Stanisław Karczewski komentuje sprawę Mariana Banasia: To zemsta. Jest człowiekiem kryształowym

- To jest swoistego rodzaju zemsta na panu prezesie - tak ostatnie doniesienia na temat majątku szefa NIK Mariana Banasia skomentował Stanisław Karczewski. Marszałek Senatu dodał, że Banaś jest "człowiekiem kryształowym i niezwykle uczciwym".

Ujawniona przez "Superwizjer" sprawa z oświadczeniem majątkowym Mariana Banasia i jego nieruchomościami cały czas jest tematem numer jeden polskiej polityki. Na konferencji w Gnieźnie odniósł się do tych informacji Stanisław Karczewski. - Jest człowiekiem kryształowym, niezwykle uczciwym, bardzo solidnym, twardym politykiem. Moje jednoznaczne wrażenie jest takie, że jest to pełna manipulacja od początku do końca - powiedział cytowany m.in. przez RMF FM marszałek Senatu.

Karczewski podkreślił zasługi Banasia jako szefa Krajowej Administracji Skarbowej, dzięki któremu "w naszych kieszeniach pozostają grube miliardy, bo została zlikwidowana mafia i paliwowa, i mafia VAT-owska". - To jest swoistego rodzaju zemsta na panu prezesie - stwierdził.

Sprawa nieruchomości Mariana Banasia

W sobotę w TVN wyemitowany został reportaż programu "Superwizjer", w którym ujawniono, że w kamienicy należącej do Mariana Banasia, prezesa NIK, a wcześniej m.in ministra finansów, działał hotel na godziny, który miał powiązania ze znanym krakowskim przestępcą. Według autora materiału to jeden z braci K., którzy prowadzą w Krakowie agencje towarzyskie. Marian Banaś zaprzeczył jakimkolwiek powiązaniom z hotelem. Twierdzi również, że nie jest już właścicielem nieruchomości.

Więcej o:
Komentarze (466)
Stanisław Karczewski komentuje sprawę Mariana Banasia: To zemsta. Jest człowiekiem kryształowym
Zaloguj się
 • 500nakrowe

  Oceniono 168 razy 154

  Następny qrwa "kryształowy"😁 Cały ten PIS jest kryształowy jak PZPR, tylko smród od nich wali na kilometr.

 • viaac

  Oceniono 133 razy 125

  Jasne, że to zemsta.
  Księgi wieczyste dołączyły do spiskowców i złośliwie twierdzą, że Banaś jest właścicielem rzeczonej kamienicy, mimo iż on sam mówi inaczej.

 • viaac

  Oceniono 109 razy 103

  Karczewski to ten, który żre za darmo, mieszka za pół-darmo i zarabia wielokrotność pensji młodych lekarzy, którym tłumaczył, iż pracuje dla idei zalecając im to samo.
  Teraz poświadcza, że Banaś to kryształ.

  Bardzo mnie pan marszałek uspokoił, bo już się bałem, że PiS wsadził do NIK jakiegoś szemranego biznesmena rodem z półświatka.

 • krynolinka

  Oceniono 98 razy 92

  Kaczyński już dawno zdefiniował działalność swojej partii. „Gdybyśmy przyjęli kryteria czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli”.
  Banaś tylko potwierdza regułę. Szmaciarze bez zasad.

 • agenciputinawon

  Oceniono 58 razy 52

  Jak Karczewski (ten, który nazwał "ciepłym człowiekiem" Łukaszenkę) poświadcza, to rzeczywiście musi być kryształowy. Czekamy na laurkę od pana Kuchcińskiego, Macierewicza, pana Jędraszewskiego i oczywiście pana prezesa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX