązujące do pokrycia przez najemcę ekwiwalentu bonifikaty w czynszu w przypadku braku realizacji umowy wstępnej sprzedaży. Rozumiem też, że posiadając tak wysokie kwalifikacje umiał ocenić zdolność kredytową nabywcy/najemcy i aktualnie nie rozumie dlaczego żaden bank mu kredytu nie dał. A wniosek kredytowy ten obrotny młodzieniec przynajmniej złożył? Śmiało - karty na stół. Zacytuję Pana Sasina: "Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to się nie ma czego obawiać".

 • kukunapniu

  Oceniono 22 razy 20

  "Zresztą na mój wniosek CBA prowadzi działania kontrolne - powiedział prezes NIK. Zaznaczył jednak, że jest spokojny o wyniki tego dochodzenia"

  Oczywiście bo postępowanie prowadzi kumpel z poselskiej ławki, prokuratorem generalnym jest inny koleś z którym chodzi się na piwko

 • maaac

  Oceniono 19 razy 19

  Sprzedał akurat miesiąc temu? A jakieś ślady w postaci przepływu gotówki potrafi pokazać? Czy pieniądze dostał w walizce i pechowo do tej porty zapomniał je wpłacić do banku? A co z skarbówką? Ma rozliczenie tej transakcji? Czy miał to zrobić ale zapomniał?

 • zzzname

  Oceniono 19 razy 19

  Gość kłamie. Z księgi wieczystej wynika, że ją nabył w 2001 r. na podstawie umowy o dożywocie. Nie wiem skąd info o 2007 r.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 18 razy 18

  Sorry, ale zakończyłem czytanie tych bajek, w momencie kiedy się dowiedziałem że Banasiowi dał tę kamienice, dziadek, AKowiec...
  A potem Banaś ją wyremontował i wynajmował bardzo tanio "jakiemuś młodemu człowiekowi" którego praktycznie nie zna...
  Czy na serio jest ktoś w tym kraju, kto łyka te bajedy???

 • mobo9090

  Oceniono 17 razy 17

  Też bym chciał takiego AKowca z kamienicą albo pana stanisława co samochody rozdaje (ryyydzyk). Pl Sowcy to ludzie w czepkach urodzeni. Pieniadze spadaja im z nieba. Nie mozna sie wiec dziwic ze są też bardzo hojni - wynajmuja kamienice biednym panom co dopiero wyszli z zakladu kar/nego za 1/10 ceny rynkowej. Bog zaplac

 • wicipinski

  Oceniono 17 razy 17

  A szyld z burdelu zwinął wystraszony mafioso?
  A ja mam inną teorię. Taką, ze pan w dresiku z gustowna metaloplastyką to tylko słup. Słup, który widząc dziennikarza z TVN złapał za telefon i zadzwonił do szefa, którego nazwisko miało zelektryzować pismaka. Mam też teorię, ze służby doskonale wiedziały co się dzieje w hoteliku i kto jest słupem, bo służby uwielbiają mieć w zanadrzu taką wiedzę. Banaś to taki sam kryształowy mąż jak Glapcio czy Pinokio. Funkcyjny prezesa, którego zawsze można szybko sprzątnąć z piedestału, bo mamy na niego teczkę.

 • shago0

  Oceniono 16 razy 16

  Marian, leżysz już I robisz pod siebie. A taki byles pancerny. Szkoda tylko ze ten akowiec juz nie zyje, bo moglby ciekawe rzeczy poopowiadac.

 • czechy11

  Oceniono 18 razy 16

  Kamienice dostał od zaprzyjaźnionego kombatantA😂😂😂Nie wiem jak wy ale ja szlocham ze wzruszenia 😂😂

 • manren

  Oceniono 16 razy 16

  W TVP INFO Banaś dodał na koniec, że przeżył już śmierć syna, więc opozycja niczym nie może go zaskoczyć.
  Prawdopodobnie syn też był w AK i hitlerowce go ubiły.

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 15 razy 15

  A podatek od darowizny uiścił? Oczywiście według szacowanej średniej ceny rynkowej? Czy z racji zajmowanego stanowiska sam się z niego "zwolnił", bo równiejsi od równych mają inne prawa?

  Polską naprawdę rządzi zorganizowana grupa przestępcza. Ośmiornica staje się coraz bardziej rozległa i pnie się coraz wyżej. Witajmy w państwie oligarchiczno - kościelnym zorganizowanym na sposób wschodni. Po wyborach nic tego nie zatrzyma :((((

 • makskey1

  Oceniono 15 razy 15

  typowy pisowski gnojowiec, o moralności Ziobry, intelekcie Suskiego i bezczelności Rydzyka. Wiadomo - kamienica od bezdomnego AKowca, niestety pan Stanisław zmarł. A przekupionemu "sówerenowi" to nie przeszkadza. Ryła pozamykało im 500+ i "trzynastki"

 • dorsz_pitery

  Oceniono 19 razy 15

  politycy normalnie potykają się i przewracają o pieniądze - niechcący.
  jak nie seryjna wygrana w ruletkę, to kamienica, Warszawa, Kraków, Chorwacja. "Wpradają" na wyjątkowe okazje, jak nie kościół jak Morawiecki, to komunalne jak Pitera, jak nie PFRON to willa w Kazimierzu. Normalnie powinni wykupic ubezpieczenie od przypadkowego wzbogacenia

 • czarna_zoska

  Oceniono 14 razy 14

  W zyciu nie wynajęłabym domu takiemu "mlodemu czlowiekowi" . Na kilometr widac ze to underground. Z takim raz zrobisz intetes i do konca zycia żałujesz.

 • Barbara Nowakowska

  Oceniono 16 razy 14

  O co ci chodzi totalna opozycjo? Przeciez wyjasnianie jest w toku. A wlasciwe sluzby na pewno wpadaly juz na godziny do rzeczonego
  hotelu. Zlozonosc sprawy nie pozwolila im jednak rozszyfrowac tak po zaledwie paru godzino-wizytach. To wymaga wiecej godzin. A teraz kiedy hotel nagle zamknieto w ogole nie ma warunkow do dalszego wyjasniania sprawy. Ot, niefart. Moze po wyborach otworza?

 • nutka7.17

  Oceniono 14 razy 14

  AK-owiec właściciel kamienicy?
  Podarował ją Banasiowi, podobnie jak bezdomni podarowali zakonnikowi z Torunia dwa nowiutkie samochody i zaraz po tym zmarli:)))

 • 99dolares

  Oceniono 14 razy 14

  "Ustaliliśmy niską cenę najmu". Normalnie US wkracza do akcji, kwestionując wysokość ceny naliczając podatek według szacunku. 2 mieszkania i Dom Schadzek w Krakowie miesięcznie za 5 tysięcy ?

 • cozano

  Oceniono 16 razy 14

  Banaś w swoich tłumaczeniaj wije się jak piskorz, tyle że tak właściwie potwierdził wszystkie ustalenia dziennikarzy z TVN. Ciekawe zatem o co ich chce skrażyć, pomijając jakieś marudzenie o szarganiu jego autorytetu?

 • szalhen

  Oceniono 16 razy 14

  "Jak dodał, niska cena wynajmu była związana z planami sprzedaży kamienicy temu samemu człowiekowi. - Przy rozliczeniu [kupnie - red.] cena miała zostać wyrównana - wyjaśnił." - wzruszające tłumaczenie - choć niektórzy to nazywają optymalizacją podatkową. Pewnie teraz ten niedoszły nabywca (alfons) dopłaci mu wyrównanie....

 • def11

  Oceniono 16 razy 14

  Tak oczywiście, to atak na rząd, na 500+, to atak na dobrą zmianę i bezpłatne leki dla seniorów, to atak na 13 i 14 emeryturę i w końcu to atak na Polskę !!
  a nie jakiś tam burdel, machlojki i gangsterskie układy .., mnie przekonał :)

 • manren

  Oceniono 16 razy 14

  30 lat temu poznał oficera AK, z którym się zaprzyjaźnił jeszcze w latach "Solidarności"?
  Najpierw się kiedyś przyjaźnił, a potem go poznał. Czegoś nie rozumiecie?

 • six_a

  Oceniono 13 razy 13

  znalazłem najemcę, młodego człowieka w krótkich spodenkach, z kajdanem na szyi i sygnetami na każdym palcu. wyglądał na biskupa. zmylił mnie trochę jego wiek, ale kiedy powiedział, że w hotelu będą sypiać pielgrzymi z dziećmi, uspokoiłem się całkowicie i zaproponowałem, że wynajmę mu tę kamienicę za co łaska.

 • stokrota1

  Oceniono 13 razy 13

  Kuźwa bezdomni rozdają aura , samotni kamienice . Dlaczego mi nikt nic nie da za friko;)

 • a-thomek

  Oceniono 13 razy 13

  Ale księga wieczysta wskazuje jakoś, że to darowizna nie z 2007, a z 2001.

 • gromek1

  Oceniono 13 razy 13

  a ten Akowiec nie mógł wzorem bezdomnego wysłać kamienicy do Torunia, tylko musiał dac takiemu nieogarowi?

 • maciej-ryszard

  Oceniono 13 razy 13

  "Rzeczowa" hipoteka, nie zobowiązanie pieniężne??? Takie idiotyzmy mówi min fin, szef KAS, prezes NIKu??? Czy uważa Polaków za idiotów? A podatek od nieruchomości był dla działalności gospodarczej, czy od mieszkania płacony?

 • alef.omega

  Oceniono 15 razy 13

  Gdy czytam te wzniosłe słowa prawdy, wzruszenie ściska mi gardło, do oczu napływają łzy. Wzbiera nienawiść do pseudoredaktorów, pismaków z TVN i ich antypaństwowych knowań.
  Uporządkowanie rynku mediów jest sprawą nie cierpiącą zwłoki!!!

 • gronostaj1

  Oceniono 13 razy 13

  Zaniżone czynsze za wynajem , przestęstwa skarbowe ,oj dupa już się pali ,to wierzchołek góry lodowej ,która zmiecie pancernego Mariana ,jeżeli oczywiście PIS nie będzie rządził kolejne 4 lata . W innym wypadku PIS otworzy sieć burdeli dla beneficjentów ich jałmużny z instrukcjami jak się postępuje w takich przybytkach z kobietami ,bo ćwok może z widłami chcieć w nie wejść po flaszce za 500 + .

 • czechy11

  Oceniono 13 razy 13

  Podobno wyborcy PiS defekty ze ściany wschodniej co tydzień dostają po kamienicy od jakiegoś kombatanta.

 • junk92508

  Oceniono 13 razy 13

  A ja znam historię Żyda który "podarował " kamienicę Polakowi który dobrze żył i za Niemca i za komuny.

  O Żydzie słuch zaginął...

  Dzieci Polaka to gorący zwolennicy PiS - bardzo antyżydowscy...

 • foton.3

  Oceniono 12 razy 12

  "30 lat temu poznałem żołnierza AK, z którym się zaprzyjaźniłem jeszcze w latach 80."
  Zaprzyjaźnił się zanim go poznał.

 • 1852m

  Oceniono 12 razy 12

  Bezdomny AK-owiec oczywiście już nie żyje?

 • dodekanezowiec

  Oceniono 12 razy 12

  Dostał od AKowca jak Rydzyk auta od Pana Stanislawa

 • lech17

  Oceniono 12 razy 12

  Tłumaczy, od kogo dostał kamienicę

  A Rydzyk dostał auto od bezdomnego...

 • Janusz Lemański

  Oceniono 12 razy 12

  Taaaak...Pan Jerzyna że Szczecina mi dał....potem wziął i umarł

 • cozano

  Oceniono 12 razy 12

  "Zaznaczył jednak, że jest spokojny o wyniki tego dochodzenia.W
  Jeśli jedna agencja pisowska ma kontrolować inną agencję pisowską, to jestem wstanie podzielać spokój Banasia.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 12 razy 12

  Jednak pismętom bardziej się opłacało iść w zaparte, bo jak zaczynają się tłumaczyć, to nie wiadomo, śmiać się czy płakać.

 • manren

  Oceniono 12 razy 12

  Tak o to AK walczyło o to, aby się Polacy mieli gdzie gzić u pana Mariana.

 • tedj

  Oceniono 11 razy 11

  Ci żołnierze AK to jak nie dostają willi (jak Rajmund Kaczyński), to rozdają kamienice.
  A mój Tata z nieruchomości to dostał tylko celę .

 • bfkejab

  Oceniono 13 razy 11

  Ja też z wieloma osobami się przyjaźniłem, ale nikt mi nie przekazał nawet marnego mieszkania 50m2 do remontu. No trochę piwa to mi nastawiali (ja im też, pewnie wyszło na zero). A tu kamienica 400 m2. Ktoś miał gest. Widać przyjaciół poznaje się w biedzie, i szczęście sprzyja, że ma się tych bogatych przyjaciół. A tak szczerze - tłumaczenie na poziomie ucznia z gimnazjum.

 • montagnes44

  Oceniono 11 razy 11

  Słyszałem jak mówią w Krakowie: baju, baju, będziesz w raju. Tym razem w raju pisbolszewickim.

 • otec1

  Oceniono 11 razy 11

  Ciekawe czemu ja nie mam darmowych kredytów, albo darowizn od żołnierzy AK. Cuchnie wszystko, ale pokolenie nierobów 500+ wszystko łyknie.

 • system777

  Oceniono 15 razy 11

  A ja słyszałem że dostał tą kamienicę od tego samego bezdomnego od którego Rydzyk samochód.

 • cambrone

  Oceniono 11 razy 11

  Znałem paru akowców,nie mieli porządnych butów,o kamienicach nie wspomnę.

 • urian

  Oceniono 11 razy 11

  Ciekawe jest ten fragment :
  "na mój wniosek CBA prowadzi działania kontrolne jednak jestem spokojny o wyniki tego dochodzenia."

 • 5-mamuska

  Oceniono 10 razy 10

  OLIGARCHIA pisowska : sutenerzy, mafiozi, hejterzy, złodzieje, manipulanci, kłamcy, komuniści, dziwkarze , damscy bokserzy............i KLER z Rydzykiem na czele .
  Oto banda , która chce rządzić jeszcze 5 kadencji !!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX